2019 m. Vasario mėn. mažyliai (Archyvas iki 2019.01.20)

1. 2019.01.18 08:14 (prieš 4 mėn.)

Lina.andr parašė:
    Aš įsigyjau antspenių, nes nežinau ko tikėtis dėl papulių ar pasiteisino kas naudojot?

mano viena drauge pradejo naudot, ir situacija pagerejo, pries tai kelea savaiciu kankinosi ir nieko nesake, kad skauda, tai mamai pasisake, ta nupirko antspenius, tai padejo, man asmeniskai nereikejo, paskaudejo ir praejo

1
  2. 2019.01.18 10:04 (prieš 4 mėn.)

Lina.andr parašė:
    Aš įsigyjau antspenių, nes nežinau ko tikėtis dėl papulių ar pasiteisino kas naudojot?

Mano vaikas nevalgė su antspeniais.

2
  3. 8 m. 1 mėn.

2019.01.18 10:38 (prieš 4 mėn.)

Lina.andr parašė:

As su pirmuoju naudojau, kad apgidyt spenelius. As nemokejau pradzioi taisyklingai paduot, jis paimt. Tai ligoninej antra para jau buvo nedideles zaideles. Emiau antspenius (personalas pyko), ir per dvi dienas uzgijo zaideles ir veliau ju neatsirado. Man padejo, bet cia taip indvidualu, kitu vaikuciai neima kruties su antspeniu.

1
  4. 2019.01.18 13:08 (prieš 4 mėn.)

Šiandien buvau pas gydytoją, darė echo tai sužinojau tik tiek, kad labai aktyvus ir, kad vandenų kiekis 27,1 bet nesakė nei kad gerai nei kad blogai, bet buvau čia kazkur skaičiusi, kad per daug. Gal kas dar kartelį galėtų pakomentuoti, kas susidūrė

5. 2019.01.18 13:38 (prieš 4 mėn.)

MonikMin parašė:
    Šiandien buvau pas gydytoją, darė echo tai sužinojau tik tiek, kad labai aktyvus ir, kad vandenų kiekis 27,1 bet nesakė nei kad gerai nei kad blogai, bet buvau čia …

Na man kai matavo 32 sav tai buvo 20, jau sake norma bet i didziaja puse, tai pas jus dar daugiau o 38sav jau buvo 17 tai sake ok

6. 8 m. 1 mėn.

2019.01.18 13:53 (prieš 4 mėn.)

MonikMin parašė:
    Šiandien buvau pas gydytoją, darė echo tai sužinojau tik tiek, kad labai aktyvus ir, kad vandenų kiekis 27,1 bet nesakė nei kad gerai nei kad blogai, bet buvau čia …

Man 36 sav dare buvo 18 vandenu kiekis. Sake auksciau vidurkio, bet nevirsija. Minejo kad maksimali riba 20. Anksciau buvau siusta i kauno klinikas papildomai tirtis nes vandenu kiekis buvo 20. Bet klinikose permatavus geresne aparatura sake telpu i ribas iki 20

7. 2019.01.18 14:25 (prieš 4 mėn.)

nuga_noblese parašė:
    Na man kai matavo 32 sav tai buvo 20, jau sake norma bet i didziaja puse, tai pas jus dar daugiau o 38sav jau buvo 17 tai sake ok

Nu man nieko nepasakė, nervina visa laiką taip. Nieko negali paklaust bet nieko ir nepasakys, jeigu ne nuotaikoj

8. 2019.01.18 14:26 (prieš 4 mėn.)

Na mamytės šiandien prisiruošiau Zizo video apie gimdymo pažiūrėt.. seku jį jau seniai, jo video ir story apie keliones tikrai buvo super ir kasdien laukdavau... na bet šis video..
    Visų pirma, kažin ar galima taip perpasakoti Šemetos mintis? Gi Šemeta už savo knygas,mintis, mokymus pinigėlius gauna, o čia išpasakoja viska..
    Antra, nu tikrai ne Zizui pasakoti, su tokia šališka nuomone.. cezariui ne ir viskas, cmon gi tu nežinai kaip kas bus. Nežinau pikta pasidarė. Ar buvo kas matė? Kokios Jūsų mintis?

9. 2019.01.18 14:27 (prieš 4 mėn.)

MonikMin parašė:
    Nu man nieko nepasakė, nervina visa laiką taip. Nieko negali paklaust bet nieko ir nepasakys, jeigu ne nuotaikoj

Na jei nieko nesake tai gal ir norma, o jei labai neramu galit privaciai kazkur nueit. Bet kolkas gal viskas gerai jei nieko nekomentavo, jau celiau i pabaiga nestumo turbut svarbiau kad ne per daug/per mazai vandenu butu

10. 2019.01.18 14:46 (prieš 4 mėn.)

nuga_noblese parašė:
    Na jei nieko nesake tai gal ir norma, o jei labai neramu galit privaciai kazkur nueit. Bet kolkas gal viskas gerai jei nieko nekomentavo, jau celiau i pabaiga nestu…

Na tikiuosi, kad viskas gerai bus, vasario 1d. einu pas kitą gydytoją, tai pakomentuos gal plačiau.

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.