2019 m. Vasario mėn. mažyliai (Archyvas iki 2019.01.20)

1. 2019.01.18 15:25 (prieš 5 mėn.)

Sveikos,labai domina ar yra kuriai islipus is lovos isvis nebepaeitu ir skausmas labai didelis butu,link koju zemyn neimanoma paeiti ,jei bandai nueiti i kita vieta 😔😢

1
  2. 2019.01.18 15:28 (prieš 5 mėn.)

VKSE parašė:
    Sveikos,labai domina ar yra kuriai islipus is lovos isvis nebepaeitu ir skausmas labai didelis butu,link koju zemyn neimanoma paeiti ,jei bandai nueiti i kita vieta…

Užspaustas nervas bandykit pozas pakaitalioti, kad truputį vaikas padėtį pakeistų...

3. 2019.01.18 15:31 (prieš 5 mėn.)

MonikMin parašė:
    Šiandien buvau pas gydytoją, darė echo tai sužinojau tik tiek, kad labai aktyvus ir, kad vandenų kiekis 27,1 bet nesakė nei kad gerai nei kad blogai, bet buvau čia …

Pas mane tas vandenų kiekis labai svyruoja. Buvo 29 tada 23 tada 27. Visą laiką labai daug. Bet nieko ir nedaro

4. 2019.01.18 15:36 (prieš 5 mėn.)

TylusLaukimas parašė:
    Užspaustas nervas bandykit pozas pakaitalioti, kad truputį vaikas padėtį pakeistų...

Tai kad jau visa sav taip,kad su asarom vaikstau nes neimanoma paeiti ieskau kur isikibt 😢kol guliu tol gerai viskas,nieko neskauda tik kad koju nejauciu kaip reik paeiti ,ar ilgiau pasedziu tai ir vel negaliu paeit😢

1
  5. 2019.01.18 15:46 (prieš 5 mėn.)

VKSE parašė:
    Tai kad jau visa sav taip,kad su asarom vaikstau nes neimanoma paeiti ieskau kur isikibt 😢kol guliu tol gerai viskas,nieko neskauda tik kad koju nejauciu kaip reik …

Greiciausiai tik gimdymas padės man su viena koja taip buvo kelias savaites, bet matyt pasikeitė poza vaiko ir praėjo.

6. 2019.01.18 15:51 (prieš 5 mėn.)

TylusLaukimas parašė:
    Greiciausiai tik gimdymas padės man su viena koja taip buvo kelias savaites, bet matyt pasikeitė poza vaiko ir praėjo.

Na teks kenteti paskutini menesi😔

7. Titas 7 m. 11 mėn.
    Nedas 13 m. 11 mėn.

2019.01.18 15:58 (prieš 5 mėn.)

Ką daryti nusičiaudejau ir skausmas kur uodegyte arba pirdikaulis kaip tikstei,siaubas mano babule taip neverkslena kaip aš

8. Dominykas 4 mėn. 2 sav.
    4 m. 5 mėn.

2019.01.18 15:58 (prieš 5 mėn.)

Stresuolė parašė:
    Na mamytės šiandien prisiruošiau Zizo video apie gimdymo pažiūrėt.. seku jį jau seniai, jo video ir story apie keliones tikrai buvo super ir kasdien laukdavau... na…

ai man irgi nelabai patiko, labai saliskai "taip ir ne kitaip", ir labai abstrakciai apie viska ir gana elementarius dalykus pasake, nelabai kas naujo ;)

9. 2019.01.18 16:02 (prieš 5 mėn.)

VKSE parašė:
    Tai kad jau visa sav taip,kad su asarom vaikstau nes neimanoma paeiti ieskau kur isikibt 😢kol guliu tol gerai viskas,nieko neskauda tik kad koju nejauciu kaip reik …

Man ir taip su viena koja buvo apie 2 sav. Nervas užspaustas. Vaikas pakeitė pozą ir atsistatė

10. 2019.01.18 16:50 (prieš 5 mėn.)

VKSE parašė:

Man taip pat buvo, bet gal mėnesį beveik, kad pagulėjus ar pasedėjus negaliu paeiti, viena koja buvo kaip nesava, tačiau praėjo, dabar truputį kita koja šiek tiek pastreikuoja, bet retai ir nesmarkiai

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.