2019 m. Vasario mėn. mažyliai

Komentuoti
  1. stirniux 2 m. 10 mėn.
    11 m. 7 mėn.

2018.10.20 18:28 (prieš 3 sav.)

Oi kaip idomiai su ta lytim, man pasake, kad nesirodo, bet nieko vyrisko nemato:)Visa seima jau laukiam savo princeses ir bac berniukas:)))net nezinau kaip reaguociau, bet noreciau patirt toki jausma siam gyvenime:)))as jau atsiputus ieskau ir perku grozybes savo maziukei, sese irgi kas ryt saudo ispardavimus, nu butu mums cirku:)) nu bet kaip sakant kazkas is gimines butu laimingas, gaves mano kraiti ateity:))))

2. stirniux 2 m. 10 mėn.
    11 m. 7 mėn.

2018.10.20 18:41 (prieš 3 sav.)

Ojojoj ka daro tie hormonai, kad kas zinotu ka nesciosios galvoja:)siandien galvojau pasiimt kocela ir uztvatint vyrui, kad sis man pamelavo ar nuslwpe tiesa, bet islikau rami, pasidariau makiaza, suknia, i masina ir i trasa geliu pirkt ir i drauges gimtadieni.Griztu jau pamirsus viska, vyras vaiksto ausis nuleides, vaikai sutvarkyti, pasiima vyresne dukra ir i baznycia isvaro del komunijos:)As ramiai skaitau likusi detektyva ir galvoju ech kaip gerai kad tada neuzdejau su kokiu kocelu ar neuzrekiau, o buciau pati turejus vaziuot i bazinycia:)))))

8
  3. 3 m. 10 mėn.

2018.10.20 19:45 (prieš 3 sav.)

zvaigzdute96 parašė:
    Sveikos. Norejau pasiklausti gal kuri jau pirkosi lovytes.kokios geriausios gal foto jei turit jau isigijusios.

Mane irgi domina. Galvoju is ikejos imti uz 89eu, bet butu smagu rekomendaciju gaut

4. 2018.10.20 19:51 (prieš 3 sav.)

Kokius kombinezonus perkat parsivezimui namo

5. 2018.10.20 19:53 (prieš 3 sav.)

_svaja_ parašė:
    Mane irgi domina. Galvoju is ikejos imti uz 89eu, bet butu smagu rekomendaciju gaut

Mum draugai ir ikea rekomandavo 😉

6. 2018.10.20 19:54 (prieš 3 sav.)

Sarune27 parašė:
    Kokius kombinezonus perkat parsivezimui namo

As pirksiu ne kombi,o silta masinines kedutes”maiša”(vokeli).😊

7. Elija 7 m. 4 mėn.
    Liepa 12 m. 1 mėn.

2018.10.20 21:15 (prieš 3 sav.)

flirtukas123 parašė:
    Genetikė ( Kauno klinikose ) sakė ,kad berniukas ,bet buvo 12 sav.,o mano gine 23 savaičių garantavo ,kad mergytė (nors mate tik iš nugaros ,rodė užpakaliuką ) Tai …

Tai sakau tik genetike ir tikeciau.
    Labai saunu didele seima!

8. 1 m. 10 mėn.

2018.10.21 05:19 (prieš 3 sav.)

flirtukas123 parašė:
    Sveikos ,jungiamės prie vasarinukų Gal kuriai buvo taip ,kad 12 savaičių tyrė genetikė ( Ultragarsas ir kraujo tyrimas) Na ir pasake ,kad sveikiname laukiatės…

Sveika man buvo taip 14 sav sake kad mergaite net 100 procentu garantavo.. genetike veliau kai buvau pas ta pacia genetike irgi garantavo kad mergaite 16sav. O kai buvau beveik 19 sav jau pas kita santariskese sake berniukas.

9. 2018.10.21 07:33 (prieš 3 sav.)

TylusLaukimas parašė:
    O jums gimdos kaklelį tikrino? Netrumpėja? nu nes čia jau tikrai per dažnai...

Netikrino

Laura paura parašė:
    Na tikrai daznai man per valanda max 1-2 kartus bųna, labiau vakare matyt del nuovargio. O daktare neziurejo nieko? Neguldo, kad pastebeti?

Nieko neziurejo jei atrodo normalu. Keista ir man paciai. Ji vis man pabrezia jog esu jau gimdziusi tai viska pati zinau. Net tirimus kad padarytu as jei pati sakau nes kitaip nepaskirtu. Juokas juokais, kolkas jauciuosi gerai, eisiu dar butinai privaciai.

1
  10. 2018.10.21 08:56 (prieš 3 sav.)

iagam parašė:
    Netikrino

Na atrodo neatsakingas gydytojos požiūris. Dalinosi merginos su panašiais pakietėjimais, tai jas į ligoninę guldo pastebėti

1
Žinutės parašytos:

Naujas komentaras