2019 m. Vasario mėn. mažyliai

Komentuoti
  1. 2019.01.22 09:12 (prieš 3 sav.)

Erdni parašė:
    Na va,paliksim ir mes grupe Jusu😍😊Gimė siandien mano vasarinukas 👼♥️

Sveikinimai, aukite sveiki!

1
  2. 2019.01.22 09:39 (prieš 3 sav.)

Simoneleee parašė:
    O kodel veliau neleido? Nes mano gyd tai sake jei kieteja tai reik gerti butinai, nes leliukui negerai kai gimda kieta... paskutini karta buvau sausio pradzioj pas …

Man gyd.iki 36sav. Teleido vartot poto nutraukti. Tai viskas nebera pagalbos nuo traukimų :/

3. Mykolas 4 d.

2019.01.22 09:47 (prieš 3 sav.)

Erdni parašė:

Erdni parašė:

Sveikinu!⚘🤩

1
  4. 11 m. 9 mėn.
    13 m. 6 mėn.

2019.01.22 10:35 (prieš 3 sav.)

Sveikutės. Sveikinu visas, kurios jau tapo mamytėmis 😍 aš pirma diena nebedirbu, tai džiaugiuosi poilsiu ir susipažinimu su jumis 🤗

4
  5. 2019.01.22 11:34 (prieš 3 sav.)

Erdni parašė:
    Ačiū mamytės♥️😘 gimem mažyciai,bet sveiki🙏 Beveik 2500 ir 48cm👼 Alytaus ligonine. 37savaičių 👼 netiketai prasidejo gimdymas nakty,nuvykau siandien i ligonine 12val…

Sveikinimai ! 💐 Ramiu nakteliu Gal galit papasakot apie gimdyma, prieziura? Kaip akusere? As irgi Alytuj gimdysiu jau tuoj ar daug gimdyviu? Girdejau kad guldo po viena palatoj jeigu nera daug? sorry uz klausimu lavina 😂

6. 2019.01.22 12:16 (prieš 3 sav.)

Simas10 parašė:
    Sausio 27 d guldo, nes bus jau leliukai pilnai subrendę, nu nebent ančiai kažkas vyktų. Aš kaip supratau ruoš cp.

As rytoj eisiu ziuresiu ka man sakys ir kada ta data paskirs 😊

Simoneleee parašė:
    Na man taip aiskino, kad tie stiprus kietejimai gali isprovokuoti prieslaikini gimdyma todel ir rekomenduoja gert. Zodziu cia kaip visada ziuriu visos gydyt…

Mano daktare man leido iki 37 savaites gerti magni, o taip pat geriu gelezi tai magnis biski gelbeja nuo viduriu kietejimo😊

7. 2019.01.22 14:02 (prieš 3 sav.)

As monika parašė:
    Prasidejo skausmai kokie, kad vikote i ligonine?

Pradejo skaudeti stipriai nugara ir apacia+noras tuštintis naktį. Ryte skausmai buvo ir poto apie 9h nubego vandenys. 12 buvau priimamajam su 3cm ir 17h pagimdziau savo berniuką👼♥️

7
  8. 2019.01.22 14:02 (prieš 3 sav.)

Juodulee parašė:
    Sveikinimai, aukite sveiki!

Ačiū lb👼♥️

9. 2019.01.22 14:03 (prieš 3 sav.)

Laura paura parašė:
    As rytoj eisiu ziuresiu ka man sakys ir kada ta data paskirs 😊

Na eisiu uz poros dienu pas gydytoja savo, tai reikes dar karteli uzklaust apie ta magni nes idomu kodel vienoms iki tam tikros sav leidzia, kitoms iki pat gimdymo

10. 2019.01.22 14:04 (prieš 3 sav.)

Nežin parašė:
    Kaip.sekėsi alytaus ligoninėj? Aš ir planuoju čia gimdyti. Kaip personalas?

Nieko negaliu pasakyti blogo. Padejo,patare. Gimdykla lb puiki. Leido ir i vonia paguleti. Zodziu negaliu nieko blogo pasakyti apie Alytaus gyd👩‍⚕️🙂

3
Žinutės parašytos:

Naujas komentaras