2019 m. Vasario mėn. mažyliai (Archyvas iki 2019.03.12)

1. 2019.02.12 15:55 (prieš 4 mėn.)

MeLiNaKia parašė:
    Sveikinimai kai galesit pasidalinkit savo gimdymu ;) ir kiek savaiciu buvo kai prasidejo gimdymas?

Gimdziau KGN, su akusere su kuria buvau susitarusi, dziaugiuosi tokiu sprendimu, nes kadangi pirmas vaikelis tai nieko nezinant labai pagelbejo konsultacijos telefonu veikla prasidejo apie 12h nakties, su reguliariais saremiais, kurie nebuvo baisiai stiprus, apie 4h ryto nuvykome i ligonine, o 10:36 jau sunelis gulejo ant krutines :)) saremiai man buvo iskenciami, todel gimdziau be epiduro ir turiu tik viena mikro plysi, kuom dziaugiuosi. terminas vasario 14d (40 savaiciu), o gimem 12d. 🤗👶🏻

11
  2. 2019.02.12 16:00 (prieš 4 mėn.)

Sveikinu visas naujai iškeptas mamas ir jų stebuklelius.
    Linkiu visiems sveikatos

1
  3. 2019.02.12 16:04 (prieš 4 mėn.)

hailiee parašė:
    va va bet, zinokit, kaip blogai issimiegojau .. toks jaudulys, gal jau cia tuoj, ir uzmik, kad gudrus..

Aš tai pastebėjau, kad kai pradedu galvot, kažin kaip čia viskas bus/kada bus ir t.t. tai visi miegai dingsta ir naktinėju sau viena 🤷🏼‍♀️😀 nori nenori lenda mintys į galvą 🙇🏼‍♀️

4. 2019.02.12 16:04 (prieš 4 mėn.)

Mamyte321 parašė:
    Puikei ir as jauciuosi. Ketvirtadieni pas daktare tai ydomu ka po termino nusvies daryt 😊

Labai įdomu ką patars 😊

5. 2019.02.12 16:06 (prieš 4 mėn.)

mmonita7 parašė:
    Gimdziau KGN, su akusere su kuria buvau susitarusi, dziaugiuosi tokiu sprendimu, nes kadangi pirmas vaikelis tai nieko nezinant labai pagelbejo konsultacijos telefo…

Dziaugiuosi uz jus kad viskas taip sklandziai 😊 o kaip jautetes is vakaro? 😊

6. 2019.02.12 16:07 (prieš 4 mėn.)

Isadora parašė:
    Labai įdomu ką patars 😊

Butinai pranesiu 😊

1
  7. 2019.02.12 16:08 (prieš 4 mėn.)

Mamyte321 parašė:
    Dziaugiuosi uz jus kad viskas taip sklandziai 😊 o kaip jautetes is vakaro? Ta prasme pries veikla 😊 😊

8. 2019.02.12 16:10 (prieš 4 mėn.)

Aš irgi sakiau be mėnesio nieko nepriimsiu. Šiandien mažytei savaite tai savo mama įsileidau trumpam. Uošvienė
    Ligoninėje buvo. O apie kitus tai net kalbos nera. Ne sveciai man galvoj. Nors mazyte lb rami bet noris atsigaut paciai . Išsitraukt siulus. Pradesim y lauka eiti. Nuslūgs ligos tada ir pagalvosim apie svecius.

9. 2019.02.12 16:27 (prieš 4 mėn.)

hailiee parašė:
    tai jau turbut vaisius taip spaudzia, kad kraujotaka suprastejus labai. galit bandyt padaryt pratimeliu pasistiebiant ant pirstu galu ir po to ant kulnu. as tai dab…

Tai manau teks ir man isigyt, nepraslysiu cia su tuo reikalu. Kaip ir striju maniau isvengsiu, o paeme ir suraize visa pilva per savaite galima sakyt pilnas siurprizu nestumas tas

10. 2019.02.12 16:38 (prieš 4 mėn.)

Mamos man liudesys galvoju kad su bambute mum nekas🤔 šnd savaitė o ji visai nedziuna. Valant kraujuko ant binto truputi yra

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.