2019 m. Vasario mėn. mažyliai

Komentuoti
  1. Deimanciukas 5 mėn. 6 d.
    Evaldukas 6 m.

2019.04.16 12:25 (prieš 3 mėn.)

_svaja_ parašė:
    Pas mus nuo uzvakar
    Pradidejo sitie smagumai.. nuolat kruties nori,

o tai gal jum pilva skauda? maniske kai valgo ir riecias,vel griebia vel rekia tai pilva skauda...ir taip pamaitinu gal is 5 kart normaliai kol issiperdzia.dazniausia mum taip vakarais buna..as Deimante vakar nesiojau ir vezime veziojau ir pasiguldzius glosciau kad uzmigtu nikas nepadejo,tai idejau i lovele tute i burna padejau salia galvytes jos migduka pasinervojo 5 min ir uzmigo..

2
  2. 2019.04.16 12:41 (prieš 3 mėn.)

_svaja_ parašė:
    Pas mus nuo uzvakar
    Pradidejo sitie smagumai.. nuolat kruties nori,

Stiprybės Jums!

mauze parašė:
    o tai gal jum pilva skauda? maniske kai valgo ir riecias,vel griebia vel rekia tai pilva skauda...ir taip pamaitinu gal is 5 kart normaliai kol issiperdzia.dazniaus…

Kokį migdyką turite?

3. Deimanciukas 5 mėn. 6 d.
    Evaldukas 6 m.

2019.04.16 12:51 (prieš 3 mėn.)

Ghjk parašė:
    Stiprybės Jums!

turim kazka panasaus i toki ,jinai i ji isikniaubia ir snaudzia iskart,dar buna uzsimeta ant galvos kaip kepure ir miega https://www.mazimazi.lt/migdukas-kiskutis.html

4. 2019.04.16 13:57 (prieš 3 mėn.)

TylusLaukimas parašė:
    Pas mus dabar kažkoks nesibaigiantis augimo šuolis, tai ir naktį kiek dažniau nubunda.

Ir as galvoju, kad suoliuoja maze mano..jau kokias 3-4 dienas bludina nakti kas valanda ar dvi..😬

mauze parašė:
    o tai gal jum pilva skauda? maniske kai valgo ir riecias,vel griebia vel rekia tai pilva skauda...ir taip pamaitinu gal is 5 kart normaliai kol issiperdzia.dazniaus…

Naudoji migduka?as 3 turiu,bet nzn ar pratint prie ju😊

5. 2019.04.16 14:08 (prieš 3 mėn.)

mauze parašė:
    tai va nebuvo ant nugaros ir ant koju dabar yra ir ant koju ir pamaciau kad ant puses nugaros,kol ji nepatrina tu spuogeliu nieko beveik nesimto,keli taskai bet jei…

Ar parašėte? Jei taip, registravotės savo vardu ar vaikučio? Manau bandysiu ir aš

6. 2019.04.16 14:12 (prieš 3 mėn.)

mauze parašė:
    turim kazka panasaus i toki ,jinai i ji isikniaubia ir snaudzia iskart,dar buna uzsimeta ant galvos kaip kepure ir miega https://www.mazimazi.lt/migdukas-kiskuti…

Mes irgi turim, bet galvojau, kad dar mažiukas ir jo nedomins, reikės pabandyti

7. 2019.04.16 14:37 (prieš 3 mėn.)

Simo.na. parašė:
    Taip yra, bet naujų narių nepriima 🙂

o kodel?

8. 2019.04.16 14:49 (prieš 3 mėn.)

O registruojant i darzelius spausdinotes gimimo liudijima? Nes kaip suprantu susimoku ir dar i metrikacija vaziuoju pasimt.turiu tik gimimo registravimo pazymejima bet kiek suprantu ciaa ne tas pats 😶😳

9. 2019.04.16 14:50 (prieš 3 mėn.)

busimamama parašė:
    Sveikos, maniske nakti save visuomet issibudina mosikuodama ir trindama veida rankomis, gal kazkurios taip pat ir radote buda kaip tai ispresti?

Mano ir taip daro tik lyg jau bundantis...

10. Deimanciukas 5 mėn. 6 d.
    Evaldukas 6 m.

2019.04.16 14:53 (prieš 3 mėn.)

Skierke parašė:
    Ir as galvoju, kad suoliuoja maze mano..jau kokias 3-4 dienas bludina nakti kas valanda ar dvi..😬

naudojam,maniske be jo neuzmiega vezime ,o daznai ir loveleje su juo miega

MonikMin parašė:
    Mes irgi turim, bet galvojau, kad dar mažiukas ir jo nedomins, reikės pabandyti

pabandykit

MonikMin parašė:
    Ar parašėte? Jei taip, registravotės savo vardu ar vaikučio? Manau bandysiu ir aš

registravau savo vardu,bet nusiunciau vaikucio foto su visu aprasymu,dar atsakymo negavau,kainavo 10euru

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras