2019 m. Vasario mėn. mažyliai

Komentuoti
  1. Laurina 6 m. 1 mėn.

2019.05.16 10:39 (prieš 5 d.)

Pas mane antras vaikas. Pirma maitinau misiniu. Vaikas buvo ramus. Ne sirgo. Uzaugo sveika. Maitinau kas 3 val. Visa nakti miegojo. O dabar pradejau pati maitinti tik del to kad krutis skauda jeigu nemaitinu. Kas valanda praso valgit. Tapo sunkus. Kai i lovite noriu paguldyt iskart atsibunda. Tai svajoju grizti prie misinio.

2. 2019.05.16 10:44 (prieš 5 d.)

alinusik parašė:
    Pas mane antras vaikas. Pirma maitinau misiniu. Vaikas buvo ramus. Ne sirgo. Uzaugo sveika. Maitinau kas 3 val. Visa nakti miegojo. O dabar pradejau pati maitinti t…

Kad pirmas vaikas buvo ramus ir valge misini tai nereiskia kad sitas vaikas bus ramus valgant misini visi vaikai skirtingi, kas ten zino, gal netiks misiniai reiks kaitaliot, pilva skaudet, gleivem kakos. Zodziu galit prisidaryt daugiau bedos nei naudos. Tikrai daug vaiku valganciu misini yra meramiu ir nemiegamciu visa nakti na bet jums rinktis

3. 2019.05.16 11:31 (prieš 5 d.)

Sarune27 parašė:
    O kaip jūsų sveikatos? Aš kas dvi savaites kažkuo susergu tai virusas koks, tai krūties uždegimas, dabar peršalau. Atrodo ir valgau normaliai, bet imuniteto, tu…

Mano sveikata puiki. Pagimdzius taip gerai jauciuosi, nepalyginsi kaip buvo nestumo metu. Bet mano mergyte gerai miega ir siaip rami. Tai man nuovargio jokio nera.

Tik lb slenka plaukai ir herpesas pastoviai lenda. Tik tiek.

4. 2019.05.16 11:49 (prieš 5 d.)

My.name.is.Gerda parašė:
    Gal prisitraukia oro? Ar mėginot dažniau pakelti atsirūgti, ne tik pavalgius o ir maitinant?

Dazniau ne, bandysiu;)

5. Karolina :) 3 mėn. 1 sav.
    Vytautas :) 2 m. 3 mėn.

2019.05.16 11:50 (prieš 5 d.)

alinusik parašė:
    Kiek planuojat maitinti savo vaika ?. As jau pavargau. Noriu poilsio . Ir tingiu zaist su buteliukais. Kiekviena diena vis planuoju mesti maitinti pati . Ir vis neg…

Kol atsisakys pati 🙂

Zyle parašė:
    Man irgi! Kažkas nerealaus žindymas! Dabar planuoju fotosesiją pasidaryti šituo reikalu

Jūs lygtais Šiaulietė, kur darysitės fotosesiją? Man su pirmu vyras mėgėjišką fotosesiją laukuose darė ir per šeimyninę fotosesiją fotografė fiksavo maitinimo akimirkas, man gražu 🤩

6. 2019.05.16 11:59 (prieš 5 d.)

nuga_noblese parašė:
    Kad pirmas vaikas buvo ramus ir valge misini tai nereiskia kad sitas vaikas bus ramus valgant misini visi vaikai skirtingi, kas ten zino, gal netiks misiniai rei…

Maniškiai valgo misinukus tai tikrai vargstu, valgo kas 2 val tiek dieną tiek naktį, bet po nedaug, po 60 ml, daugiau neina įsiūlyti, bandžiau daryt tarpus didesnius, bet kas iš to kad po 3-4 val vis tiek tiek pat suvalgo,
    ir vėl po 2 val reikalauja, daktaree sake kad tokie vaikai netelpa daugiau, misinuka irgi kol atitaikem privargom, gaila kad nepavyko maitinti pačiai 😔

7. 2019.05.16 12:03 (prieš 5 d.)

8. 2019.05.16 13:12 (prieš 5 d.)

Mano valgo mišinį kas 3val po 180ml nakti visa ismiega, per diena 6 maitinimai būna. Būna pilvelį pučia kartais, tada daugiau pasimankštiname ir pan.

9. 2019.05.16 13:13 (prieš 5 d.)

Martyna parašė:
    Kas gali buti jei valgant, na i pabaiga, pradeda verkti. Lyg atrodo skaudetu ka. Valgant zarnynas pradeda gurguliuoti. Ar jam ten kas uzsikemsa ar ka.? Gal skranduk…

Gali būti, kad Jūsų vaikui refliuksas. O kaip vaikas, ar neramus? Ar nebūna, kad pradeda nepaguodžiamai klykti iš skausmo?

10. 2019.05.16 13:19 (prieš 5 d.)

Martyna parašė:
    Kas gali buti jei valgant, na i pabaiga, pradeda verkti. Lyg atrodo skaudetu ka. Valgant zarnynas pradeda gurguliuoti. Ar jam ten kas uzsikemsa ar ka.? Gal skranduk…

Pameginkit kruti pakeist, maniske pyksta kai papukas minkstas buna, pieno dar tikrai buna, bet matyt sunku traukt, apkeiciu - iskart nurimsta 🙂

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras