2019 m. Vasario mėn. mažyliai

Komentuoti
  1. 2019.05.16 21:55 (prieš 4 d.)

HappyDays parašė:
    Dar klausimelis, ar kas bandet valgyt braskes? Nu bent tris kokias? Nu taip man ju norisi 🤤🤤🤤 ar jos tikrai 💯 alergenas nuo kurio beria?

Tikrai nevisom. Turit bandyt ir ziuret reakcija vaiko

2
  2. 2019.05.16 22:00 (prieš 4 d.)

HappyDays parašė:
    Dar klausimelis, ar kas bandet valgyt braskes? Nu bent tris kokias? Nu taip man ju norisi 🤤🤤🤤 ar jos tikrai 💯 alergenas nuo kurio beria?

as valgau ir daugiau nei 5.. dabar irgi valgau..vaiko neismeta jokiais berimais baisiais valgykit tas 3 ir stebekit

1
  3. 2019.05.16 22:19 (prieš 4 d.)

HappyDays parašė:

Nepabande nezinosit😊.riesutai ir alergenas ypac zemes. O mum nuo ju nieko nuo lazdyno ir migdolu riesutu sviesta valgiau ir nieko.o va suvalgiau graikiniu kita diena vaiko zandai raudoni buvo.speju kad nuo ju daugiau kazko kitko ko ne kasdien nevalgiau tai db ju neimu ne i burna. O braskiu tik pagimdziusiai vyras dar sintetiniu atnese kelias suvalgiau nieko. Db ir suvalgau.Tik manau kaip ir viskam saikas turi buti...kaip mes valgydavom tas braskes ir nieko nebudavo?😊 plius kita vertus ir atsisijosit kas netinka bet ir jei viskas gerai tai jum paciai tuo paciu ir vaikui i sveikata.as tai vis dar privengiu citrusiniu ir nesciai gydytoja liepe vengt bet su saiku pora mandarinu ar pamelo valgiau.o as taip megstu greifuktus ypac raudonus 😍😍😍

4. Karolina :) 3 mėn. 1 sav.
    Vytautas :) 2 m. 3 mėn.

2019.05.16 22:21 (prieš 4 d.)

leila1988 parašė:
    Ar normalu, kad po gimdymo da nesusirgau mm. Kolkas da pati maitinu.

Normalu. Maitindama sūnų susirgau tik kai jam buvo 1m.2men. ir toliau maitindama pastojau, išnešiojau 🙂

5. 2019.05.16 23:06 (prieš 4 d.)

HappyDays parašė:

As jau koki gera kilograma per 2 dienas suvalgius..mums nieko.

sauliagele parašė:
    Nepabande nezinosit😊.riesutai ir alergenas ypac zemes. O mum nuo ju nieko nuo lazdyno ir migdolu riesutu sviesta valgiau ir nieko.o va suvalgiau graikiniu kita dien…

O nescia vaisius valgiau kaip isprotejus,ypac paskutinius menesius..net nezinojau,kad privengt reikia😬

1
  6. 2019.05.17 08:41 (prieš 3 d.)

Kandeliarija parašė:
    Normalu. Maitindama sūnų susirgau tik kai jam buvo 1m.2men. ir toliau maitindama pastojau, išnešiojau 🙂

Mes isbande ko gero visus alergenus, gal tik juros gerybiu dar ne bet ant braskiu kazkodel uzsiciklinau, kad visiems 100% pasireiskia. Tai bandysim ir mes, ryt kaip tik sveciu turim
    Del citrusiniu, tai apelsino ar citrinos skiltele dedu i vandeni

7. 11 m. 3 mėn.

2019.05.17 09:03 (prieš 3 d.)

HappyDays parašė:

Aš valgiau tai nieko bet mum dar nuo nieko neregavo

1
  8. Bernardas 2 mėn. 3 sav.
    3 m. 2 mėn.

2019.05.17 11:12 (prieš 3 d.)

nu va, mes galvom freiko pagalvele nesioti, nes klubu displazija. verkia mazas ir verkiu as. sake 3 men reiks nesioti, ziauru.. gal dar yra mamyciu kuriu vaikai turi displazija?

9. 2019.05.17 11:18 (prieš 3 d.)

hailiee parašė:
    nu va, mes galvom freiko pagalvele nesioti, nes klubu displazija. verkia mazas ir verkiu as. sake 3 men reiks nesioti, ziauru.. gal dar yra mamyciu kuriu vaikai tur…

Jeeetau.. kaip gaila maziuko , bet svarbu padetu ! Mes irgi siandien pas ortopeda 14h..

10. 2019.05.17 11:27 (prieš 3 d.)

nuga_noblese parašė:
    Jeeetau.. kaip gaila maziuko , bet svarbu padetu ! Mes irgi siandien pas ortopeda 14h..

O pas ortopedą visus siunčia?

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras