2019 m. Vasario mėn. mažyliai

Komentuoti
  1. 2019.05.19 21:24 (prieš 4 sav.)

TylusLaukimas parašė:
    Mes tokią bėdą bent jau vienai dienai išsprendėm - į nešioklę viskas matosi, dairytis galima, o pavargus taip arti mamos ir užmigti gera žiūrėsim ar toliau…

Nu ką mes be jūsų darytume, gera mintis, aš net pamiršus buvau, kad turim nešioklę nusipirkę

2. 2019.05.19 21:29 (prieš 4 sav.)

TylusLaukimas parašė:
    O pavyksta perkelti neprižadinus?

Man pavyksta, o maniske jau baisi jautruole, tik aisku palaukiu kol biski imigs

3. 2019.05.19 21:31 (prieš 4 sav.)

MonikMin parašė:
    Nu ką mes be jūsų darytume, gera mintis, aš net pamiršus buvau, kad turim nešioklę nusipirkę

Kai pagalvoju kiek be reikalo vaiką klykinau, o juk galėjsu anksčiau išbandyti

SG123 parašė:
    Man pavyksta, o maniske jau baisi jautruole, tik aisku palaukiu kol biski imigs

Geras! Nu reikia eksperimentuoti!

4. 2019.05.19 23:44 (prieš 4 sav.)

Lopsyje miega trumpai, beje kaip ir namie, o kai pabunda lopsy jau nepatinka, nes nieko nematyt. Nesioklej nepatinka. Tai sededavom namie, ka darysi. Bet vakar jau neiskenciau tai isbandem sportinuka. Padariau pusiau sedima padeti. Tai labai patiko ten. Pusdieniui gal butu nesveika, bet kokiai valandziukei pasivazinet nemanau, kad pakenks.

5. 2019.05.20 04:37 (prieš 4 sav.)

Ugneleee parašė:
    Lopsyje miega trumpai, beje kaip ir namie, o kai pabunda lopsy jau nepatinka, nes nieko nematyt. Nesioklej nepatinka. Tai sededavom namie, ka darysi. Bet vakar jau …

Pas mus dar lopsyje guli ir miega tik kai iseiname I lauka, parke (jei nemiega) ziuri i medzius tai tinka tik toks variantas o namuose is kart klykia, nesykles ir kol kas nepripazysta..tai gultukas buvo likes bet jame max 15min pasedi ir ant ranku taciau taip pat uzvakar neapsikentem, vyrui sakau nesk cia sportinuko dali tai tikras issigelbejimas!!! Antroj padety pusiau gulom sau dairosi tai ir pavalgyt su vyru normaliai galim ir Po to virtuvej viskas susitvarkyt tai per diena apie1,5 h praleidziam ne daugiau

6. 2019.05.20 08:30 (prieš 4 sav.)

Ugneleee parašė:
    Lopsyje miega trumpai, beje kaip ir namie, o kai pabunda lopsy jau nepatinka, nes nieko nematyt. Nesioklej nepatinka. Tai sededavom namie, ka darysi. Bet vakar jau …

Mes pradejom naudoti sportinuka, bet gulima padeti, pusiau sedima pas mus per auksta. Bet labai dziaugias, kad daugiau vaizdu atsirado Beeet neuzmiegam pastarosiom dienom vezime, smarkiai gan isivaziuoja, uzmiega ant ranku (visgi tikiuosi rysium su suoliu 🤔). Kai buvo nemiegadienis issitraukiau nesiokle, pradzioj zyze, isejom i lauka jau idomiau pasidare ir netrukus nuluzo. Miega kol einu 😁 ruosiuosi pas kosmetologa istrukti, tikiuosi valandele senelis susitvarkys, kitaip liksiu su vienu antakiu dazytu 🤣

7. 2 mėn. 3 d.
    Ričardas 3 mėn. 4 sav.

2019.05.20 10:10 (prieš 4 sav.)

Kaip jus kovojat su kosuliu, nes nu nebegaliu, nuo slogos ir gerklės skausmo perėjo į kosulį. Uzsikosciu bangom beveik iki vėmimo

8. Bernardas 3 mėn. 3 sav.
    3 m. 3 mėn.

2019.05.20 11:48 (prieš 4 sav.)

kiek lasu vitamino d duodat?

9. 2019.05.20 12:02 (prieš 4 sav.)

hailiee parašė:

Viena

10. 2019.05.20 12:41 (prieš 4 sav.)

hailiee parašė:

Mums du liepe