2019 m. Vasario mėn. mažyliai

Komentuoti
  1. 2019.05.27 04:47 (prieš 3 sav.)

Mamii parašė:
    Aš šiandien mikdžiau lovytėj pirma karta rimtai😊 vakar paguldziau gal puse 9 užmigo beveik puse 10 ir kėlėsi tik puse 5 valgyt pamaitinau įkėliau atgal ir iškarto u…

As lygiai nuo 2 men pradejau migdyti. Matau kad vaikas geriau pamiega ir pailsi. Ir zinoma man zymiai lengviau.

2. 2019.05.27 06:11 (prieš 3 sav.)

hailiee parašė:
    man vienai po gimdymo skauda sanarius? kazkaip paskutinem savaitem kaip pensininke jauciuos. sanariai mediniai keliu ir ciurnu, ir kaip skauda..

Labai skauda kelius manau, kad nuo nešuliuko migdymo tupčiojant

Mamii parašė:
    Aš šiandien mikdžiau lovytėj pirma karta rimtai😊 vakar paguldziau gal puse 9 užmigo beveik puse 10 ir kėlėsi tik puse 5 valgyt pamaitinau įkėliau atgal ir iškarto u…

Kartu lovoje miegam ir miega nuo 18 val iki 6 val

3. 2019.05.27 06:16 (prieš 3 sav.)

Mamii parašė:

Nu skaitau ir įsivaizduoju kaip maniškis spiegia visą valandą paguldytas lovytėj, gal galit smulkiau papasakot kaip viskas vyksta?

4. 2019.05.27 06:53 (prieš 3 sav.)

Mamii parašė:

Aš vaiką nuo gimimo guldau į jo lovytę, tiko ir patiko jam ji iškarto nei karto neguldžiau pas save į lovą, išskyrus tas dienas kada gulėjau ligoninėje. Naktinio miegiuko eina 8 val. ( 7 maudomes, pavalgo ir iškart užmiega). Keliasi pavalgyti apie 12 val., 2.30-3.30 ir apie 5 val. dažniausiai prideda į sauskelnę tada 7 ryto jau būna Labas rytas kartais keliasi tik du kartus

5. 2019.05.27 07:01 (prieš 3 sav.)

MonikMin parašė:
    Nu skaitau ir įsivaizduoju kaip maniškis spiegia visą valandą paguldytas lovytėj, gal galit smulkiau papasakot kaip viskas vyksta?

Man jau kokias 3 savaites kaip užmiega pati tik guldydavau y savo lova. 20-21h prausiamės , valgom ir y lova naktiniam miegučiui, užkloju įdedu čiulptuką ir išeinu aš kažka tvarkausi o ji mikdosi. Būna greit užmiega būna užtrunka iki valandos. Vis nueinu kai girdziu kad niurzga reiškia čiulptukas iškrito įdedu ir vėl išeinu. Na ir viskas😊😊

6. Dominykas 4 mėn. 1 sav.
    4 m. 5 mėn.

2019.05.27 07:06 (prieš 3 sav.)

Mamii parašė:

Maniskis neramiai miega, tai vis dar su mumis lovoj. Mes pailsim gerai, ir jam pradejus krebzdet apverciu ar paglostau toliau miega. Jei uzsimani valgyt neissibudinusi pavalgydinu ir toliau miega... kaip reiks atlraat tai net nenoriu pagalvot... bemieges naktys bus pirmon savaitem guldem i lovyte tai nemiegas buvo, kilnotis nesiot migdyt...

7. 2019.05.27 08:41 (prieš 3 sav.)

Mamii parašė:

O kaip jūs užmigdote lovytėje? Tiesiog paguldote ir viskas? Kaip prieš tai užmigdydavote?

8. 2019.05.27 08:42 (prieš 3 sav.)

Mamii parašė:
    Man jau kokias 3 savaites kaip užmiega pati tik guldydavau y savo lova. 20-21h prausiamės , valgom ir y lova naktiniam miegučiui, užkloju įdedu čiulptuką ir išeinu …

Vis dar pusiau mieganti guldau i lovyte, bet bandysiu tiesiog guldyt, ziuresim, gal ipras pats uzmigt naktiniam miegeliui 🙈

9. Bernardas 3 mėn. 3 sav.
    3 m. 3 mėn.

2019.05.27 09:15 (prieš 3 sav.)

Ghjk parašė:
    O kaip jūs užmigdote lovytėje? Tiesiog paguldote ir viskas? Kaip prieš tai užmigdydavote?

paguldau ir uzmiega. jei nemiega ijungiu white noise arba pati shhh padarau ir soske duodu bet cia buna reti atvejai, nes pats kazkaip uzmiega. bet miega atskirai 2 para po gimimo, nes vienoj lovoj miegas ne miegas man ir ciuzinys kaip kudikiui yra per minkstas

10. Bernardas 3 mėn. 3 sav.
    3 m. 3 mėn.

2019.05.27 09:18 (prieš 3 sav.)

TylusLaukimas parašė:
    Labai skauda kelius manau, kad nuo nešuliuko migdymo tupčiojant

as skaiciau TD kitu mamu nuomones, kad nuo hormonu ar nuo skysciu kaupimosi maitinant, bet cia reiktu daktaru klausti ar gali but tiesa

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras