2019 m. Vasario mėn. mažyliai

Komentuoti
  1. 2019.05.27 09:27 (prieš 1 mėn.)

Ghjk parašė:
    O kaip jūs užmigdote lovytėje? Tiesiog paguldote ir viskas? Kaip prieš tai užmigdydavote?

Taip tiesiog paguldau ir užmiega. Kai buvo visiškai kūdikis supdavau ant ranku

2. 2019.05.27 09:36 (prieš 1 mėn.)

Mamii parašė:
    Taip tiesiog paguldau ir užmiega. Kai buvo visiškai kūdikis supdavau ant ranku

Man kaip iš kažkokio kosmoso skamba! Aš galiu ant galvos atsistoti vaikas vis tiek klyks ir nemiegos 🙈😂

3. 2019.05.27 09:53 (prieš 1 mėn.)

Ghjk parašė:
    Man kaip iš kažkokio kosmoso skamba! Aš galiu ant galvos atsistoti vaikas vis tiek klyks ir nemiegos 🙈😂

Tai jau taip čia nuo vaiko priklauso😊

4. 2019.05.27 10:01 (prieš 1 mėn.)

hailiee parašė:
    as skaiciau TD kitu mamu nuomones, kad nuo hormonu ar nuo skysciu kaupimosi maitinant, bet cia reiktu daktaru klausti ar gali but tiesa

Na mažai tikėtina, nes vyras nemaitina, o jam irgi skauda mūsų nešuliukas arti 8 kg sveria, o užmiega tik spyruokliuojant. Nemanau, kad tai tinkamas pratimas kelių sąnariams

5. 2019.05.27 11:01 (prieš 1 mėn.)

TylusLaukimas parašė:
    Na mažai tikėtina, nes vyras nemaitina, o jam irgi skauda mūsų nešuliukas arti 8 kg sveria, o užmiega tik spyruokliuojant. Nemanau, kad tai tinkamas pratimas kel…

Kiek jūs laiko spyruokliuojat? Aš jau antrą valandą mušu ir nieko, tik vis labiau klykiantis vaikas

6. 2019.05.27 11:11 (prieš 1 mėn.)

Mums užtenka.10-15 minučių ant kamuolio, bet prieš tai tikrai būtų įsitikinusi, kad miegos: praėjo daugiau nei valanda nuo praeito miego, pakeistas pampersas, pasedėjusi gultuke ir ten nebenori būti, panešiojusi esu. Tada suveikia tuoj.

7. 2019.05.27 11:36 (prieš 1 mėn.)

Mamii parašė:
    Aš šiandien mikdžiau lovytėj pirma karta rimtai😊 vakar paguldziau gal puse 9 užmigo beveik puse 10 ir kėlėsi tik puse 5 valgyt pamaitinau įkėliau atgal ir iškarto u…

Musu lovytei miega nuo 1 menesio,tik gimusi lovoj migdem,bet nebuvo mieho nei man nei vyrui,nes nemiehas o budejimo rezimu buvom lovytei uzmiega pats ir ismiega visa nakti valgom tik 2 k,bet nei kiek nevargina keltis ir maitinti nakti

1
  8. 2019.05.27 11:49 (prieš 1 mėn.)

Ghjk parašė:
    O kaip jūs užmigdote lovytėje? Tiesiog paguldote ir viskas? Kaip prieš tai užmigdydavote?

Mes kai gryzome is karto i lovyte buvo migdomas tai kazkaip problemu nera vakare paguldom naktinu miegui tai iskarto uzmiega

9. 2019.05.27 11:53 (prieš 1 mėn.)

Ghjk parašė:
    Kiek jūs laiko spyruokliuojat? Aš jau antrą valandą mušu ir nieko, tik vis labiau klykiantis vaikas

Idealiu atveju per 10-15 min dabar užmiega bet mums geros dienos, lengviau migdosi. Buvo savaitė kai po valandą klykė
    Jei jau tiek nesimigdo, gal daryti trumpą pertrauką? Bent aš po tiek supimo pavarkdavau, jau tada ir nervai pačiai kyla, o tai jausdamas vaikas tikrai nerimsta. Padėjus saugiai į lovytę išeiti atsigerti vandens, kažką užkąsti, įkvėpti, iškvėpti ir bandyti nurimus migdyti suprantu kaip nelengva kai mažiukas toks neramus

10. 2019.05.27 11:57 (prieš 1 mėn.)

Mamii parašė:
    Aš šiandien mikdžiau lovytėj pirma karta rimtai😊 vakar paguldziau gal puse 9 užmigo beveik puse 10 ir kėlėsi tik puse 5 valgyt pamaitinau įkėliau atgal ir iškarto u…

Nuo 3men perkeliau i lovyte. Be problemu priprato, valgyt keliasi taip pat kaip ir kartu miegant keldavosi. Bet manau jei patogiau savo lovoj, daugiau vietos pasimalt ir pasivartyt kai pribunda, tik man dabar tenka sokinet is lovos, kad apverst nuo pilvo ant nugaros, ir vis tikrinu ar neatpyle pavalgius, ar kaldros neuzsimete ant galvos ir t.t.

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras