2019 m. Vasario mėn. mažyliai

Komentuoti
  1. 2019.06.06 12:12 (prieš 1 mėn.)

nuga_noblese parašė:
    Mes masinoj vaziuojam, atvesinu su kondiske, namuose irgi su kondyske bunam, nelendam i lauka nes nera kuo kvepuot. Ir daktare sake iki 11 ryto ir nuo 17h vakaro ei…

as sakiau pastatysiu masina pavesy, pries ilipant atsvesinsiu su kondiske ir vaziuosim gal tik durnai, kad 14 h vaziuot, tai pats karstumas, nu bet kazkaip beja, idejau medvilnini audini i kedute it geriau daug as iki 12 lauke palaikiau ir i kambari, nes kambary geriau, kai kondiskes pravesina atsimenu kai statemes kondicionierius visuose namuose kiti sake kam cia reik kai kelios d karstos per vasara, bet dabar tokios vasaros, kad pastovus tie karsciai, tai taip gerai, kad jos yra

1
  2. 2019.06.07 13:57 (prieš 1 mėn.)

Sveiko, ar Jūsų vaikai kosčioja nuo seilių? Pas mus jų labai daug, tenka ir perrengti. 🤔

3. 2019.06.07 14:12 (prieš 1 mėn.)

Zyle parašė:
    Sveiko, ar Jūsų vaikai kosčioja nuo seilių? Pas mus jų labai daug, tenka ir perrengti. 🤔

Buna kad pakoseja jeigu guli.

4. 2019.06.07 14:13 (prieš 1 mėn.)

Tos kurios maitinat pačios ar neduodat vandenuko tom karstom dienom? Aš neduodu mum 4 men bet galvoju ar nekankinu vaiko

5. 2019.06.07 14:26 (prieš 1 mėn.)

Mamii parašė:
    Tos kurios maitinat pačios ar neduodat vandenuko tom karstom dienom? Aš neduodu mum 4 men bet galvoju ar nekankinu vaiko

Neduodu. Bet pažįsti siūlau dažniau, kad bent truputį atsigertų
    Vandens reiktų duoti pradėjus primaitinimą, galima ir maitinant pm.

P. S. Vakar radau straipsnį kaip apsaugoti vaikučius nuo perkaitimo ir kada jau reikia sunerimti, gal bus naudinga kam : https://m.delfi.lt/sveikata/iveik-liga/article.php?id=75379909

6. Elija 8 m.
    Liepa 12 m. 9 mėn.

2019.06.07 15:27 (prieš 1 mėn.)

Zyle parašė:

Mano ne tik koscioja, bet ir springsta. Rubus keiciam keliata kartu per diena, nesiojant seiles teka upeliu.

7. 2019.06.07 15:57 (prieš 1 mėn.)

Mamii parašė:

Duodu truputi gydytoja sake tik tarp maitinimu.Tas truputi tai keli sauksteliai.siandien mes jau ir banano paragavom😁

1
  8. 2019.06.07 16:01 (prieš 1 mėn.)

LiepElija parašė:
    Mano ne tik koscioja, bet ir springsta. Rubus keiciam keliata kartu per diena, nesiojant seiles teka upeliu.

Tai gal jau dantukai pakeliui?

9. 2019.06.07 16:03 (prieš 1 mėn.)

LiepElija parašė:

Pas mus tas pats, pagalvoju kartais, kad reikia ženklo "atsargia slidžios grindys" nes jeigu pastovi vietoje tai balytė gali susidaryt, ypatingai kai laikai ant rankos gulinti

10. 2019.06.07 16:13 (prieš 1 mėn.)

Sveikos mamytes,

gal kuri naudojote ar gal girdejote atsiliepimu apie japoniskus pleistrus, mazinancius karsciavima ir kaip prevencine priemone nuo silumos smugio? Mastau isigyti, tad idomu isgirsti nuomone

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras