2019 m. Vasario mėn. mažyliai

Komentuoti
  1. 2019.07.12 10:55 (prieš 1 sav.)

Pasikonsultavau su gydytoja, sakė jeigu naudoju naturalios tėkmės žinduką mp, auga gerai, 68cm, 7.5 kg, pampersiukų irgi daug, linksmas, labai judrus, tada sakė tikrai nereikia keisti kadangi nežindau tik nutrauktu maitinu, tai susidomėjau kodėl gertuvė naudojama, nes labai įdomus viskas ką diskutuoja apie būsimą primaitinimą 😊 buvau pamiršus apie žindymo “draugystes” 😊🙈

2. Dominykas 5 mėn. 2 sav.
    4 m. 6 mėn.

2019.07.12 11:02 (prieš 1 sav.)

Zyle parašė:
    Pas ką važiuosit? Aš Kaune galiu rekomenduoti labai šaunią osteopatę.

Gal galit parasyt kokia, ne Ilona?

3. 2019.07.12 11:08 (prieš 1 sav.)

Juodulee parašė:
    Noriu patarimo tu mamų kurios jau pilnai primaitinate savo angeliukas
    Pradėjau primaitinti nuo sviestinio moliūgo jau praėjo 4 d. viskas gerai. Šendien …

Duokit kad ir dvieju ar treju darzoviu.pvz maniskis labai valgus bet vienu morku kose jis spjove juodamasis man ant akiu o va morka su bulve ar su cukinija jam eina. As duodu velyvesnius pietus tai yra apie 3 val.viena diena darzoviu kose kita grudu. O dabar jau valgysim dukart tai apie 11 eis grudai apie pirma mp o apie 3 darzoviene.jus pati pajausit kada jam geriausia ir kas geriausia. Tik mano patarimas.Jau rasiau as cia bent valanda po maisto tikai neduociau mp ar pm nzn kuo jus maitinat.nes mum jau buvo bedu nes pasipute pilvukas ir buvo ojoj vaikas ir klyke ir dejavo. Pasimokiau daugiau taip nebedarau ir ner bedu

1
  4. 2019.07.12 11:14 (prieš 1 sav.)

Sveiko. Kaip jums pirmieji dantukai dygo? Ar labai mazyliai jautriai reagavo? Viduriavo?

5. 2019.07.12 11:57 (prieš 1 sav.)

Isadora parašė:
    Sveikos, o kodėl duodat gerti pienuką iš gertuvės? Aš duodu kaip visada nuo gimimo iš to pačio buteliuko, tik jo dydį/talpą pakeičiau, bet mačiau yra ir žindukai pi…

Blogai darot, kad nekeiciat. Krutines tekme nesikeicia, bet vaikas igauna daugiau jeigu ir istraukia daugiau. O zindukas, ypac tas iki 3 men gi padarytas taip, kad apsaugotu nuo springimo ir neistrauku per daug. Tai jeigu vis dar naudojat ta pirma zinduka tai vaikas jusu traukia jau stipriau nei pries tai, bet pro skylute neprateka tiek kiek galetu prateketi traukiant tokia jega. Rezultate vaikas dirba sunkiai, o gauna maziau nei noretu.

Jeigu nenorit keisti tai tam yra tada kintamos tekmes zindukas. Kuo stipriau trauki - tuo labiau skylute issiplecia. Taip patenkinamas poreikis pagal traukimo stipruma.

O tas pirmas zindukas - trauk kaip nori stipriai, jis nesiplecia ir viskas.

Ne be reikalo tie dydziai sugalvoti. Jums jau praktiskai dviem dydziais reikia didesnio. Galima aisku nekeist, bet man taip vaiko gaila butu. Traukia traukia, neistraukia.

4
  6. 2019.07.12 12:04 (prieš 1 sav.)

Isadora parašė:
    Pasikonsultavau su gydytoja, sakė jeigu naudoju naturalios tėkmės žinduką mp, auga gerai, 68cm, 7.5 kg, pampersiukų irgi daug, linksmas, labai judrus, tada sakė tik…

Natural flow tai tik zinduko tipas, o ne dydis. Tai tekejimo tipas kai is buteliuko pm ar pm a la teka ne pats, o tik kai patrauki. Jis nenusako dydzio skylutes ir jie vistiek yra skirstomi i 0+, 3+ ir t.t.

Nekeisti galima nebent jeigu naudojate kintamos sroves zindukus. Ne visi gamintojai beje tokius turi.

2
  7. 2019.07.12 12:24 (prieš 1 sav.)

Sveikos , mamos . Turiu rūpestį tokį , gal kas panašioje situacijoj esat ir galit pasidalint patirtimi ? Mano sūnus atpilynėja . Atpila nemažai . Viena diena atrodo nieko , o kitą diena tragedija viskas šlapia. Buna taip muistosi , spardosi labai ir bam atpila , lyg ramiau pasidaro . Vėliau vėl tas pats . Refliuksas ? Kas dar gali būti ? Man tikrai neatrodo kad tai normalu. Tikrai nepersivalgo. Dabar paskutinėm dienom diena irzlus protestuoja prieš mišinuką. Atrodo laikas valgyt , niurzga bet padarau mišinuką ir atsisako , paskui po kiek laiko pageria truputį , arba puse porcijos išgėręs uzpyksta verkt pradeda . Nežinau tas atpilinejimas taip vargina psichologiškai aš noriu padeti jam bet nežinau kaip . Atrodo niekas netinka . Pas gyditoja slenksčius pramynėm jau . Darbar turim vizitą ateinančią savaite. Gal turit kokiu patarimų kokiu tyrimu galiu reikalauti ? Nes jau jie atsibodo su tuo nieko nėra . Turit kokiu minčių ? Pasidalinkit nuomonėm.

8. 2019.07.12 13:00 (prieš 1 sav.)

Ugneleee parašė:
    Blogai darot, kad nekeiciat. Krutines tekme nesikeicia, bet vaikas igauna daugiau jeigu ir istraukia daugiau. O zindukas, ypac tas iki 3 men gi padarytas taip, kad …

Gamintojas rašo nuo 0 iki 6 men, o kodel gaila vaiko, srove tikrai normali, kartais paskuba kai zaidzia tai net paspringsta, per daug pienuko, ir siaip kai valgo dazniausiai ir per zanduka bega, visada girdimas aiskus nuryjimo garsas, o vaikas suvalgo 200-250ml per trumpa laika, be to tas zindukas buna komplekte su 270ml buteliuku, tai normalu, kad tinka iki 6 men, kaip, kad raso as aisku galiu nusipirkt tuos zindukus naujus, bet man patiko, kad jis naturaliai, graziai valgo, turim viena buteliuka su greita tekme, jam visai tas nepatinka nera ta situacija, kad reiketu vaiko gaileti, juo labiau atsako kol kas tik tos kas krutine maitina, manau jusu vaikai daugiau “dirba” noredami istraukti pienuka, nei mano kur vien pavertu buteliuka bega 😊🙈

1
  9. 2019.07.12 13:06 (prieš 1 sav.)

Isadora parašė:
    Gamintojas rašo nuo 0 iki 6 men, o kodel gaila vaiko, srove tikrai normali, kartais paskuba kai zaidzia tai net paspringsta, per daug pienuko, ir siaip kai valgo da…

Na jus tuomet visiskai nekonkreciai paraset “pirmas zindukas”. O jis buna dazniausiai iki 3 men. Del to ir rasem, kad reikia keisti.

Tik jeigu jums atrodo, kad vaikas valgo, pavalgo normaliai ir zinduka 0-6 men. turit tai nesuprantu kam tada klausiat keist ar nekeist

2
  10. 2019.07.12 13:08 (prieš 1 sav.)

_svaja_ parašė:
    Gal galit parasyt kokia, ne Ilona?

Vilija Prakapienė

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras