2019 m. Vasario mėn. mažyliai

Komentuoti
  1. 2019.07.12 13:09 (prieš 1 sav.)

Karoolyte parašė:
    Sveikos , mamos . Turiu rūpestį tokį , gal kas panašioje situacijoj esat ir galit pasidalint patirtimi ? Mano sūnus atpilynėja . Atpila nemažai . Viena diena atrodo…

Mums grynai atpilinejimama daro įtaką mityba. Gal mišinuką ne(be)tinka?

2. Titas 8 m.
    Nedas 13 m. 11 mėn.

2019.07.12 13:14 (prieš 1 sav.)

Isadora parašė:
    Gamintojas rašo nuo 0 iki 6 men, o kodel gaila vaiko, srove tikrai normali, kartais paskuba kai zaidzia tai net paspringsta, per daug pienuko, ir siaip kai valgo da…

Koks buteliuko pavadinimas?

3. Markas 5 mėn.

2019.07.12 13:18 (prieš 1 sav.)

Ugneleee parašė:
    Na jus tuomet visiskai nekonkreciai paraset “pirmas zindukas”. O jis buna dazniausiai iki 3 men. Del to ir rasem, kad reikia keisti.

Aš pasidomėjau kam gertuvė, kodėl iš jos geria pienuką, man atrodo stipri srovė turėtų būt, tada paklausiau ar reikia keist žinduką, galvojau pasidalins mamos, kurios maitina buteliuku kada keitė, nesitikėjau, kad sakys gaila vaiko, kad nepakeičiau iki šiol paskaičiau dar kitur, kad kai maitina mišinuku kai kurios keitė, nes tirštesnis būdavo, kitos stebėjo kaip valgo, ar muistosi, ar ramiai gražiai valgo ir keičia pagal situaciją, tai manau ir aš stebėsiu situaciją, visi skirtingi vaikai 😊 o kai kažko klausiu tai tikiuosi, kad atsakys tos, kurios tai darė, pasidalins patirtimi, ne nuomone 😊

1
  4. 2019.07.12 13:23 (prieš 1 sav.)

Isadora parašė:
    Aš pasidomėjau kam gertuvė, kodėl iš jos geria pienuką, man atrodo stipri srovė turėtų būt, tada paklausiau ar reikia keist žinduką, galvojau pasidalins mamos, kuri…

Tai jums ir atsakė mama. Ugneleee, jei teisingai pamenu, maitina pm, atsakė iš patirties.

1
  5. Markas 5 mėn.

2019.07.12 13:35 (prieš 1 sav.)

TylusLaukimas parašė:
    Tai jums ir atsakė mama. Ugneleee, jei teisingai pamenu, maitina pm, atsakė iš patirties.

Nesu maitinis mišiniu, bet mačiau, kad kitose temose mamos rašė, kad keitė mišinuką, kitos firmos tirštesnis buvo, tai gal skiriasi mišinuko ir mp konsistencija, nežinau 😊

6. 2019.07.12 14:25 (prieš 1 sav.)

Karoolyte parašė:
    Sveikos , mamos . Turiu rūpestį tokį , gal kas panašioje situacijoj esat ir galit pasidalint patirtimi ? Mano sūnus atpilynėja . Atpila nemažai . Viena diena atrodo…

Atpylineja ir mano nuo gimimo. Bet kai gydytojos klausiau,sake svoris auga puikiai,tai nemato bedos tame🤔tai va ir nezinau kame beda cia. Visada atruginu,nesioju,bet nera skirtumo,nes visada daugiau maziau atpila. Pradejom ragauti darzovienes,tai situacija vis dar nesikeicia. Bent jau kol kas ne.

7. 2019.07.12 14:32 (prieš 1 sav.)

sauliagele parašė:
    Zvakute dejo? Pes ana lb sunkiai pakelem nzn ko laukt....

Dejau, buvom pikti dvi dienas....

8. 2019.07.12 14:40 (prieš 1 sav.)

Karoolyte parašė:

Įtariu, kad gali būt refliuksas. Jam nustatyti dažniausiai tyrimų nedaro, tiesiog paskiria vaistų ir žiūri ar yra pagerėjimas. Jei refliuksas, tai rekomenduojama po valgymo palaikyti vaiką stačiai 30 minučių. Arba gal mišinukas netinka? Gal jautriai reaguoja į karvės pieną, nebandet pakeisti mišinuką?

9. 2019.07.12 15:37 (prieš 1 sav.)

Iloneta parašė:
    Dejau, buvom pikti dvi dienas....

Mes siand virs 37 suirze ir jau dukart pamiegoje nors dar antras miegas turi tik artet po val.akivaizdu kad truputi nesveika...bet jau zymiai geriau nei ana karta rami naktis buvo 😊

10. 2019.07.12 16:40 (prieš 1 sav.)

Karoolyte parašė:

Mum taip nuo gimimo. Ir sako kad čia nieko tokio. Kita sgydytohas teigė kad per daug vaika sprivalgo. Pati maitinu iš kur man žinot kiek jis privalgo..... Bandžiau trumpiau maitint bet nk nesikeitė. Taip pat gėrėm vaistus ir nuo refliukso, ir nk nepagerėjo.

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras