2019 m. Vasario mėn. mažyliai

Komentuoti
  1. 2019.07.12 17:33 (prieš 6 d.)

Sveikos, vasarinuku mamytes, ilindau i jusu foruma tik labai trumpam, vienam klausimui 😊
    Klausimas Kauno rajono mamytems.
    Kas gavo kraiteli is savivaldybes gal galit pasidalinti foto kokie rubeliai buvo? Kokio dydzio? Labiausiai domina siltas kombinezonas? Kokios kokybes ir kokio dydzio?
    Nesinori labai islaidauti tai jei zinociau, kad tinkamas nereiktu pirkti. 🙈

2. 2019.07.12 19:56 (prieš 6 d.)

Isadora parašė:
    Aš pasidomėjau kam gertuvė, kodėl iš jos geria pienuką, man atrodo stipri srovė turėtų būt, tada paklausiau ar reikia keist žinduką, galvojau pasidalins mamos, kuri…

Norejau buteliukui jau pirkti nuo 6men zinduka, bet kazkaip mama sako, o kam dabar mazesne srove, vaikas ilgiau valgo ir pajaucia sotumo jausma, o su kitu tiesiog greiciau suvalgys, tai vat nezinau ar cia yra tiesos ar nelabai 🤔

3. 2019.07.12 20:11 (prieš 6 d.)

Zyle parašė:
    Mums grynai atpilinejimama daro įtaką mityba. Gal mišinuką ne(be)tinka?

Blemaba ir taip ir taip galvojau . Daktare sako nekeisk to mišinuko nes jei pakeisi ir dar blogiau bus gal išbers arba pilvą pus ir dar visko ko nėra dabar . Tai ir nekeičiau

4. 2019.07.12 20:13 (prieš 6 d.)

Asvija parašė:
    Sveikos, vasarinuku mamytes, ilindau i jusu foruma tik labai trumpam, vienam klausimui 😊

rubeliai buvo 62-68 dydzio, bodis,sliauztas,bliuskyte, balti paprasti. Kombis pilkas, vasaros vesiak vakarui, raso 68, bet istikruju labai didelis. Grizus namo galesiu nufotografuoti. Dar buvo fainas pleduka, kuri ilgai naudojom. Paklotuku, lievi pampiu, muilas, sukutes, zirklutes, termometras vandeniui, kombi galesiu ikelti veliau

1
  5. 2019.07.12 20:13 (prieš 6 d.)

Mama999 parašė:
    Atpylineja ir mano nuo gimimo. Bet kai gydytojos klausiau,sake svoris auga puikiai,tai nemato bedos tame🤔tai va ir nezinau kame beda cia. Visada atruginu,nesioju,be…

Tai va , mane labiausiai nervina kad daktarai nepasiūlo kokio tyrimo kad būtų kažkas aišku . Blemba gaila to vaiko .

6. 2019.07.12 20:42 (prieš 6 d.)

Sveikos, kita savaite einam pas dermatologa del berimu. Klausimas, ka tureciau zinot? Kokiu tyrimu prasyt? Ar reikia atskiro vizito pas alergologa? As ant alergiuko dietos, ziuresim ar tame saknys. Jei tame, per kiek laiko turi praeit berimai?

7. 2019.07.12 20:53 (prieš 6 d.)

Karoolyte parašė:
    Tai va , mane labiausiai nervina kad daktarai nepasiūlo kokio tyrimo kad būtų kažkas aišku . Blemba gaila to vaiko .

Tai va,nesuprantu ir as. As tai klausiau pati,gal koki tyrima padaryt ir t t,tai sake nera reikalo 🤷‍♀️🙄nes auga svoris pvz dbr per men priaugo 0,900g ir sako viskas ok. Kad neaugtu,tai tada gal ir kazka darytu. Jauciu galvoja,kad persivalgo ir atpila.

8. 2019.07.12 21:07 (prieš 6 d.)

Karoolyte parašė:

As cia isiterpsiu i jusu diskusija, mes buvom papuolusios i ligonine del vemimo (arba kitaip atpylimu labai dideliu), niekaip nerado del ko, tai nusiunte pilvo echoskopijai. Matau parasyta israse: prievartis normalus (toliau aprasyta kasa, bluznis, kepenys ir t.t.). Tai va speciau kad cia butent ta refliuksa ziurejo, lygtai jis buna kai skrandzio prievartis neveikia kaip reikia.

9. 2019.07.12 21:12 (prieš 6 d.)

Nepasimetusi parašė:
    As cia isiterpsiu i jusu diskusija, mes buvom papuolusios i ligonine del vemimo (arba kitaip atpylimu labai dideliu), niekaip nerado del ko, tai nusiunte pilvo echo…

bet jums ramiau , kas padare ta tyrima? ka pasake ? kad isaugs ?

10. 2019.07.12 21:15 (prieš 6 d.)

Mama999 parašė:
    Tai va,nesuprantu ir as. As tai klausiau pati,gal koki tyrima padaryt ir t t,tai sake nera reikalo 🤷‍♀️🙄nes auga svoris pvz dbr per men priaugo 0,900g ir sako viska…

kiek vienas vaikas skirtingas, bet aš savo situacijoj tikrai žinau, kad ne dėl to , kad persivalgo . nes atpila nuo pat pradžių, ir buvo laiko tarpas kai jam tiesiog neužteko mano pieno ir vistiek nedavages atpilinėdavo . tai va sakau čia ka-kur kitur ta problema ...

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras