2019 m. Vasario mėn. mažyliai

Komentuoti
  1. 2019.07.12 21:16 (prieš 5 d.)

karol.but parašė:
    Norejau buteliukui jau pirkti nuo 6men zinduka, bet kazkaip mama sako, o kam dabar mazesne srove, vaikas ilgiau valgo ir pajaucia sotumo jausma, o su kitu tiesiog g…

Manau yra, jeigu jums atrodo, kad vaikučiui patogu, valgo gražiai, nesimuisto, tol manau nereikia keisti, kai sueis 6 mėn., tada bus bent tikslinga pirkti manau

2. 2019.07.12 21:28 (prieš 5 d.)

Karoolyte parašė:
    kiek vienas vaikas skirtingas, bet aš savo situacijoj tikrai žinau, kad ne dėl to , kad persivalgo . nes atpila nuo pat pradžių, ir buvo laiko tarpas kai jam tiesi…

Mano irgi atpila nesvarbu ar valgo vos ar godziai ir ilgai,situacija tokia,kad visad maitinu del to ant ranku,nuo pirmu dienu,nes atpildavo,galvojau bus geriau nei gulint(ipratau taip,tai ir maitinu iki siol ant ranku staciau taip)🙄bet va tuoj 6men,viska isbandziau,ir taip maitinti ir nesioti tik pavalgius. Jei neatpila is karto,tai po valandos atpila,nesvarbu ,kad atsirugo🤷‍♀️🙈 tai va,rubus keiciames i diena N kartu ir laukiam kada tai baigsis. Tikiuosi kai prades maitintis kietu maistu ,viskas susitvarkys😊

3. 2019.07.12 21:30 (prieš 5 d.)

HappyDays parašė:
    Sveikos, kita savaite einam pas dermatologa del berimu. Klausimas, ka tureciau zinot? Kokiu tyrimu prasyt? Ar reikia atskiro vizito pas alergologa? As ant alergiuko…

Jeigi bėrimai alerginiai, čia ne dermatologo kompetencija spręsti ką daryti. Išrašys hormonus arba kitur tepalus, kurie problemos neišspręs (nebent bėrimas infekcinis, ne alerginės kilmės ir pan.). Reikia vizito pas alergologą, atlikti kraujo, dūrio, lopo tyrimus, kuries galbūt padėtų atsekti alergenus. Rašykite ką valgote, taip pat žymėkitės kada reaguoja vaiko odelė (pas alergologą tą dienoraštį neškitės).

Pirmiausia siūloma atsisakyti pačių didžiausių alergenų: pieno ir jo produktų, kiaušinio, kviečių. Dar būtų gerai atsisakyti žuvies, citrusinių, kakavos, "įspūdingos" sudėties gaminių.
    Pradėkite nuo to, kad reikės pakentėti. Stebuklų nebus, jeigu imsite badauti ir prisiimsite aukos vaidmenį. Išsirinkite 10-15 produktų Jums atrodančių saugiausių ir taip maitinkitės, bet žiūrėkite - rotuokite. Nevalgykite visų 15 per vieną dieną. Maistas turėtų geriausiu atveju kartotis kas 4 parą.
    Pradėkite nuo savo daržo, be dirbtinių dažiklių, pridėtinių maisto produktų Tokių kaip brokolis, kalafioras, žalias agurkas, saldumui datulės, kaimiška triušiena ar žvėriena, batatas ir pan.
    Čia tokie greitai beveik visiems tinkantys pagrindiniai punktai ką reiktų daryti.

Aišku, labai svarbu koks bėrimai, kokiose vietose ir pan. Kartais iš bėrimo galima pasakyti, kad netinka gliutenas ir pan. Bet čia jau geeero alergologo akis įvardins. O gerą alergologą pirmiausiai ir reikia susirasti..

1
  4. 2019.07.12 21:33 (prieš 5 d.)

Karoolyte parašė:
    bet jums ramiau , kas padare ta tyrima? ka pasake ? kad isaugs ?

Mus nusiunte pas echoskopuotoja, na ir galu gale rado kita priezasti tam vemimui (ten del inkstu buvo). Bet esme, kad dabar kai dukryte atpylineja, esu kaip ir tikra, kad ne refliuksas. Tai va jus kalbat, kad tyrimu neskiria/nera, o pagal viska echoskuopuojant matosi

5. 2019.07.12 22:02 (prieš 5 d.)

Maniske niekad neatpildavo, paskui nuo kokio 4 men pradejo atpylinet vos ne po kiekvieno pavalgymo. Misinuko normos nekeiciau tai tikrai ne nuo persivalgymo. Na kai gydytojai pasakiau tai sake svoris auga, nieko tokio.

Kai pradejau primaitint atpylinejai baigesi. Nzn ar cia sutapimas ar kazkaip tas maistas kitas padejo.

6. 2019.07.12 22:31 (prieš 5 d.)

Pirma vaikiuka maitinau tik iki 4 men ir tai y tarpus gavo mišinio .. atpylinejo fontanais. Budavom abu slapi kol perrengi vaikas vel alkanas ir pasaka begalo. Gyd sake baikiy kankintis netoleruoja mamos pieno. Yra tokiu vaiku. Perejom ant misinio baiges vaiko kankinimas. Uzaugo didelis ir sveikas vyrukas. Ir neserga visai. 4.5 metu neesam antibijotiku gere. Tfu tfu tfu.. o antra maitinu iki pat siol pati tuoj 6 men ir vargo nematom. Mano nuomone nevisad tie papuliai gerumas neišpasakytas... musu atveju buvo kankyne

1
  7. Titas 8 m.
    Nedas 13 m. 11 mėn.

2019.07.12 22:50 (prieš 5 d.)

Mamii parašė:
    Pirma vaikiuka maitinau tik iki 4 men ir tai y tarpus gavo mišinio .. atpylinejo fontanais. Budavom abu slapi kol perrengi vaikas vel alkanas ir pasaka begalo. Gyd …

Aš net skaičiau straipni,vieno gydytojo kad visgi yra galima nustatyti mamos pieno riebuma % bet Lietuvoje tokio tirimo dar niekas nedare,ir labai gaila kad nerandu aš to straipsnio,ten rašo kad mamos pienas nevisada būna naudingas 🤷

8. 2019.07.12 22:56 (prieš 5 d.)

Ugneleee parašė:
    Maniske niekad neatpildavo, paskui nuo kokio 4 men pradejo atpylinet vos ne po kiekvieno pavalgymo. Misinuko normos nekeiciau tai tikrai ne nuo persivalgymo. Na kai…

Taip, zinau ne viena atveji kai del gausiu atpylinejimu su gydytojo rekomendacija pradet primaitint anksciau nei 6 men, ir susitvarko, pradejus kieta maista valgyt apmazeja arba baigiasi

9. 2019.07.13 00:00 (prieš 5 d.)

Mama999 parašė:
    Mano irgi atpila nesvarbu ar valgo vos ar godziai ir ilgai,situacija tokia,kad visad maitinu del to ant ranku,nuo pirmu dienu,nes atpildavo,galvojau bus geriau nei …

Nu va ne mes vieni tokie. Aš taip pat laukiu kada baigsis tie atpilinėjimai . Mums 5 men ir 2 savaites , po truputi ragaujam košę. Tai taip pat tikiuos kad praeis kaip pradės kieta maistą valgyt ...

10. 2019.07.13 00:05 (prieš 5 d.)

Nepasimetusi parašė:
    Mus nusiunte pas echoskopuotoja, na ir galu gale rado kita priezasti tam vemimui (ten del inkstu buvo). Bet esme, kad dabar kai dukryte atpylineja, esu kaip ir tikr…

Nu va , aš sakau visko reikia reikalaut tų daltarų, vis ne pačiai viską žinot , kad ramu butų . Kita savaitę turim vizitą tai reikes Rimčiau pasakyt , kas aš noriu išsiaiškinti kame problema o ne laukti kažko..

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras