2019 m. Vasario mėn. mažyliai

Komentuoti
  1. 2019.03.24 16:38 (prieš 3 mėn.)

Jurate_ parašė:
    Mamytės kokias priemones naudojat kūdikėliui ? Mano mažylės labai prastai pažastytės atrodo... ir odelė pasilupus paraudus... buvo vandeningas toks baltumas…

Greičiausiai šunta, mum buvo pašutus irgi, nes tiek suspaudus būdavo. Patepėm tuo pačiu Sudocream ir praėjo iš kart

1
  2. 2019.03.24 16:39 (prieš 3 mėn.)

hailiee parašė:
    O naktį kiek kartų keliasi? Oi, aš nesu gyvenime ant tiek pervargus kaip dabar.

Du dažniausiai, tai bent tiek. Išsimiegu tikrai neblogai, nu nebent sugalvoju migdyt lovytėj- tai tada visko būna... jei šalia tai kelias du kart ir puikiai miegam.

3. 2019.03.24 16:43 (prieš 3 mėn.)

hailiee parašė:
    O naktį kiek kartų keliasi? Oi, aš nesu gyvenime ant tiek pervargus kaip dabar.

Aš labiausiai pavargstu dieną. Ir net ne tiek pavargstu, kiek man kantrybės trūksta. Mergytė nemiega dažnai, jei miega tik.ant rankų. Gydytoja pasakė pripratinot. Hrrr, negaliu pakęst kai taip sako. Nieko negaliu pasidaryt. Nei pusryčių nei į tuliką nueit. Dar sakau, žinda po valandą, tai kai pasiklausau kad kitos kažkur išeina- wow, net nesvajoju apie tokius dalykus. Tai tos dienos sunkios, tiesą pasakius naktis man atgaiva.

4. 2019.03.24 16:58 (prieš 3 mėn.)

MonikMin parašė:
    O yra mamų primaitinančių mišinuku?

Sveiki, aš primaitinu (nes po gimimo net grįžus namo krito svoris, neužteko pieno...). Maitinimas vyksta taip: pirma abi krūtis duodu, tada jei turiu, tai nutraukto pieno (bet būna jo 15-20 ml tik) ir tada mišinys 75 ml per Medela sistemą. Kol iš vienos traukia, iš kitos pumpuoju kitam valgymui. Aš jau pradėjau mažinti mišinio, nes pieno daugėja, mažinu pamažu, po 5 ml nuo kiekvienos porcijos kas 3 dieną. Mišinio gauna 5-6 k./d. Jei pieno daugiau nutraukiu (pvz., naktį), tada mišinio ir daugiau pamažinu... Dabar jau nustojau žadinti naktį ir išmiega vaikinas ilgai, bet aš vis tiek keliuosi pumpuoti, nes norint pieno gausinti, reikia pastovios stimuliacijos. Mišinį duodu kas 3-4 val., naktį būna ir ilgesni tarpai, o krūtį, kada tik matau, kad išalksta. Būna, kad užtenka tik krūties. Savo nutrauktą pieną sumaitinu iš buteliuko (mums Medela calma buteliukas puikiai tinka) arba per sistemą, jei jo būnu nutraukus daugiau nei 30 ml. Krūtį vaikis ima gerai ir traukia neblogai, tik jau kai ji suminkštėja, tada prasideda nepasitenkinimai, bet aš atkakliai siūlau ir siūlau, ir kažkaip dar susitariam Mano tikslas pereiti vien ant mp, bet žiūrėsiu, kaip seksis, nes toks režimas labai vargina... Kartais vienas pavalgymas užtrunka 1,5 val., o į tarpus arba pumpuoju, arba raminu/migdau (dažnai irgi su krūtim), tai taip ir eina dienos...

4
  5. 2019.03.24 17:40 (prieš 3 mėn.)

Ar kuri turi ta vadinama speneliu reino sindroma ? Kaip su tuo tvarkotes?

6. 2019.03.24 18:16 (prieš 3 mėn.)

Skierke parašė:
    Saunuole jus!! As sapnuodavau,kad mergaite neima papo,kazkoks stresas buvo,nes laabai norejau pati maitinti.ir pradzia tikrai nebuvo lengva..ir asaros ir nusilupus …

As sapnavau nuplyšusius kruvinus spenelius 🙈 As irgi per pirma mastita turejau luzi kai galvojau ir pati ir vyras sake va kodel kitos ima misinelius, ir siaip daug situaciju buvo kada atrode kad viskas nebegaliu, bet kai paskaitau postus fb grupej, sulauki patarimu ir kitu patirciu cia TD, tada tikrai lengviau pasidaro ir zinai kad tai laikina. Svarbiausia nusiteikimas

Jurate_ parašė:
    Mamytės kokias priemones naudojat kūdikėliui ? Mano mažylės labai prastai pažastytės atrodo... ir odelė pasilupus paraudus... buvo vandeningas toks baltumas…

Tos "kvapnios" apnasos yra prakaitas. Pazastyse ir raukslese renkasi labai greit, todel reikia kasdien ryte prasivalyt kaklo rauksles, pazastis

1
  7. 2019.03.24 18:22 (prieš 3 mėn.)

My.name.is.Gerda parašė:
    Aš labiausiai pavargstu dieną. Ir net ne tiek pavargstu, kiek man kantrybės trūksta. Mergytė nemiega dažnai, jei miega tik.ant rankų. Gydytoja pasakė pripratinot. H…

Pas mus situacija lygiai ta pati, jus tikrai ne viena mes tik savaite su teciu buvom tai as greit pripratau.. pas mus irgi princese miega tik ant ranku, o miegai trunka po 30min dazniausiai.. jeigu padedu ant lovos iskart prabunda. Del to einam i kiema 12h ir stengiames bent 3h prabut nes tik taip as pailsiu ir mazge pamiega ilgesni miega. Nes kitaip bludija visa diena. O jus einat i kiema? Kaip kieme miega?

Del valgio darymo ir tvarkymosi tai as galima sakyt nebegaminu ir nesitvarkau viska tenka vyrui daryt.. arba kai vyras gryzta tada pamaitinu mazge ir jis su ja uzsiima, as einu valgyt pagamint (taip ir pati atsipuciu), pasitvarkau. Buna pvz kad ant vystymo lentos mazge kokias 15min prabuna, tada irgi kazka speju i orkaite imest.
    Patarimas - gaminkit orkaitej. As jei kazka ant greicio tai nulupu bulviu, sonine/vistiena/kepsnys ir pan i kepimo rankove ir i orkaite. Greita pabai, nereikia stovet prie puodu na ismoksit suktis su laiku, o siaip ir as sedziu daznai nevalgius. Kartais bent kiausiniu issiverdu ar koldunu ant greicio o valgyt irgi daznai tenka su mazge ant ranku. As atsisedus ja pasiimu maitint o pati stala prisistumiu ir valgau..

8. 2019.03.24 18:25 (prieš 3 mėn.)

MonikMin parašė:
    O kaip maitinat? Is pradžių krūtį duodat o paskui d ar mišinuko kažkiek daduodat ar kaip? Galit gal pasidalint kaip viską darot?

Ar buvot pas pediatre? Ka sake, koks svoris?

9. 2019.03.24 19:00 (prieš 3 mėn.)

nuga_noblese parašė:
    Pas mus situacija lygiai ta pati, jus tikrai ne viena mes tik savaite su teciu buvom tai as greit pripratau.. pas mus irgi princese miega tik ant ranku, o miegai…

Jo, einam, kai tik oras leidžia. Bet kas svarbiausia, ir lauke išmiega maximum turbūt valandą su puse. Nes arba atsibunda, arba suskausta pilvą ir tada rėkia. O jau tada nėr ką daryt, tik bėgte namo. Nusiramina tik maitinama, tai net traukt lauk ir ramint nėr prasmės. Tai niekur net nenutolstu per daug
    Jo, kolkas pas mane irgi viską daro vyras, aš nebent paprašau pabūt kiek išeina su mergyte, nes net dulkių valymas tapo puikiu relaxu

1
  10. 2019.03.24 19:02 (prieš 3 mėn.)

hailiee parašė:
    Kaip jūsų moterys savijautos? Aš viena jaučiuosi kaip lavonas? Imuniteto 0, jėgų 0 ir nuotaika irgi nekokia. Tai dar vyras dabar padeda, o kai išeis dirbt tai neįsi…

Man irgi tas pats jegu nulis miego nulis ir nezinau kaip bus kai vyras iseis i darba

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras