2019 m. Vasario mėn. mažyliai

Komentuoti
  1. 2019.03.24 20:58 (prieš 3 mėn.)

hailiee parašė:
    O kas kiek val naktį keliates maitint? Kiek laiko sugaištat maitinimas plius pampersai? Aš tai manau, kad čia tas pieno nutraukinejimas man poilsio daug atima.. :/ …

Taip. Misiniu. Tai turbut vienintelis misinio privalumas, kad ilgiau leliukas buna sotus ir ismiega ilgiau. Ivairiai buna, snd pvz ismiegojo sesias valandas. Uzmigo 12 nakties, kelesi valgyt 6 ryto ir dar iki puses 10 miegojom. Bet cia turbut del ti, kad lb pavalgus buvo, nes nuo 14 val dienos nebuvo uzmigus nei trupucio. Tai turbut miego lb truko. Bet paprastai ismiega 4 valandas nakti. Paskui vel keliasi jau ryte po 3-4 val. Ir arba dar pamiega arba jau keliames.

Su pampersu ir maitinimu uztrunkam iki pusvalandzio. Priklausomai kaip valgo - ar aktyviai traukia ar su poilsiukais uzsimiegojus

2. 2019.03.24 21:07 (prieš 3 mėn.)

Neturiu supratimo, kas nutryne soniuka.. gal kam taip buvo? Kaip patartumete gydyti?

3. 2019.03.24 21:13 (prieš 3 mėn.)

nuga_noblese parašė:
    Galbut pavojinga jei tie milteliai patektu i kvepavimo takus, bet jeigu barstysit tiesiai i pazasti pvz tai tikrai jie nepateks ir nera pavojingi. As buna kai ant k…

Domiuosi, kaip viskas vyksta tiktai žiūrėsim ką sakys gydytoja... Bet man atrodo, kad primaitinti teks...

4. 2019.03.24 21:20 (prieš 3 mėn.)

Ugneleee parašė:
    Taip. Misiniu. Tai turbut vienintelis misinio privalumas, kad ilgiau leliukas buna sotus ir ismiega ilgiau. Ivairiai buna, snd pvz ismiegojo sesias valandas. Uzmigo…

Mano gražuolėnas irgi naktį 4 keliasi, pries tai pavalgęs 12 nakties, o ryte 7 rėkia. Bet
    Aš užtrunku su pieno traukiojimais ir tt iki pusantros h. O jei dar rėkia, tai išvis belekas, neber kada miegot

5. 2019.03.24 21:31 (prieš 3 mėn.)

Ugneleee parašė:
    O mano savijauta tikrai nebloga. Psichologiskai gal buvo sunkiau pirma menesi prisitaikyti prie pasikeitusios situacijos. Dabar jau geriau. O fiziskai tai puikiai j…

Na ir aš prie jūsų jungiuosi😁 mano savijauta irgi labai gera, viską spėju ir nesijaučiu pavargusi. Namuose ir valgyt padarau ir susitvarkau ir dar pamankštinu suglebusį kūną tuo pat metu viena ranka linguodama babybjorna 😁 maitinu pati ir miegu gan mažai, bet niekuo negaliu skūstis kai kūdikis toks ramus☺️ Tikrai įsivaizdavau, kad viskas bus blogiau. 🙈 nei su žindymu problemų turejau nei su pilvo diegliais susidūrėm. ☺️
    Gimdymas taip pat jokios traumos nepaliko, tad kol kas man šis pirmas mėnesis su kudikiu yra lengvos atostogos po paskutinių nėštumo mėnesių ☺️☺️

2
  6. 2019.03.24 21:44 (prieš 3 mėn.)

Maniske niekada nakti nerekia. A Gal jus pabundat tik kai jau buna visai ipikes?

hailiee parašė:
    Mano gražuolėnas irgi naktį 4 keliasi, pries tai pavalgęs 12 nakties, o ryte 7 rėkia. Bet

hailiee parašė:

O kodel jis rekia? Gal labai kietai miegat ir pabundat kai jau buna ipikes? As pabundu kai mergyte dar net nebuna prasimerkus, bet jau rankytes judina. Tai nulekiu i virtuve misinio greitai ir atejus i miegamaji randu kartais vel uzmigusia. Tai paimu maitint su visa koldryte dar beveik miegancia (migdom ant pataliuku, ir dedam i lova kartu su jais, kad dedant neisisibudintu), pavalgo ir vel miega net neatsimerkus. Ryte kai budineja valgyt tai jau pagal akytes matau ar miegos dar ar ne. Jeigu atsimerkus- nemiegos. Jeigu uzsimerkus ir tik juda reiskia pavalgysim ir dar miegosim iki kokiu 9

7. 2019.03.24 23:19 (prieš 3 mėn.)

Ugneleee parašė:
    Maniske niekada nakti nerekia. A Gal jus pabundat tik kai jau buna visai ipikes?

Tai, kad pavalgęs rėkia, jis nori gal krūties, o gal bendraut. Nežinau iš tikro ko jis nori ir rėkia...

8. 2019.03.24 23:29 (prieš 3 mėn.)

Simo.na. parašė:
    Na ir aš prie jūsų jungiuosi😁 mano savijauta irgi labai gera, viską spėju ir nesijaučiu pavargusi. Namuose ir valgyt padarau ir susitvarkau ir dar pamankštinu sugle…

Gal jūs iš tų žmonių, kur mažai miego užtenka, nes man tai reikia 9 h, kad gerai jausčiausi. Ir čia aš kalbu apie nepertraukiamą, kai eidavau į darbą, o dabar pamiegu 5 h per tris kartus.

9. 2019.03.24 23:29 (prieš 3 mėn.)

hailiee parašė:
    Kmuk o jus?

Vilniaus antakalnio gimdymo namuose😊

10. 2019.03.24 23:31 (prieš 3 mėn.)

Simo.na. parašė:
    Na ir aš prie jūsų jungiuosi😁 mano savijauta irgi labai gera, viską spėju ir nesijaučiu pavargusi. Namuose ir valgyt padarau ir susitvarkau ir dar pamankštinu sugle…

Sveikinu jums tikrai pasiseke😊 as iki siol negaliu stoveti normaliai skauda , kur siuvo nes plisau per gimdyma ir babys dickis gime😊 vakar menuo buvo bet vistiek sunku dar

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras