2019 m. Vasario mėn. mažyliai

Komentuoti
  1. 2019.03.26 12:02 (prieš 1 mėn.)

Sarune27 parašė:
    Temperatūra paliko katastrofa

Tai nestresuokit, normalu temp kai buna guzas. Man iki 39 buvo sukile net, per para viskas dingo. Jeigu kils isgerkit vaistu, turetu numust. Per para tikrai turetu susitvarkyt jei saziningai viska darysit ka patarem, duokit kuo daugiau vaikui zyst, sildykit/saldykit kruti. Viskas bus gerai

2. 2019.03.26 12:11 (prieš 1 mėn.)

Nelyginu nieko. Ruosiant kraiteli viska issilyginau, o dabar praskalbiu su muilo drozlemis ir viskas. Nei ten kieti tie rubai nei ka. Man isvis lyginimas tai laiko”marinavimas”. Rubus iskaitinsit su lygintuvu, bet aplinkui vistiek visur mikroorganizmai. Nepasaugosit lyginant nuo ju, o ir nereikia.

3. 5 sav. 4 d.
    Ričardas 3 mėn. 3 d.

2019.03.26 12:13 (prieš 1 mėn.)

O saltis krest ir kaulus laužyt irgi turi? Valgytojas kaip tyčia sau pucia į usą

4. 2019.03.26 12:14 (prieš 1 mėn.)

Ugneleee parašė:
    Nelyginu nieko. Ruosiant kraiteli viska issilyginau, o dabar praskalbiu su muilo drozlemis ir viskas. Nei ten kieti tie rubai nei ka. Man isvis lyginimas tai laiko”…

Butent kad nereikia.jau visi gydytojai skalambija kad gyvenam per steriliai ypac vaikai.Man net viena gydytoja sake jei turi savo soda tai tas obuoolys neplautas ar uoga tik geriau nei eit plaut. Ir sake db seminaruos kaip tik ir kalba kad tas sterilumas jau turi pasekmes nes jei tik vaikas krenta mama eina ranku plaut jei ka paciupineja ranku plaut spirituotos serveteles ir pan.vaikas turi ir smeli paciubinet ir baloj issivoliot vasara ir issiterliot.Vaikyste tai zaidimas plius auginama apsauga.

5. 2019.03.26 12:29 (prieš 1 mėn.)

Sarune27 parašė:
    O saltis krest ir kaulus laužyt irgi turi? Valgytojas kaip tyčia sau pucia į usą

Kelkit valgytoja, jum labai svarbu kad jis siandien kuo daugiau valgytu. O saltis ir kaulu lauzymas del temperaturos. Normalu

6. 2019.03.26 12:45 (prieš 1 mėn.)

Sarune27 parašė:

Man buvo tas pats😱

7. Bernardas 2 mėn. 4 sav.
    3 m. 2 mėn.

2019.03.26 12:58 (prieš 1 mėn.)

Ugneleee parašė:
    Nelyginu nieko. Ruosiant kraiteli viska issilyginau, o dabar praskalbiu su muilo drozlemis ir viskas. Nei ten kieti tie rubai nei ka. Man isvis lyginimas tai laiko”…

O tas muilo drožlės i būgną tiesiai pilat?

8. Laurina 6 m. 1 mėn.

2019.03.26 13:14 (prieš 1 mėn.)

O as liginu drabuzius. Man patinka kai vaikas islygintas. Nors skalbimo masyna ir dziovina vistiek liginu.

9. 5 sav. 4 d.
    Ričardas 3 mėn. 3 d.

2019.03.26 13:17 (prieš 1 mėn.)

Skierke parašė:
    Man buvo tas pats😱

Turiu likusių žvakučių po gimdymo, kur duoda, gal panaudoti

10. 2019.03.26 13:30 (prieš 1 mėn.)

MonikMin parašė:
    Malonu, kad domitės, vakar turėjo mus aplankyti, atkėlė šiandienai, tai vis dar laukiam su mūsų svarstyklėmis jau rodo 4.4 kg tai kaip ir matosi progresas, tačia…

Palinkesiu kantrybes jei neapleisit,su laiku ir pienuko daugiau bus,o ir lelius sustipres ir gal prades pats aktyviau traukti

Kai pati susiduriau,galvojau,kad as viena tokia,o pasirodo ne mazai mamu su ta pqcia problema susiduria.. ech..

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras