2019 m. Vasario mėn. mažyliai (Archyvas iki 2018.09.26)

1. 2018.08.17 21:23 (prieš 2 mėn.)

Mona-Lisa parašė:
    O jus gal pykino nėštumo metu ir vėmėte ?

Pikindavo bet visada tik krūvą seilių gal pora ar tris kartus tesų isvemusi maistą. Tiesiog nenorėjau ir visai nevalgiau mėsos. Dabar jau po truputį bandau nes darosi baisu mastau ko pilvukas nedidėja manau jau kažkiek vistiek turėtų matytis bet kur jis augs jei svoris vis krenta.

2. 2018.08.17 21:25 (prieš 2 mėn.)

As monika parašė:
    As esu numetusi 3 kg 😑 man 16 savaite eina i pabaiga .

O pilvukas jau matosi kiek?

3. 2018.08.17 21:27 (prieš 2 mėn.)

Cia tos kurios numeta net po 3kg,jus antsvorio turėjot.?

4. 2018.08.17 21:36 (prieš 2 mėn.)

Šiaip nemanau,kad verta panikuoti dėl.svorio.Mano draugei iki 6mėn nesimatė pilvo,o gimė graži ir sveika mergaitė. Aš visai džiaugčiausi, jei nesimatytų pilvuko,nes su rūbais būtų patogiau. Su pirmuoju valgiau už abiejų žandų,nes tik skrandis patuštėdavo iškart pykindavo.žandikaulis dirbo ištisai. Kai nėštumo pabaigoje svarstyklės rodė 98kg (ūgis 174), net džiaugiausi, kad tuoj šimtuką pasieksiu.o va po gimdymo buvo sunku.keikiau savo ėdimą,nuoširdžiai užjaučiau stambius žmones ir nuoširdžiai nesuprantu iki šiol kam kitos nori didelės krūtinės,nes su ja vasara TAIP nepatoju,prakaitavimas ir visa kita.dabar bijau priaugti svorio. Man toks įtarimas, kad svoris krenta dėl nykstančių raumenų. Pusmetį sportavau, šokau,o dabar nuo birželio lovoj vartausi kaip kukulis

2
  5. 2018.08.17 21:38 (prieš 2 mėn.)

EgleDai parašė:
    kodel nepirktumete dideles loveles, kuri atrodo praktiskas dalykas?

Todėl kad mano vaikas joje nemiegojo iki kokiu 6-7 mėn nežinqu kdl bet spėju ir daug skaičiau kad maži leliukau mėgsta jaukumo jausmą tokį net sakyčiau "glėbio" jausmą. Tai nuspręndėm kad šį kartą pirksim mažiuką lopšį ant ratukų ir su lingėm lb daug vaikučių kurie nemiega lovytėje. Ne faktas kad lopšyje miegos bet meginsim bet čia tik mano patirtis

6. 2018.08.17 21:42 (prieš 2 mėn.)

zvaigzdute96 parašė:
    Vat buten kad visko pasitaiko. Nepavydziu ,pries savaite dalivavau mazo stebuklelio laidotuvese.savaite bebuvo likusi iki kol isvys pasauleli. Taip kad po tokio ivi…

Baisu labai... ;(((
    Net pagalvot baisu. Bet žinokit aš nuo 7 mėn beveik nevaikščiojau dėl skausmų ir džiaugiuosi kad iki to laiko buvome jau nusipirkę kas reikalinga. Nes ir bet kada galėjo išsilupti nors kaip sakoma parduotyvės po nosim ir bet kada galima nulėkti bet aš nusiteikusi buvau viskam pasiruošti
    Nereikia galvoti apie blogumus. Nusiteikti reikia optimistiškai tai tik į naudą visiems.

1
  7. 2018.08.17 21:45 (prieš 2 mėn.)

agneta000 parašė:
    O man puikiai tiki bugaboo 2in1. Ten lopsys ir sportine dalis, o atskirai pirkom dar auto kedute maxi cosi tai su adapteriais ant vezimo remo fiksavosi. Labai patog…

Taip taip. Kad fiksuotusi kedutė ant remo būtina ypač su dviem vaikais. Patogu. Kai ir sakėt daug priklauso nuo gyv būdo- ar labiau namie ar keliauji ar gyv mieste ar kaime na jo viską lb reik apgalvoti mes turėjom spoetinuką- tobula. Magic espiro. Man superinis. Pirksim jaučiu vėl

8. 2018.08.17 21:46 (prieš 2 mėn.)

raganaj parašė:
    Šiaip nemanau,kad verta panikuoti dėl.svorio.Mano draugei iki 6mėn nesimatė pilvo,o gimė graži ir sveika mergaitė. Aš visai džiaugčiausi, jei nesimatytų pilvuko,nes…

Jau truputį ramiau 🙂

9. 2018.08.17 22:24 (prieš 2 mėn.)

Piktute parašė:
    Cia tos kurios numeta net po 3kg,jus antsvorio turėjot.?

Aš neturėjau.

10. Neegzistuojantis vartotojas
    2018.08.17 22:57 (prieš 2 mėn.)

undinellee parašė:
    Laikausi is paskutiniuju 😊einu apzouriu paciupinu 😊pavarvinu seile ir tyliai pasakau greit grisiu jusu 😍😍😍😍

Žinau, ir man taip buvo, bet nebeištvėriau

Piktute parašė:
    O ka perkat? Nes as tai net neįsivaizduoju nuo ko pradet reiks

Aš nupirkau pyžamą 56 cm, šliaužtinukus 2 irgi 56 cm, švarkelį ir kelnes 56 cm, batukus, ir šliaužtinukus 64 cm. Labai daug nepirksiu mažų rūbelių , nes girdėjau, kad juos gėris išauga. Dar porą bodžių ir užteks pradžiai

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.