2019 m. Vasario mėn. mažyliai (Archyvas iki 2018.09.26)

1. 2018.09.25 14:17 (prieš 3 sav.)

Sirija parašė:
    Tai puiku, nes kiek buvau Vilniuje ne privačiai tai max. 20 min.

As savo ginekologes paprasiau, kad parasytu siuntina i klinikas, nes pirma karta pati siunte ten 13 sav, nes aparatura geresne, o antra karta pati paprasiau ir be jokiu problemu vel pas ta pati

1
  2. 2018.09.25 14:50 (prieš 3 sav.)

Vijone parašė:
    As taip pat bijau. Lapkriti turiu susitikima su anestetiku, nesiu savo stuburo rentgeno nuotraukas ir ziuresim ar gales nuskausminamuosius suleisti (epidura).

As kaune kai gimdziau, kai jau nuvede i gimdykla ten pabuvus val. apsivemiau skausmo nebepakeliau atejus akuserei paklausiau ar yra kokie nuskausminamieji nes net saremiu neiskenciu o kur dar pats gimdymas.tai sako epidiuras butu mes ji jums dabar skolinam o kita ryte gausit tad susimoket.na tad pakviete kas jau leidzia ta epidiura jam bepildat dokumentus sesute sako daktare nustebsite piesinys ant nugaros, atejo paziurejo na ka sako taturuote baigiasi kaip tik toje vietoje kur leidziami yra vaistai tai dziaukites kad galima centimetru auksciau. Taip kad visoms drsugems pranesk kurios be skausmo nori gimdyt tegul paveikslu nesidaro..

2
  3. 2018.09.25 14:52 (prieš 3 sav.)

zvaigzdute96 parašė:
    As kaune kai gimdziau, kai jau nuvede i gimdykla ten pabuvus val. apsivemiau skausmo nebepakeliau atejus akuserei paklausiau ar yra kokie nuskausminamieji nes net s…

Tikrai taip! Per tatuiruotės epidūro negalima daryti! Nenustebkite, kurios turite ten tatuiruotes.

1
  4. 2018.09.25 14:57 (prieš 3 sav.)

TylusLaukimas parašė:
    Tikrai taip! Per tatuiruotės epidūro negalima daryti! Nenustebkite, kurios turite ten tatuiruotes.

Geras.. neturiu toj vietoj, bet net nebuciau pagalvojus. O kodel?

1
  5. 2018.09.25 15:01 (prieš 3 sav.)

nuga_noblese parašė:

Buvau girdejusi is draugu seniai kad moteriai ant nugaros darytis nepatartina bet jaunyste kvailyste padare savo.daktarui kai pasakiau sako nava nepaklausei gero patarimo dabar bent draugem pranesk kurios be skausmo nori gimdyt tegul nesidaro..negaliu pasakyt tiksliai kodel negalima bet daktarai manau zino tikrai kodel negalima..

6. 2018.09.25 15:02 (prieš 3 sav.)

zvaigzdute96 parašė:
    Nezinau kas uzejo jau kelinta diena bijau gimdyt atrod nelaukiu tos dienos.kai pagalvoju gimdziau su nuskausminamaisiai tai o kas bus jei be nuskausminamuju net nes…

As irgi bijau 😱😱😱

7. 2018.09.25 15:06 (prieš 3 sav.)

Aš asmeniškai džiaugiuos, kad be epidūro gimdžiau. Sūnaus grupėj tos, kurios su epidūru gimdė visos nugaros skausmais guodžias. Manau nereik iš anksto nusiteikt epidūrui =)

1
  8. 2018.09.25 15:12 (prieš 3 sav.)

v.ei parašė:
    As irgi bijau 😱😱😱

Aš visai nebijau skausmo man dabar svarbiausia, kad gimtų leliukas ir būtų sveikas.
    Kai buvo persileidimas, valiausi vaistais, kurie sukelia gimdos susitraukimus, labai kraujavau, skaudėjo irgi siaubingai, šaltas prakaitas muša, nežinai, kur dėtis. Apie 9 val. prasikankinau, bet kentėti galima.
    Prieš tai gimdžiusi moteris, antrąjį kartą valėsi tais pačiais vaistais, ji rašė, kad ji jautėsi taip pat kaip gimdydama.
    Po jos posto supratau, kad nėra ko bijoti. Aišku, visoms turbūt skausmas skirtingas.

1
  9. 2018.09.25 15:14 (prieš 3 sav.)

zvaigzdute96 parašė:
    Buvau girdejusi is draugu seniai kad moteriai ant nugaros darytis nepatartina bet jaunyste kvailyste padare savo.daktarui kai pasakiau sako nava nepaklausei gero pa…

Labai keista kad tokio dalyko niekur neakcentuoja kokiuose straipsniuose kur atkalbineja nuo tattoo, raso apie ju zala ir pan, nes pries darantis tatuiruote skaiciau daug straipsniu ir tikrai niekur tai nebuvo pamineta..

10. 2018.09.25 15:14 (prieš 3 sav.)

nuga_noblese parašė:

Aš manyčiau, kad niekas nenori rizikuoti, kad dūrio metu į nugaros smegenų skystį patektų su oda dažų dalelytės

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.
Skelbimai
10,00 €
41 | 26,7 cm | 7 - 7½
7,00 €
31 | 19,6 cm
12,00 €
80 | 9-15 mėn.