2019 m. Vasario mėn. mažyliai (Archyvas iki 2018.09.26)

1. 2018.09.25 20:51 (prieš 2 sav.)

Jus man paaiskinkit kaip epiduras susijes su nugaros skausmais po gimdymo? Nestumo menesiais svorio centras keiciasi, nugaryte kencia, o ir pagimdzius auganti vaikuti reikia nesioti, kilnoti, pasilenkus vedzioti. O buna ir ant vieno klubo pasisodinus vaika nesioja mamos. Todel raumenims reikia darbo duoti ir stiprinti. 🤔Turiu tik viena atveji savo rate kai epiduras per saremius buvo leidziamas, tai moteris vaikui paaugus grizus i darba ligonineje greitai isejo, nes sake nugaros skausmai buvo dideli, dirbti nebepajege.

2
  2. 2018.09.25 21:10 (prieš 2 sav.)

Aistekuc parašė:
    Na ar visom jau matosi pilvukai ar dar yra tokiu kur nesimato? Nes mano asmeniskai matosi, tik atsigulus ir itraukus pilva, tai toks kamuoliukas iskiles ant rub…

Mano vos matosi, dar nedidelis :)po rubais dar pasislepia 😌 vakare tik jau toks tikrai isokes 😊 ☺️

3. 2018.09.26 01:54 (prieš 2 sav.)

ssandrita parašė:
    na mes irgi kazkaip greit matomes

Na pas jus gal dar biškutį didesnis dar tik įpusėjom nėštumą, o kas bus toliau

4. 2018.09.26 04:41 (prieš 2 sav.)

v.ei parašė:
    Mano vos matosi, dar nedidelis :)po rubais dar pasislepia 😌 vakare tik jau toks tikrai isokes 😊 ☺️

Na va bent ne as viena :-D

5. 2018.09.26 04:43 (prieš 2 sav.)

Vijone parašė:
    Jus man paaiskinkit kaip epiduras susijes su nugaros skausmais po gimdymo? Nestumo menesiais svorio centras keiciasi, nugaryte kencia, o ir pagimdzius auganti vaiku…

Na aš ne medikė, bet manau bet kokia intervencija į kūną gali turėti pasekmių. Ne kartą teko girdėti ir kaip epidūrą pataiko ne iš pirmo karto. O nėštumas, vaiko nešiojimas, vedžiojimas, tai viskas vyksta palaipsniui, svoris didėja po truputi ir lengviau prisitaikyt organizmui =)

6. 2018.09.26 04:59 (prieš 2 sav.)

Nežin parašė:
    Na pas jus gal dar biškutį didesnis dar tik įpusėjom nėštumą, o kas bus toliau

As 18 savaiciu.jau nepaslepsi nieko nes faktas akivaizdus😁

7. 2018.09.26 06:09 (prieš 2 sav.)

Allionka parašė:
    Sveikutės, aš truputį pergyvenu, praeitą savaitę prasidėjo šlapimo takų infekcija buvo labai bloga, nors man jų būdavo gyvenime kelis kartus, bet dabar itin blog…

Bet kokiu atveju negydyta infekcija gali pridaryti žymiai daugiau žalos nei savaitė antibiotikų. Juos juk kartais skiria ir kūdikiams.

8. 2018.09.26 06:23 (prieš 2 sav.)

Kurios pirkot nėščiosios pagalvę, su kokiu užpildu rekomenduojat: granulių ar tuo įprastiniu sintetiniu pluoštu?

9. 2018.09.26 06:27 (prieš 2 sav.)

Mano pilvukas toks kad dauguma klausia tai.jau dekrete?jau nestumo galas?o ir man sunkoka ristis batus.ir seip jauciuosti syora nerangi meska.
    Del gimdymo stengiuos dar negalvot...

10. 2018.09.26 06:36 (prieš 2 sav.)

Paivi parašė:
    Kurios pirkot nėščiosios pagalvę, su kokiu užpildu rekomenduojat: granulių ar tuo įprastiniu sintetiniu pluoštu?

pas mane granulės, man labai patinka

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.