2019 m. mažyliai Šiauliuose

Komentuoti
  1. 2019.01.11 11:20 (prieš 3 mėn.)

LREDute parašė:
    Aš vln darysiu genetikos klinikoje

Jei galiu paklausti, tai dėl ko darysitės, dėl rizikos faktorių ar dėl šventos ramybės?

Ieva Jac parašė:
    Vakar pamaciau dar toki skelbima mankstu, gal kam pravers

Jei lankysite, pasidalinkite patirtimi. Man deje ir čia laikas netinkamas 🙈 panašu, kad tikrai iki dekreto niekur ir nenueisiu

1
  2. 2019.01.11 11:58 (prieš 3 mėn.)

Rindre parašė:
    Jei galiu paklausti, tai dėl ko darysitės, dėl rizikos faktorių ar dėl šventos ramybės?

Tik dėl šventos ramybės :)) gerai. Pasidalinsiu. Labai vėlai vizitą turim tik 19 h laukiu nesulaukiu 😎😎

1
  3. 2019.01.11 16:34 (prieš 3 mėn.)

Ieva Jac parašė:
    Vakar pamaciau dar toki skelbima mankstu, gal kam pravers

Jau rašiau treneris, rašė jog grupelė dar tik renkasi, vis galvoju gal ir man eiti niekas iš jūsų neplanuoja dar eiti?

4. 2019.01.11 18:26 (prieš 3 mėn.)

agnutuks parašė:
    Jau rašiau treneris, rašė jog grupelė dar tik renkasi, vis galvoju gal ir man eiti niekas iš jūsų neplanuoja dar eiti?

Kita sav.pas daktare. Kadangi esu rizikos grupej, tai sake pasakys ar galima sportuoti ir eiti i baseina. As planavau eiti i Aronija, bet ten darbo metu, tai nzn kaip suderinti...
    Mankstos nestukems vyksta jogos studijoje, manieze, siauliu universitete, pietiniame sporto klube budavo..pasirinkimo yra

5. 2019.01.11 18:37 (prieš 3 mėn.)

Ieva Jac parašė:
    Kita sav.pas daktare. Kadangi esu rizikos grupej, tai sake pasakys ar galima sportuoti ir eiti i baseina. As planavau eiti i Aronija, bet ten darbo metu, tai nzn ka…

Norėtųsi eiti bent pradžioje su kažkuo, drąsiau nesu vienai.

6. 2019.01.11 22:34 (prieš 3 mėn.)

agnutuks parašė:
    Norėtųsi eiti bent pradžioje su kažkuo, drąsiau nesu vienai.

Tikrai taip smagiau ir pabendraut galima

1
  7. 2019.01.12 20:30 (prieš 3 mėn.)

Rindre parašė:

Na va jau po. To Tyrimo. Super tyrimas nesigailiu kad dariausi. 4kameru echoskopas pritraukė apsoliuciai. Kiekvieną dalį dėl visų rizikų mato ligų tu baisiuju. Lytį pasakė. Žodžiu ant tiek viskas ramiau kai matai kad viskas vietoje. Augam sveiki dabar miegosiu ramiai. 😁 Nes taip tai tos mamos perdėtai minčių prisikuria bent aš tokia. Dabar viskas ciki laukiu savo stebuklo 💓💓💓

2
  8. 2019.01.13 00:37 (prieš 3 mėn.)

LREDute parašė:
    Na va jau po. To Tyrimo. Super tyrimas nesigailiu kad dariausi. 4kameru echoskopas pritraukė apsoliuciai. Kiekvieną dalį dėl visų rizikų mato ligų tu baisiuju. Lytį…

Super! Džiaukitės ir mėgaukitės laukimu. Mes, tikrai dėl daug ko nerimaujame, svarstome, o svarbiausia, juk kar mamytė būtų rami. Ko laukiate? Beje, kiek jums laiko?

9. 2019.01.13 09:25 (prieš 3 mėn.)

Rindre parašė:
    Super! Džiaukitės ir mėgaukitės laukimu. Mes, tikrai dėl daug ko nerimaujame, svarstome, o svarbiausia, juk kar mamytė būtų rami. Ko laukiate? Beje, kiek jums laiko…

Laukiu sūnaus 😍 man rytoi lygiai 14savaiciu sueina o jus jau žinote ko laukiate?

10. 2019.01.13 09:28 (prieš 3 mėn.)

LREDute parašė:
    Laukiu sūnaus 😍 man rytoi lygiai 14savaiciu sueina o jus jau žinote ko laukiate?

Faktas mes mamos kartais visokių nesąmonių prisimastome reikia nereikia. Ai dar čia buvau prisapnavusi nesąmonių 😁 tai taip norėjau to tyrimo. Vistik pirmas. Tai ant tiek gera sirduteje dabar nors miegas ramesnis bus 😁

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras