2019 m. Šiaulių mamytės

Komentuoti
  1. 2019.06.13 08:06 (prieš 5 d.)

Deimantee1 parašė:
    O as prie ezero kasdien, puikiai jauciames po kolkas, matyt ir vaikui vanduo patinka 😊 tik siandien truputi nukepiau pecius ir dekolte, tai skauda.. 😞

Per tokius karščius atsargiai su maudynėms jau dviem nėštukėm maudynės baigėsi nubėgusiais vandenims tokiam karštyje.

2. 2019.06.13 08:25 (prieš 5 d.)

Aš tai net bijau į tokį karšti išeiti , sėdžiu namie visur langus prasiverus

3. 2019.06.13 08:32 (prieš 5 d.)

kammbera parašė:
    Aš tai net bijau į tokį karšti išeiti , sėdžiu namie visur langus prasiverus

O aš darbe sėdžiu nejudu kažkaip galvojau, kad į dekretą eisiu tik rugpjūtį, bet dabar jau matau, jog į dekretą išeisiu liepą kaip ir turėčiau

4. 2019.06.13 08:35 (prieš 5 d.)

Bituteles parašė:
    O aš darbe sėdžiu nejudu kažkaip galvojau, kad į dekretą eisiu tik rugpjūtį, bet dabar jau matau, jog į dekretą išeisiu liepą kaip ir turėčiau

Aš tai išėjau prieš dekretą dviems savaitėms atostogų tai džiaugiuosi kad kaip tyčia prasidėjo karščiai ir netenka sėdėti darbe 🤗

5. 2019.06.13 09:46 (prieš 5 d.)

Bituteles parašė:
    Per tokius karščius atsargiai su maudynėms jau dviem nėštukėm maudynės baigėsi nubėgusiais vandenims tokiam karštyje.

Manot tai susije su maudynemis? 🤔

6. 2019.06.13 11:00 (prieš 5 d.)

Deimantee1 parašė:
    Manot tai susije su maudynemis? 🤔

Net neįsivaizduoju, bet abi maudėsi ežere vakare ir ryte nubėgo vandenys, aišku gali būti sutapimas, bet vistiek kažkaip neramu pasidaro, nes temperatūrų kontrastas gali iššaukti. nes oras karšta, o vanduo vėsus. o kaip iš tikro yra, čia tik vien biesas težino

7. 2019.06.13 12:35 (prieš 5 d.)

Bituteles parašė:
    Net neįsivaizduoju, bet abi maudėsi ežere vakare ir ryte nubėgo vandenys, aišku gali būti sutapimas, bet vistiek kažkaip neramu pasidaro, nes temperatūrų kontrastas…

Tai kad daug tu padariniu.. karstis vien irakoja matyt labai... siandien žiauriai pykina, antra diena pilva maudzia..aš ir džiaugiyosinakd atostogos, bet ryt jau i dekreta

8. 2019.06.13 13:31 (prieš 5 d.)

Bituteles parašė:
    Net neįsivaizduoju, bet abi maudėsi ežere vakare ir ryte nubėgo vandenys, aišku gali būti sutapimas, bet vistiek kažkaip neramu pasidaro, nes temperatūrų kontrastas…

Na kaip bebutu reikia saugotis. Bet tokie dalykai gali nutikti ir namie besedint.. 🤷‍♀️

1
  9. 2019.06.13 13:54 (prieš 5 d.)

Deimantee1 parašė:
    Na kaip bebutu reikia saugotis. Bet tokie dalykai gali nutikti ir namie besedint.. 🤷‍♀️

žinoma, net ir tada kai mažiausiai to tikies, bet būtio budrioms reikia visada

1
Žinutės parašytos:

Naujas komentaras