2019 m. spalio mėnesio mažyliai

Komentuoti
  1. 2019.02.12 21:21 (prieš 1 sav.)

Na va! Sulaukiau ir aš savo eilės! Matė taškelį, patvirtino neštumą. Dar mažytis, tik 5sav 4d. Bet aš padebesyse. Jaučiuosi puikiai, lyg ne nėščia, bet užtat vyruj bloga, pykina, negera jam nėštumo simptomai visi

Sveiikinu visas kitas, kurios jau pirmą syk pamatė savo augančius mažylius

5
  2. 2019.02.12 21:34 (prieš 1 sav.)

Avietė24 parašė:
    Merginos man dabar iskilo toks klausimas ar galima dazyt plaukus nestumo metu? Prisiskaiciau visokiu nuomoniu vieni sako, kad negalima, kiti, kad galima, tai dabar …

As daziau pirma nestuma ir dabar dazysiu

1
  3. Neegzistuojantis vartotojas
    2019.02.12 21:59 (prieš 1 sav.)

Ko gero teks palikti šią grupę... Hcg tyrimas parodė lėtą kylimą, ryt bandysiu papulti pas bet kokį galintį priimti gydytoją, kad patvirtintų... 😢

4. 2 mėn. 4 d.
    Anabelė 4 m. 7 mėn.

2019.02.12 22:14 (prieš 1 sav.)

Žirnelis parašė:
    Na va! Sulaukiau ir aš savo eilės! Matė taškelį, patvirtino neštumą. Dar mažytis, tik 5sav 4d. Bet aš padebesyse. Jaučiuosi puikiai, lyg ne nėščia, bet užtat vyruj …

Oho smagu!! O kada jums NT parodė ||?

5. 2019.02.12 22:15 (prieš 1 sav.)

Avietė24 parašė:
    Merginos man dabar iskilo toks klausimas ar galima dazyt plaukus nestumo metu? Prisiskaiciau visokiu nuomoniu vieni sako, kad negalima, kiti, kad galima, tai dabar …

Skaiciau knygoi kad nera irodyta kad kenktu. Taip pat kaskiek chemijos patenka i organizma per oda, tad pataria saknu nedazyt pirma trimestra o jai sruogom dazys nelb lkecia odos tai tikrai nieko tokio ;)

6. 2019.02.12 22:32 (prieš 1 sav.)

Buvau šiandieną echo... Dėl stimuliacijų, sunku nustatyti nėštumo savaites, tad mano atveju gerų naujienų nėra: gemalas su plakančia širdele yra dar nematomas. Sekantis vizitas po 2sav., o tada bus taip, kaip Dievas duos, nieko pakeisti negalime. Matoma pūslelė, trynio maišelis. Kaip kitoms įspūdžiai po echo ? 🙂

7. 2019.02.12 22:32 (prieš 1 sav.)

Amadėjaa parašė:
    Ko gero teks palikti šią grupę... Hcg tyrimas parodė lėtą kylimą, ryt bandysiu papulti pas bet kokį galintį priimti gydytoją, kad patvirtintų... 😢

O as nelaukciau ir vaZiuociau i ligonine del ramybes, sakykit blogai jauciasi, gal gali kaZkuo dar pagelbeti..

8. 2019.02.12 22:35 (prieš 1 sav.)

Aloevera27 parašė:
    O as nelaukciau ir vaZiuociau i ligonine del ramybes, sakykit blogai jauciasi, gal gali kaZkuo dar pagelbeti..

Aš dar pameluočiau, kad skauda pilvą

1
  9. 2019.02.12 22:38 (prieš 1 sav.)

Zyziukia parašė:
    Aš dar pameluočiau, kad skauda pilvą

Ir teisingai lai stebi ziuri, gal duphastona israsys, gal truksta progesterono

10. 2019.02.12 22:47 (prieš 1 sav.)

jonre parašė:
    Oho smagu!! O kada jums NT parodė ||?

Testas neabejotinai teigiamas pasirodė prieš 5d.

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras