2019 m. spalio mėnesio mažyliai (Archyvas iki 2019.04.17)

1. Dukriukas 8 m. 4 mėn.

2019.03.21 11:04 (prieš 1 mėn.)

ingakr parašė:
    as dukrai ketinu pasakyti po kitos savaites skano jei viskas bus gerai.

Mes ir taip pat esame suplanave. po genetikų skano pasakyti paruošėm dovanėlę.
    nuoširdžiai tai bijau. nes ji sesės ar brolio laukė jau labai seniai, mes pasakę esame, kad turime problemų su sveikata, kad nėra viskas atip paprasta, tai ji tikrai nesitikės nes jau kaip ir apsiprato viena.

1
  2. 2019.03.21 11:13 (prieš 1 mėn.)

Sveikos, ar yra tokiu, kurio nesidaro genetiniu tyrimu?🤔 gydytoja sake viskas gerai, dabar eina 11 sav, nepriklausau rizikos grupei, bet kiek cia paskaitau atrodo, kad visos darosi🧐 padekit apsispresti! Pasidalinkit kodel vienaip ar kitaip nusprendete pasielgti... aciu!

3. Lauryna 9 m. 10 mėn.

2019.03.21 11:15 (prieš 1 mėn.)

vijukas parašė:
    Mes ir taip pat esame suplanave. po genetikų skano pasakyti paruošėm dovanėlę.

musiske ir jau senai seses praso, bet butent seses ne brolio bet kadangi mum ilgai nesiseke pastoti taip pat sakem kad reikia sveikata susitvarkyti ir pan tai vis laukia.tik idomu jei bus berniukas ne mergaite kokia bus jos reakcija. tas truputi baugina.

4. 2019.03.21 11:24 (prieš 1 mėn.)

Robiii parašė:
    Sveikos, ar yra tokiu, kurio nesidaro genetiniu tyrimu?🤔 gydytoja sake viskas gerai, dabar eina 11 sav, nepriklausau rizikos grupei, bet kiek cia paskaitau atrodo, …

Sveika, as irgi nepriklausau rizikos grupeje. Bet nusprendziau pasidaryti Prisca tyrima pradziai. O poto ziuresiu, gal situ ir apsiribosiu 😊

5. 2019.03.21 11:31 (prieš 1 mėn.)

Robiii parašė:
    Sveikos, ar yra tokiu, kurio nesidaro genetiniu tyrimu?🤔 gydytoja sake viskas gerai, dabar eina 11 sav, nepriklausau rizikos grupei, bet kiek cia paskaitau atrodo, …

Laba, nepriklausau rizikos grupei ir nesidarysiu genetiniu, kazkaip si karta keistai ir daktare klause ar darysies ar ne ir va forumuose panasu, kad dauguma darosi, nors kaip pirmo vaiko laukiausi, net nesigirdejo kalbu apie tai...

1
  6. 2019.03.21 11:34 (prieš 1 mėn.)

Mole777 parašė:
    Laba, nepriklausau rizikos grupei ir nesidarysiu genetiniu, kazkaip si karta keistai ir daktare klause ar darysies ar ne ir va forumuose panasu, kad dauguma darosi,…

Mole777 parašė:
    Laba, nepriklausau rizikos grupei ir nesidarysiu genetiniu, kazkaip si karta keistai ir daktare klause ar darysies ar ne ir va forumuose panasu, kad dauguma darosi,…

Man gydytoja sake jei matyciau kazkoki itarima pati pasiulyciau vaziuoti pas genetikus... dabar kaip ir nera ko. Pati net nesugalvociau darytis, bet kai cia paskaitau darosi neramu😳

7. 2019.03.21 11:39 (prieš 1 mėn.)

rutyte777 parašė:
    Sveikos...o man šiandien rytas orasidėjo su nerimu pasirodė rusvų išskyrų, bet nežinau dėl ko ir iš kur, nes per paskutinį apsilankymą ginė rado polipą makštyje,…

Man ir vel kazkiek pakito spalva vel isskyru ir vakar spazmavo pilva..ryt eisiu pas gine, jau po visu tepimu buvau nurimus ir ryt planavau eiti gerai nusiteikus, bet ir vel eisiu su nerimu

8. 2019.03.21 11:43 (prieš 1 mėn.)

As laukiu untragarso kita savaite ir spresim pagal pamatys ar darytis. Siaip pati noriu darytis, nes neramu del amziaus musu.

O pasakysim likusiems vaikams po ultragarso jeigu viskas gerai.

9. Dukriukas 8 m. 4 mėn.

2019.03.21 11:51 (prieš 1 mėn.)

Robiii parašė:

Jei aš nepapulčiau į rizikos grupę asmeniškai net į galvą nešautų darytis ;)
    Čia jums spręsti, mna tai čia papildomi nervai ir tiek

2
  10. 2019.03.21 11:53 (prieš 1 mėn.)

Merginos ar jums viskas gerai su profiliu? Jau ryte prisijungiant prie tevu darzelio per facebook anketa, mane imete i kitos merginos anketa, as iskart pamaciau kad kazkas netaip ir iskarto atsijungiau. Dabar geriausias bajeris, kad netycia uzmaciau kaip neva AS komentuoju kitoje temoje ar laukiuosi ar ne, kazkokia svetima mergina prisijunge prie mano profilio, kazkas jos paklause kodel uzsidejusi pilvuka, - "neva nemate" po to panaikino mano duomenis. BŪKIT ATSARGIOS! Kažkas su sistema vyksta tevu darzelio negerai.. Ir ta nare prisijungus vis dar matau kaip naikina viska mano KAIP SUSISIEKTI SU TEVU DAZELIU

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.