2019 m. spalio mėnesio mažyliai (Archyvas iki 2019.04.17)

1. 2019.03.21 11:58 (prieš 1 mėn.)

Robiii parašė:
    Sveikos, ar yra tokiu, kurio nesidaro genetiniu tyrimu?🤔 gydytoja sake viskas gerai, dabar eina 11 sav, nepriklausau rizikos grupei, bet kiek cia paskaitau atrodo, …

Sveika, laukiuosi pirmo vaikelio, bet nemanau, kad jo reikia man, nes jaučiuosi labai gerai, nėštumas sklandus, be jokių nesklandumų, apart nėštumo požymių. Jokiu baimių neturiu niekam, labai ramei laukiu leliuko 🥰

3
  2. 9 m. 7 mėn.
    16 m. 5 mėn.

2019.03.21 11:59 (prieš 1 mėn.)

arame parašė:
    Merginos ar jums viskas gerai su profiliu? Jau ryte prisijungiant prie tevu darzelio per facebook anketa, mane imete i kitos merginos anketa, as iskart pamaciau kad…

😯😯😯😯😯 nu nieko sau.....

3. 2019.03.21 12:04 (prieš 1 mėn.)

JuliaC parašė:
    😯😯😯😯😯 nu nieko sau.....

Čia jau ne nieko sau sakyčiau. Prijungia visai prie kito žmogaus. Mane prijunge buvo prie kažkokios karolinos iš kauno

1
  4. Dukriukas 8 m. 4 mėn.

2019.03.21 12:09 (prieš 1 mėn.)

arame parašė:
    Čia jau ne nieko sau sakyčiau. Prijungia visai prie kito žmogaus. Mane prijunge buvo prie kažkokios karolinos iš kauno

Aš paskyrą esu susikūrusi būtent čia, nes per kitą programą, žinau, kad taip saugiau

5. 2019.03.21 12:20 (prieš 1 mėn.)

Gavau dovanu papildus well woman. Idomu ar galima nesciosioms gerti? 🤔

6. 2019.03.21 13:06 (prieš 1 mėn.)

rafaelo parašė:

Man daktare siandien sake, jog pataria nesciosioms gerti papildus butent nesciosioms. Kelis kartus akcentavo, kad papildai ''nesciosioms''. O del wellwoman - paziurekite ant pakuotes, ar nera parasyta, jo gnesciosioms negalima.. net nezinau..

7. Lauryna 9 m. 10 mėn.

2019.03.21 13:10 (prieš 1 mėn.)

rafaelo parašė:

palyginkit sudeti su vitaminais nesciosioms ir suprasit koks yra skirtumas. nesciosioms yra subalansuoti butent nesciosioms- su padidintais kai kuriu vit kiekiais ir pan.tik tai kas reikalinga ir motinai ir vaikui

8. 2019.03.21 13:18 (prieš 1 mėn.)

vijukas parašė:
    Aš paskyrą esu susikūrusi būtent čia, nes per kitą programą, žinau, kad taip saugiau

Pasirodo čia klaida buvo kažkokia programavimo, kai vienu metu jungdavosi du vartotojai juos sukeisdavo. Tai mane užblokave buvo ir ačiū d. viska atstatė

9. 2019.03.21 13:21 (prieš 1 mėn.)

Sveikos, kreipiuosi į tas, kurioms buvo persileidimai, nesivystė kūdikis. Ar jautėte nėštumo požymius ( pabrinkusios krūtis, pykinimas, mieguistumas)?

10. 2019.03.21 13:32 (prieš 1 mėn.)

Sveikos mamytės, kas jau registravosi pas genetikus, kaip pavyko užsiregistruoti nemokamam vizitui su siuntimu, gal kas registravosi Santariškėse? Ar siuntime būtinai turi būti nurodyta įstaigos pavadinimas kur siunčiama?

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.