2019 m. spalio mėnesio mažyliai (Archyvas iki 2019.04.17)

1. 2019.03.23 23:04 (prieš 3 mėn.)

Manooo parašė:
    Sakykit, kaip jums su myliukais?
    Aš negaliuu, man prasidėjo paranoja. Noriu visur ir visada, o maniškis išvažiavęs …

Aš jus pilnai suprantu, nes aš be vyro jau 3 mėn buvau, kita savaite grįžta tai žinokit šoksiu iškarto😂😂😂

2. 2019.03.23 23:39 (prieš 3 mėn.)

rutyte777 parašė:
    Ar esate kuri besilaukdama skrydusi atostogauti į šiltus kraštus? Esame nusipirkę iš seniai kelionę, bet labai dvejoju ar skrysti ar ne. Ką patartumėte?

Ka tik grizom is Egipto. Ir planuojam birzeli vel skristi atostogauti, nes veliau jau nebus galima. Juk ne arkliu joti, kur krato.. As nematau jokiu problemu, nestumas juk ne liga. Aisku degingis visa diena ant saules tikrai neprotinga, bet pasimaudyt, pabut saulutej truputi ir atsipalaiduot tikrai nepakenks 😊

5
  3. Kamilė 6 m. 2 mėn.
    Nojus 11 m. 9 mėn.
    Lukas 16 m. 11 mėn.

2019.03.24 00:50 (prieš 3 mėn.)

DianaVa parašė:
    As irgi visai nenoriu... vyras jau pyksta. O jam reikia kas antra diena. O man karta i dvi sav, o dabar isvis ner noro

Man potraukio irgi alkio nuraminti nesinori visai tikiuosi jog tai laikinai 😁

4. 2019.03.24 05:57 (prieš 3 mėn.)

Sveikos😊 kaip jums su isskyrom? Man kazkas baisaus 😥 pastoviai slapia vaikstau... ar cia normalu 😐 nuolat baltos tokios buna,nors penktadieni ir rausvu siek tiek buvo 🤔

5. 2019.03.24 07:17 (prieš 3 mėn.)

Egluzyte19 parašė:
    Kazkaip visai nenoriu .... visiskai :)!!!!

As irgi, bet visiskai nenoriu. Gal delto, kad siaip negera savijauta. Tikiuosi noras greit sugris 😏

6. 4 m. 11 mėn.

2019.03.24 08:52 (prieš 3 mėn.)

dacke parašė:
    Sveikos😊 kaip jums su isskyrom? Man kazkas baisaus 😥 pastoviai slapia vaikstau... ar cia normalu 😐 nuolat baltos tokios buna,nors penktadieni ir rausvu siek tiek bu…

Manau normalu- baltos, gal net siek tiek i geltonuma... pati 2-3 kart i diena turiu pasikeist kelnaites ned taip pat taip slapia, o Ikloteliu nenoriu naudot daznai del padidejusios pienliges rizikos.

1
  7. Gustė 7 m. 6 mėn.

2019.03.24 09:27 (prieš 3 mėn.)

dacke parašė:
    Sveikos😊 kaip jums su isskyrom? Man kazkas baisaus 😥 pastoviai slapia vaikstau... ar cia normalu 😐 nuolat baltos tokios buna,nors penktadieni ir rausvu siek tiek bu…

Man buvo vieną dieną daug tokių gelsvų, jau galvoju reiks bėgt pas daktarę, kitą dieną dingo kaip nebuvę, po kelių dienų vėl biškį buvo, bet dabar vėl gražu 🤔

8. Gustė 7 m. 6 mėn.

2019.03.24 09:32 (prieš 3 mėn.)

Juzte parašė:
    Paskutini karta vyra turejau kazkur pries 6 sav. Vos ne vos issiprasiau,kad duotu myliuko. O poto kazkaip pasimirso, nors tfu tfu tfu jokiu tepliojumu nera, bet art…

Aš irgi bijojau, nesileidau pas save iki 8 sav tai tikrai, nes praeitą kartą tuo laiku man buvo nesivystantis, tai bijojau dabar jau visko. Dabar jau pati užsimanau, ir dažnai, bet tas myliukas tikrai ne toks koks būdavo, vistiek bijau, kad ko neužspaustume, nepažeistume ar dar velniai žino kas 😊

9. Lauryna 10 m. 1 mėn.

2019.03.24 10:56 (prieš 3 mėn.)

Juzte parašė:
    Manau normalu- baltos, gal net siek tiek i geltonuma... pati 2-3 kart i diena turiu pasikeist kelnaites ned taip pat taip slapia, o Ikloteliu nenoriu naudot daznai …

as ir per diena turiu pakeisti kelnaites po kelis kartus del isskyru gausos, bet tai normalu. man gydytoja buvo sakius kad taip bus ir kad nenaudoti iklotu.

10. 2019.03.24 11:04 (prieš 3 mėn.)

Mums uzdrausti myliukai

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.