2019 m. Rugsėjo mėn. Mažyliai

Komentuoti
  1. 2019.01.22 11:20 (prieš 1 mėn.)

Sveikos, nesuprantu tai kelinta savaite čia gaunasi? 😂😅

2. 4 m. 7 mėn.

2019.01.22 11:29 (prieš 1 mėn.)

Eido parašė:
    Omg mn tas pilvo putimas kazkoks kosmosas🤦‍♀️ su pirmais dvien nieko panašaus nebuvo nu bet db🤔🤔

Sėdžiu darbe ir raudonuoju prieš kolegę nes tooooooks burbuliavimas, kad tikriausiai ir aplinkiniai kabinetai girdi 😂😂😂

3. 4 m. 7 mėn.

2019.01.22 11:30 (prieš 1 mėn.)

Kažkur 4-5 sav. pagal normas

1
  4. 2019.01.22 11:33 (prieš 1 mėn.)

MadamG parašė:
    Sėdžiu darbe ir raudonuoju prieš kolegę nes tooooooks burbuliavimas, kad tikriausiai ir aplinkiniai kabinetai girdi 😂😂😂

Baisus pilvo putimas🙈kaip burbulas antroj dienos pusej...Nezinau kaip tai suvaldyt,nes po pietu,tiesiog saga is kelniu atrodo tuoj istruks😄ir labai matosi,jau reikia laisvesniu rubu,kad pavyktu nuslept..

5. 2019.01.22 11:34 (prieš 1 mėn.)

MadamG parašė:
    Kažkur 4-5 sav. pagal normas

Bet kai buvau echo penktadienį sakė matosi tik 2-3 savaičių nėštumas tai nesuprantu 🤔

6. 2019.01.22 11:44 (prieš 1 mėn.)

Sveikos.vakar maciau nemažai diskutavote apie vag. echo na jai viskas tvarkoje tai as manau kad kuo veliau tuo geriau bet deja kai yra ptoblemu kaip dabar mano atveju tai jis butinas. vakar vel patepliojo tai snd neiskenciau vasario 5 ir nulekiau pas daktare nes vienas zirniukas buvo pabeges o kitas nebesivyste pasiziurejo neatumas vietoje, o del tepliojimo sako reik sutvarkyti hormonus ir israse duphastono.ar kuri geriate?

7. 2 sav. 5 d.
    ❤ 6 m. 4 mėn.

2019.01.22 11:46 (prieš 1 mėn.)

MadamG parašė:
    O gal kuri nors susidūrėt su siaubingu pilvo pūtimu ir tooookia burbuliacija, kad atrodo, jog ten žvėris piktas gyvena? 😂😂😂 Valgyt visai nesinori, jaučiuosi dieną l…

😂😂 juokingai jus cia..man irgi yra nezmoniskas pilvo putimas,ir tas burbuliavimas🤔 kaip kokia turbulencija butu pilve 🤣🤣🤣 keistai kazkaip..dujos kaupiasi 🤔
    Siandien buvau tyrimu priduoti.eme krauja is plastakos venos,nes kitur nerado..tai po keliu minuciu kaip istinooooo😣😨 ir skauda gan taip skaudziai..😑😐 dejau biski ledo,bet negaliu tiesiog nulaikyti,nes gelia..foto kokybe prasta bet gal iziuresite 🤔

Per pirma nestuma danijoj irgi eme krauja is tos pacios vietos,nu bet nebuvo taip ziauriai...ir patinimo nebuvo visai.tik melyne nemaza..bet greit uzgijo,o dabar nezinau ko tiketis 🤔

8. 4 m. 7 mėn.

2019.01.22 11:46 (prieš 1 mėn.)

GabM parašė:
    Baisus pilvo putimas🙈kaip burbulas antroj dienos pusej...Nezinau kaip tai suvaldyt,nes po pietu,tiesiog saga is kelniu atrodo tuoj istruks😄ir labai matosi,jau reiki…

Man dar nieko, nes dar pagal mmm tik 5 savaitė. Laukiu šiandien HCG tyrimo ats, o ginekologe vakar dar nieko nematė

9. 4 m. 7 mėn.

2019.01.22 11:48 (prieš 1 mėn.)

CitRina1989 parašė:
    😂😂 juokingai jus cia..man irgi yra nezmoniskas pilvo putimas,ir tas burbuliavimas🤔 kaip kokia turbulencija butu pilve 🤣🤣🤣 keistai kazkaip..dujos kaupiasi 🤔

Panašu, kad prikraujavo po oda... Po kelių dienų gali būtio ta vieta “violetinė” (kaip mėlynė). Pasitaiko taip.. O ta hematoma matyt spaudžia aplinkinius audinius, užtai ir skauda.

10. 4 m. 7 mėn.

2019.01.22 11:49 (prieš 1 mėn.)

rrmorganxxx parašė:
    Bet kai buvau echo penktadienį sakė matosi tik 2-3 savaičių nėštumas tai nesuprantu 🤔

Keista. Nėštumą paprastai mato nuo 5-6 savaitės. Nesu girdėjusi, kad kas 2-3 sav.matytų.

2
Žinutės parašytos:

Naujas komentaras