2019 m. Rugsėjo mėn. Mažyliai

Komentuoti
  1. 2019.01.12 12:13 (prieš 6 d.)

Sveikos. Jungiuosi ir aš Testukas prieš savaitę per kelias sekundes parodė dvi ryškias juosteles Dabar jau 6 savaičių nėštumas. Pas ginekologę tik mėnesio gale registruos, bet kadangi su pirmu viskas gerai buvo, ir dabar greitai pavyko, tai pernelyg ir nestresuoju

2
  2. 2019.01.12 12:27 (prieš 6 d.)

A.u.r.a. parašė:
    Sveikos. Jungiuosi ir aš Testukas prieš savaitę per kelias sekundes parodė dvi ryškias juosteles Dabar jau 6 savaičių nėštumas. Pas ginekologę tik mėnesio gal…

Sveikinimai!

2
  3. mazuliukas 3 m. 6 mėn.

2019.01.12 13:01 (prieš 6 d.)

Sveikos, tikiuosi ir as galesiu prie jusu prisijungti :)testukas pries savaite rode du bruksnelius, mm taip pat nesulaukiu tik va beda ta, kad sian ryte truputi palepliojo tokiu nesvieziu krauju, todel nlb suprantu kas tai galetu buti ( tikiuosi del myliuko)... Tikiuosi, kad tai nieko blogo,nes pas gine tik vasario 4 d.

4. 2019.01.12 13:18 (prieš 6 d.)

igte parašė:
    Sveikos, tikiuosi ir as galesiu prie jusu prisijungti :)testukas pries savaite rode du bruksnelius, mm taip pat nesulaukiu tik va beda ta, kad sian ryte truputi …

Na kartais buna taip kad isivalineja gimda ir jai kraujas nesviezes manau nera ko pergyvent
    pazystamai darbe taip buvo, isigando isikviete greitaja , tai jai ta pati pasake

5. 2019.01.12 13:31 (prieš 6 d.)

Sveikos, Mamytes! Jungiuosi ir aš prie jūsu gretu ☺️ Laukiuosi pirmagimio ir (įtariu, kad normalu) labai nerimauju. Norėjau pasiklausti - kada pranešėt artimiesiems? Labai manęs pirmas trimestras neramina.. pagal skaičiavimus 6 savaitė, o pas ginekologę tik mėnesio gale..

1
  6. 2019.01.12 14:01 (prieš 6 d.)

Monika98 parašė:
    Sveikos, Mamytes! Jungiuosi ir aš prie jūsu gretu ☺️ Laukiuosi pirmagimio ir (įtariu, kad normalu) labai nerimauju. Norėjau pasiklausti - kada pranešėt artimiesiems…

Tai kada norisi, tada ir pranesama istatymu nera. O siaip elementaru, kad rekomenduojama pirma trimestra pralaukti nesakius, pats pavojingiausias laikas.

4
  7. Loli Popiukas 5 m. 6 mėn.
    Loli Popyte 8 m. 2 mėn.

2019.01.12 14:09 (prieš 6 d.)

Loli Pop parašė:
    O cia sios dienos testukas

Na lyg ir ryskeja🤔 pries uzvakar testas 18 psl

8. 2019.01.12 14:23 (prieš 6 d.)

Monika98 parašė:
    Sveikos, Mamytes! Jungiuosi ir aš prie jūsu gretu ☺️ Laukiuosi pirmagimio ir (įtariu, kad normalu) labai nerimauju. Norėjau pasiklausti - kada pranešėt artimiesiems…

Man, kai laukiausi pirmo, rekomendavo palaukti iki 13 savaitės, nes nuo tada žymiai sumažėja persileidimo rizika. Aišku, artimiausiems tai kad ir dabar. Bet čia tik rekomendacijos

1
  9. Kasparas 12 m. 2 mėn.

2019.01.12 15:17 (prieš 6 d.)

Loli Pop parašė:
    Na lyg ir ryskeja🤔 pries uzvakar testas 18 psl

Kazkaip, ta antra juosta, man pilka atrodo 🤔

1
  10. Loli Popiukas 5 m. 6 mėn.
    Loli Popyte 8 m. 2 mėn.

2019.01.12 15:19 (prieš 6 d.)

lavala parašė:
    Kazkaip, ta antra juosta, man pilka atrodo 🤔