2019 m. Rugsėjo mėn. Mažyliai (Archyvas iki 2019.05.17)

1. Berniukas 10 m. 3 mėn.
    Mergaitė 12 m. 7 mėn.

2019.03.20 06:59 (prieš 2 mėn.)

juste- parašė:
    O džinsiukai tiesūs? Nes aš noriu labai aptemptų iki pat apačios

Taip, džindiukai aptempti iki pat apačios 🙂man jie labai patogūs, kaipbe kelnių jaučiuosi 😁Nuvažiuokit ten ir pabandykit pasimatuot 😉

2. 2019.03.20 09:20 (prieš 2 mėn.)

Merginos,help!
    Vakar labai skaudejo skrandi visa vakara,paskui apeme pykinimas ir vemiau, po vemimo atsirado labai astrus skausmas skrandy,atrodo lyg ten kas truko ,net nezinau kaip paaiskinti deginimas stiprus,isgeriau vandens,nuejau miegoti,visa nakti praskaudejo,dar tokio skausmo gyveinme nebuvo :(nors esu turejus gastrita.
    Gal kam taip buvo? Ar kazka geret?ar vaziuoti man geriau i priimamaji?

3. 2019.03.20 09:48 (prieš 2 mėn.)

migle718 parašė:
    Merginos,help!
    Vakar labai skaudejo skrandi visa vakara,paskui apeme pykinimas ir vemiau, po vemi…

O rugstys kyla? Man per pirma nestuma net opa isitaisius buvau, nes galvojau praeis, labai vargau... Stebekit save ir geriau nedelskit jei nepraeis

4. 2019.03.20 10:02 (prieš 2 mėn.)

vaidaum parašė:
    O rugstys kyla? Man per pirma nestuma net opa isitaisius buvau, nes galvojau praeis, labai vargau... Stebekit save ir geriau nedelskit jei nepraeis

Nekyla,nezinau kas cia yra taip baisiai skauda..vaziuosiu i ligonine...

5. 2019.03.20 10:06 (prieš 2 mėn.)

migle718 parašė:

Na manau geriau nuvažiuoti. Pažiūrės patikrins ir ramu bus. O dabar ta nežinia tik nervus tampo.

6. 2019.03.20 10:07 (prieš 2 mėn.)

Blemba kaip susinervinau, mums nepavyko ismatuot nosies kauliuko, nes muistesi ir suko galva i kita puse, po to dar ranka uzdejo prie veido, bet sprando rauksle buvo 1.38, sake viskas gerai kad ir neismatavom. Bet dabar jau pradedu nervintis.. ar be reikalo nervinuosi?

7. 2019.03.20 10:25 (prieš 2 mėn.)

migle718 parašė:

O gal jums virusas skrandzio? Sake dabar siaucia, sirgau ir as su vaiku 2 dienas is lovos neatsikeliau

8. 2019.03.20 10:35 (prieš 2 mėn.)

-Aiva- parašė:
    Taip, džindiukai aptempti iki pat apačios 🙂man jie labai patogūs, kaipbe kelnių jaučiuosi 😁Nuvažiuokit ten ir pabandykit pasimatuot 😉

Butinai reiks H&M pasidairyt, nes manau jau laikas butu isigyt i darba eit

9. 2019.03.20 10:36 (prieš 2 mėn.)

Merginos, o kaip jusu mityba? Ar valgote iprastai/maziau/daugiau? Ar ziurite sveikesniu produktu nei iprastai?
    Man vis dar kamuoja pykinimas ir sleikstulys, valgau maziau nei iki nestumo. Ar tai nera blogai? ar nepritruks maziukui medziagu?

10. 2019.03.20 10:39 (prieš 2 mėn.)

Paskeg parašė:
    Merginos, o kaip jusu mityba? Ar valgote iprastai/maziau/daugiau? Ar ziurite sveikesniu produktu nei iprastai?

Mažiukui nepritrūks, nes jis viską, ko jam reikia, pasiims iš Jūsų. Tai bandyti reguliuoti savo mitybą reikia ne tiek dėl mažylio, kiek dėl savęs, nes didysis darbas prasidės pagimdžius 🙂

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.