2019 m. Rugsėjo mėn. Mažyliai (Archyvas iki 2019.05.17)

1. 2019.03.20 19:07 (prieš 2 mėn.)

Rasa78 parašė:
    Mano irgi neišmatuota nosis, nors raukšlė normoj. O jum kraujo tyrimas kaip? Jau pateikė tas tikimybių teorijas?

Nesiuntė prisca darytis.. Dabar kažkaip rami, su pirma nieko nedariausi, o su šiuo nėštumu irgi taip, kas gims tas, nes valymo nesidaryciau taip a taip, o gyvent su zinia kad kazkas blogai nemanau kad gerai emociju prasme..

1
  2. 2019.03.20 19:33 (prieš 2 mėn.)

Polia parašė:
    Sveikos mergaites) buvome ir mes didziajame echo. Tikriausiai galit isivaizduoti kaip pergyvenau , nes mums su vyru jau 38 ir 40... ir dar pergyvenau kad vyras …

Džiugu kad geros žinios ir augate sveiki 👍🏻😉 Aš irgi jau kaip ir rizikos grupej sake nors man 34, bet kai gimdysiu bus 35, tai patare Prisca pasidaryt, pasidariau bet rezultatu dar laukiu, o pagal echo viskas gerai. Beja, ir mums sakė 80% kad berniukas 😀🥰

2
  3. 2019.03.20 19:40 (prieš 2 mėn.)

Ingita_ parašė:
    As labai isranki maistui pasidariau pvz siandien noriu bulviniu blynu ir kefyro ir apie nieka kita net pagalvot negaliu, si savaite man sunkiausia pykinimo prasme, …

Man lygiai tas pats! Atrodo blogiausia turejo praeiti, o man kuo tolyn tuo blogyn atrodo viskas eina 🤢

4. 2019.03.20 20:17 (prieš 2 mėn.)

aterg999 parašė:
    Tulžies uždegimas gal?? Man viskas panašiai buvo.
    Tai gydytojai apžiūros metu pasakiau, kad išoperavo, sako vajej.. super! Nes viena…

Nuejau pas s

aterg999 parašė:
    Tulžies uždegimas gal?? Man viskas panašiai buvo.
    Tai gydytojai apžiūros metu pasakiau, kad išoperavo, sako vajej.. super! Nes viena…

Nuejau pas seimos gydytoja net neapZiurejo nepaklause kur skauda kad isitikint ar tikrai skrandi,jokiu tyrimu nedare, dave siai dienai nedarbinguma ir sako nieko praeis,valgykit daug po mazai,vandens gerkit ir viskas ,isejau su asarom akyse is skausmo,sakiau kviesiuosiu greitaja, gryzau namo,visa diena geriau vandeni,ramuneliu arbata skausmas nebe toks astrus bet skauda..

5. 2019.03.20 20:29 (prieš 2 mėn.)

migle718 parašė:
    Nuejau pas s

As su tokiu skausmu važiavau tiesiai į priimamąjį. Ten privalo iš karto padaryt kraujo tyrimą +echoskopa. Man rado akmenukus tulžies puslėje. Dare operacija ir pašalino. Nesakau, kad Jums būtinai taip, bet geriau važiuokit į priėmimą ir rekit, kad skauda, tada ištirs. O ką ta šeimos gydytoja jokios naudos Jums. Vistiek priežastis kažkokia skausmo turi būt, o čia vandenį liepė gert. Nice.

1
  6. 2019.03.20 21:10 (prieš 2 mėn.)

Lucky parašė:
    As su tokiu skausmu važiavau tiesiai į priimamąjį. Ten privalo iš karto padaryt kraujo tyrimą +echoskopa. Man rado akmenukus tulžies puslėje. Dare operacija ir paša…

Vat butent ,apakau ir as tokiu poziuriu..
    Aciu labai uz patirtis,jeigu negeres kviesiuosi greitaja..

1
  7. 2019.03.20 21:17 (prieš 2 mėn.)

Bituteles parašė:
    Blemba kaip susinervinau, mums nepavyko ismatuot nosies kauliuko, nes muistesi ir suko galva i kita puse, po to dar ranka uzdejo prie veido, bet sprando rauksle buv…

Man net nematavo nosies kauliuko, tik raukšle. Gal dėl to, kad raukšlė įtepa į normas.

8. 2019.03.21 07:10 (prieš 1 mėn.)

juste- parašė:
    Man irgi tas vakarinis šleikštulys praėjo, lyg ir geriau, tik labai dažnai galvą skauda ir šiandien ryte pabudau ir jau iškart jaučiu kad skauda galvą, ir darbe …

Gal spaudimas nukrites buna?

9. 2019.03.21 07:14 (prieš 1 mėn.)

juste- parašė:
    Džiugu kad geros žinios ir augate sveiki 👍🏻😉 Aš irgi jau kaip ir rizikos grupej sake nors man 34, bet kai gimdysiu bus 35, tai patare Prisca pasidaryt, pasidariau b…

Man taip pat bus 35, taip pat berniukas bus ;)

10. 2019.03.21 08:31 (prieš 1 mėn.)

Ingita_ parašė:
    Gal spaudimas nukrites buna?

Taip, mano spaudimas i mazesne puse apie 100, bet pulsas didelis, iki 130

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.