2019 m. Rugsėjo mėn. Mažyliai (Archyvas iki 2019.05.17)

1. 2019.03.21 08:32 (prieš 3 mėn.)

Ingita_ parašė:
    Man taip pat bus 35, taip pat berniukas bus ;)

O palei ka jums pasake kad berniukas?

2. 2019.03.21 08:51 (prieš 3 mėn.)

juste- parašė:
    Man irgi tas vakarinis šleikštulys praėjo, lyg ir geriau, tik labai dažnai galvą skauda ir šiandien ryte pabudau ir jau iškart jaučiu kad skauda galvą, ir darbe …

O kodel grieztai vengiat? Neitikinesiu ir nesakysiu „gerkit”, bet man gydytoja iskart pasake, kad viena puodeli per diena drasiai galima. Kai pirmad buvau konsultacijoj, dar perklausiau - cia kai kurios ziauriai grieztai nei laso per visa nestuma ir t.t., tai gydytojos komentaras buvo toks: pati kava is saves nieko nedaro, nei tas kofeinas; butu galima ir du puodelius nestiprios, tiesiog kava isvaro is organizmo visus mineralis, ypac kalci ir gelezi. Tai tiek.

1
  3. 2019.03.21 09:07 (prieš 3 mėn.)

Per pirma nėštuma griežtai kavos atsisakiau, o ši karta viena-du puodelius per savaite nestiprios kavos isgeriu, nes labai norisi ir pastebejau kad tiesiog geriau jauciuos kai isveriu, vakar ir galvos skausmas praejo ir jegu dirbti atsirado

4. 2019.03.21 09:07 (prieš 3 mėn.)

Paskeg parašė:
    Merginos, o kaip jusu mityba? Ar valgote iprastai/maziau/daugiau? Ar ziurite sveikesniu produktu nei iprastai?

Man taip pat kaip Jums, jau 13sav o kaip pykina taip pykina, maisto racionas tikrai skurdus nei iki pastojant, mano pana net vitaminu man neleidzia gerti, isvemiu 🙈 man gydytoja sakė spesiu dar priaugti, siaip nesu kuda, tai sakė nepergyvenk, nustos pykint ir priaugsiu to svorio 🙂

1
  5. 2019.03.21 09:11 (prieš 3 mėn.)

juste- parašė:
    Man irgi tas vakarinis šleikštulys praėjo, lyg ir geriau, tik labai dažnai galvą skauda ir šiandien ryte pabudau ir jau iškart jaučiu kad skauda galvą, ir darbe …

Nebijokite Jus tos kavos, man ginekologe, midwife, teta akušere ginekologe pasake taip jei iki tol nerukei, nevartojai alkoholio, nėra problemu su kraujo spaudimu ir nerukai drąsiai 1 puodelis kavos nekenkia. Tai nepergyvenkit , pastebėjau tos drauges kurios rūke iki nėštumo joms kavos išvis nepriima 🙂

6. 2019.03.21 10:03 (prieš 3 mėn.)

adiria parašė:
    O kodel grieztai vengiat? Neitikinesiu ir nesakysiu „gerkit”, bet man gydytoja iskart pasake, kad viena puodeli per diena drasiai galima. Kai pirmad buvau konsultac…

As isgeriu kavos kiekviena ryta. Man tai ir ritualas, ir budas pakelti kraujospudi. Ir tikrai visi vienareiksmiskai gydytojai neturi nieko pries del 1-2 puodeliu per diena. Taip, kad gerkite ir nesikankinkite

1
  7. 2019.03.21 10:05 (prieš 3 mėn.)

nnenga parašė:
    Man taip pat kaip Jums, jau 13sav o kaip pykina taip pykina, maisto racionas tikrai skurdus nei iki pastojant, mano pana net vitaminu man neleidzia gerti, isvemiu 🙈…

Na tikekimes. As aisku nieko pries, kad esu vis dar numetusi svorio, bet vis pagalvoju ar tai mazyliui nera blogai. Ar jam netruksta kazkokiu medziagu del mano skurdaus raciono.

8. 2019.03.21 10:06 (prieš 3 mėn.)

Kadangi pas mane jau trečias nėštumas, tai daug ką darau jau kitaip, nei su kitais dviem 🙂 Aš kasdien išgeriu nestiprios kavos puodelį-čia yra mano ryto malonumas, didžiąją išleidžiu į darželį, mažoji žaidžia ant kilimo, o aš atsisėdu ant sofos, ištiesiu kojas ir ramiai,neskubėdama, 10 minučių geriu kavą ☕

1
  9. Berniukas 10 m. 5 mėn.
    Mergaitė 12 m. 9 mėn.

2019.03.21 10:08 (prieš 3 mėn.)

juste- parašė:

Na, aš irgi tos nuomonės, kad jei norisi ir net geriau pasidaro, tai tikrai neverta pergyventi dėl vieno ar dviejų kavos puodelių 😉 Ir dar daug vandens gerkit, nuo galvos skausmo labai padeda, na, bent jau man 🙂 Aš dar citrinos ir imbiero įsidedu 😉👍

IrVelMama parašė:
    Mes, kaip tevai irgi tokio amziaus, tikrai ne patys vyriausi

Aš taip pat 37-nerių, vaiko tėtis 40-ties ir kažkaip dėl to nepergyvenu, ultragarso tyrimai geri, o kraujo dar nesidariau ir nežinau ar darysiuos 😎

10. 2019.03.21 10:38 (prieš 3 mėn.)

Skambino nesenai dėl Prisca tyrimo rezultatu viskas gerai

4

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.