2019 m. Rugsėjo mėn. Mažyliai (Archyvas iki 2019.05.17)

1. 2019.03.22 21:29 (prieš 3 mėn.)

Justie parašė:
    O jums kokius antikūnius darė?
    Ąš dariausi IgG tymų antikūnių tyrimą tam, kad pažiūrėti ar yra imunitetas tai lig…

o koks tikslas darytis? nes nu realiai skiepintis visvien negalima...

As pradzioje irgi galvojau gal darytis IgG, bet kazkaip labai greit susipratau, kad tyrimas niekuo nepades tik sukels daugiau streso jeigu atsparumo jau nebebus.

1
  2. 2019.03.22 22:04 (prieš 3 mėn.)

piriri parašė:
    Aš jau 8 echoskopus turėjau.. Žodžiu čia ilga istorija. Mane prižiūrintis ginekologas sako, kad taip neturi būti... Vakar gydytoja priėmime sakė, kad maudimas ga…

na ir gulekit, lepinkit save ir auginkit pilvuka ☺️🤰🏼👍🏻

3. 2019.03.22 22:05 (prieš 3 mėn.)

dacke parašė:
    Man ir skausmas kaip per mm kankina 😐 gert magni pradejau,gal praeis,pirmadieni pas gydytoja,tai neramu 😐 nes vos vos rausvu isskyru pasirode buvo

Daugiau gulekit, ir po vizito pas gydytoja praneskit naujienas,linkiu kad butu viskas gerai, manau taip ir bus 😉

4. 2019.03.23 05:57 (prieš 3 mėn.)

juste- parašė:
    Daugiau gulekit, ir po vizito pas gydytoja praneskit naujienas,linkiu kad butu viskas gerai, manau taip ir bus 😉

Aciu,butinai pranesiu 😊

1
  5. 2019.03.23 11:48 (prieš 3 mėn.)

juste- parašė:
    o mums sako kad dar nemato kas tarp kojyčių nes dar labai anksti ten kažką įžiūrėt,bet pagal kitka ten kažką ji sako man atrodo kad tai JIS prieš išeinant pasakė…

Mums ginė taip pat sakė na panašu bus berniukas, labai retai nepataikau 😂 atkeliavo genetiniu Tyrimu rezultatai - female 😃

1
  6. 2019.03.23 13:55 (prieš 3 mėn.)

juste- parašė:
    Bet tas toks maudimas kaip per MM.. toks jau stipresnis vakar buvo,magnį gėriau mėnesį laiko gal prieš porą savaičių baigiau, bet sakot tai normalu? Nes vakar trup…

Man irgi maudžia, labai laukiu vizito pas gydytoją. Tikiuosi, mažiukui viskas gerai. O dar sūnelis vis pilvą paspardo, kai pervystau, tai neramu.

7. 2019.03.23 18:11 (prieš 3 mėn.)

Ar kuri nors šiandien pajautė elektromagnetines audras? 😀

Aš niekada gyvenime nekreipdavau dėmesio į tokius dalykus ir net į kitus nepatikliai žiūrėdavau, kai sakydavo, kad silpna ar dar kokį velnią jaučia. O šiandien taaaip galva svaigsta popiet... Paskaičiau internete - ogi elektromagnetinė audra siautėja. 😀

8. 2019.03.23 18:13 (prieš 3 mėn.)

Simmone parašė:

Man irgi ir skaudėjo ir svaigo, tai iškentejus 3valandas išgėriau paracetamolio. Seniau aš irgi juokdavausi, kai kiti sakydavo kad jaučia kažką 😑

9. Zuikelis 2 m. 11 mėn.
    Bembis 16 m. 4 mėn.

2019.03.23 19:44 (prieš 3 mėn.)

Simmone parašė:

stai del ko visiems taip stoga raunu siom dienom!!! as ir galvojau🙂

10. 2019.03.23 20:15 (prieš 3 mėn.)

Spindesiuks parašė:
    stai del ko visiems taip stoga raunu siom dienom!!! as ir galvojau🙂

Taip taip... Kas dirba su klientais, iškart jaučiasi tokios dienos 😀

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.