2019 m. Rugsėjo mėn. Mažyliai (Archyvas iki 2019.05.17)

1. 2019.04.18 13:13 (prieš 1 mėn.)

Pregna parašė:
    O aš nesuprantu kaip gali nematyti :). Man su visais trim nėštumais anksti gydytoja nustatydavo ir padarydavo echo nuotrauka, kur matydavosi aiškiai lytis

Gal echoskopas toks santariškėse buvau tai ten labai gerai matosi, o mano poliklinikoje kažkaip suglotnina labai tai nuotrauka 1 dienos skirtumo kaip diena ir naktis vienur kažkoks kleksas aplygintas kitoje matosi viskas puikiai.

2. 2019.04.18 13:21 (prieš 1 mėn.)

Kukuliukaitis parašė:
    Gal echoskopas toks santariškėse buvau tai ten labai gerai matosi, o mano poliklinikoje kažkaip suglotnina labai tai nuotrauka 1 dienos skirtumo kaip diena ir na…

Na gal aparatūra skirtinga

3. 2019.04.18 13:51 (prieš 1 mėn.)

Kukuliukaitis parašė:
    Man nuo 8sav kaip atsirado taip ir nepalieka manęs. Tai ant apatinės tai ant viršutinės lūpos jeigu pirmą kartą ar ant lyt. organų, ant odos ne tipinėje vietoje…

Man ir nuo 8sav. Pirma lūpų kraštas vienas, sugijo, tai kitas. Praėjo, kokios 2 savaitės gerai, tai dabar viršutinė lūpa, 3,bet žiūriu traukiasi greitai, gal praeis. 🙈

4. 2019.04.18 14:14 (prieš 1 mėn.)

[email protected]@ parašė:
    Sveikos merginos, rytoj vizitas, šiuo metu 18 savaitė eina. Ar yra kam nors herpis? Su juo daug metų gyvenu, vis vėsesnis oras, lūpas tuoj puslytė "pagražina".. Ska…

Man buvo kelis kart, kokie 5k,atrodo pradeda gyti ir žiūrėk jau kitoj vietoj. Kraujo tyrimas geras, bet vistiek vitaminų nusipirkau. Ir tfu tfu sugijo ir nesygsta jau

2
  5. 2019.04.18 15:37 (prieš 1 mėn.)

Pregna parašė:
    O aš nesuprantu kaip gali nematyti :). Man su visais trim nėštumais anksti gydytoja nustatydavo ir padarydavo echo nuotrauka, kur matydavosi aiškiai lytis

Na užtaikiau ligoninėje ant tokios kur nepamatė pimpaliuko

6. 2019.04.18 17:11 (prieš 1 mėn.)

Sveikos merginos ir mamytės. Noriu paklausti, gal kuri zinos, dirbau 2metus uzsienyje ir geguzes men. Man prasides 2men.nemokamu atostogu. Bet galvoju kad gal man geriau iseiti is darbo ir stoti i birza, ten vis kazka mokes bent. Bet kaip paskui jau kai reiks iseiti i dekreta? Kaip mokes? Ir kaip bus jai motinystei imsiu 2 metus auginti, kaip tada ar skaiciuosis ir motinystes stazas jai busiu birzoje ir kazi ka gausiu pinigeliu? Gal kuriai taip buvo ir zino? Gal geriau likti tiems 2 men. Savam darbe?

7. 2019.04.18 17:14 (prieš 1 mėn.)

[email protected]@ parašė:
    Sveikos merginos, rytoj vizitas, šiuo metu 18 savaitė eina. Ar yra kam nors herpis? Su juo daug metų gyvenu, vis vėsesnis oras, lūpas tuoj puslytė "pagražina".. Ska…

MAn šiandien išdygo irgi 😥😭 bijau ir Acic tepti, kuo gydotės?

8. 2019.04.18 17:35 (prieš 1 mėn.)

Mantėbus parašė:
    MAn šiandien išdygo irgi 😥😭 bijau ir Acic tepti, kuo gydotės?

Aš pora kart tepiau Acic ir man jau kita diena praėjo

9. 2019.04.18 18:14 (prieš 1 mėn.)

juste- parašė:
    Aš pora kart tepiau Acic ir man jau kita diena praėjo

Man jau buvo tris kartus. Gydytoja liepe tik pleistrais, arba arbatmedzio aliejumi gydyti. Accic sake nelabai galima...

1
  10. 2019.04.18 18:21 (prieš 1 mėn.)

Agota parašė:
    Sveikos merginos ir mamytės. Noriu paklausti, gal kuri zinos, dirbau 2metus uzsienyje ir geguzes men. Man prasides 2men.nemokamu atostogu. Bet galvoju kad gal man g…

Gal jus parasykit klausima sodrai su lilna informacija. Nes is jusu istorijos neimanoma suprasti, kurioje salyje mokejote mokescius, is kurios salies tikites ismoku. Lietuvos sodra skaiciuos gimdymo ir vaiko prieziuros ismoka pagal paskutiniu 12 menesiu vidutines darbo pajamas nuo kuriu buvo moketi mokesciai. Bedarbio pasalpa taip pat itraukiama i vidurkio skaiciavima.

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.