2019 m. Rugsėjo mėn. Mažyliai (Archyvas iki 2019.05.17)

1. 2019.04.19 21:49 (prieš 1 mėn.)

lavala parašė:
    Priklauso nuo savijautos. Yra kam prie 38 buna labai blogai , visi skirtingai pernesa🤷‍♀️

Tai taip, bet prie 37 tikrai nieko nereikia daryti. Tokia temperatūra vaisiui yra nekenksminga. Negi siūlote paracitamoli gerti jai? Tikrai ne. Aišku, lai daro kaip išmano, bet būtų neprotinga

1
  2. 2019.04.19 21:53 (prieš 1 mėn.)

Aišku,kad dabar nieko negersiu,na tik arbatą ir seksiu temperatūrą, tik įdomu kiek čia negerai... 😭

3. 2019.04.19 22:01 (prieš 1 mėn.)

piriri parašė:
    Aišku,kad dabar nieko negersiu,na tik arbatą ir seksiu temperatūrą, tik įdomu kiek čia negerai... 😭

Jūs geriau eikit miegot jau. Issimiegosit ir ryt atsikelus nebus tos temperatūros Beje, ar matuodavot ją prieš tai? Nes pvz mano normali temperatūra nėštumo metu vakarais 37.2 būna. Gal ir Jūsų 37 buvo visada, o tie žandai kaista ne dėl to. Kaip bebūtų, čia tikrai dar nėra ko stresuot - issivedinkit gerai miegamąjį ir eikit miegot.

2
  4. Mėta 6 m. 2 mėn.
    Kasparas 12 m. 6 mėn.

2019.04.19 22:01 (prieš 1 mėn.)

Lucky parašė:
    Tai taip, bet prie 37 tikrai nieko nereikia daryti. Tokia temperatūra vaisiui yra nekenksminga. Negi siūlote paracitamoli gerti jai? Tikrai ne. Aišku, lai daro kaip…

Nesulau nieko, bet taip kategoriškai, kad iki 38 nieko nedaryti irgi nesakyciau.

piriri parašė:

Na žiūrint kokia jusu savijauta. Jei nėra bloga, tai gydykites arbatomis.

As buvau pasigavus sinusita, temperatūros iš vis neturejau, bet padarius kraujo tyrimus, paaiskejo, kad pakilęs crb, tai teko ir antibiotiku pagert. Nes mano atveju jie maziau kenskmingi buvo , nei padidejes crb.

5. 2019.04.19 22:06 (prieš 1 mėn.)

lavala parašė:
    Nesulau nieko, bet taip kategoriškai, kad iki 38 nieko nedaryti irgi nesakyciau.

As pritariu, ziurekit kaip pati jauciates. O man gydytoja buvo sakius, kad jei ir maza temp, vakare isgerti tablete, nes nakti nejausti galit pakilusio karsciavimo...

6. 2019.04.20 08:30 (prieš 4 sav.)

Man buvo 37,2 gėriau paracetamolį, nes galvą labai skaudėjo ir kaulus laužė. Savijauta tikrai labai prasta buvo. Jei nesijaučiat labai prastai, pagulėti ir arbatų pagersit ir praeis ;)

7. 2019.04.20 08:54 (prieš 4 sav.)

Kiekvienas žmogus skirtingai perneša tą temperatūrą... pvz man kai būna 37.4 tai atrodo pasaulio pabaiga, labai blogai jaučiuosi....

2
  8. 2019.04.20 09:07 (prieš 4 sav.)

Kaip jusu nuotaikos merginos? 😂 Ar hormonai labai siaucia? 😂 vakar as su savo draugu gincijausi,bet viskas buvo kaip ir juoku forma, bet kuo ilgiau jis mane erzino ir nesutiko su mano nuomone as pradejau verkti net to nenoredama😂😂😂😂 cia man buvo toks pirmas proverzis😂 as verkiu ir sakau as nenoriu verkti ,bet sustoti neeina 😂😂😂

9. 2019.04.20 09:21 (prieš 4 sav.)

Manęs klausia ką turėsiu sakau little me! Tai atvirksciai visi sveikina ir sako kaip faina, pagaliau! Nesusidūrėme su tuo stereotipu, dar kas smagu kad aplink 7 berniukai o tik drauge ir aš turesim mergytes 🙂 O ypač džiaugiasi vyro gimine nes aplink tik vyrukai, jis pats brolius turi, tai visiems lb gera žinia mergyte. Aš tik meldžiuosi kad genetika ūgiu nebutu į tėti nes jis tai 2m 😂😂

10. 2019.04.20 09:36 (prieš 4 sav.)

nnenga parašė:
    Manęs klausia ką turėsiu sakau little me! Tai atvirksciai visi sveikina ir sako kaip faina, pagaliau! Nesusidūrėme su tuo stereotipu, dar kas smagu kad aplink 7 ber…

O kas cia tokio? bus tai bus- ilgakoje☺️☺️☺️ mano vyro ugis irgi 2m,tai jau dabar lele didesne 8dienom,o slaunikaulio ilgis +10d. Tai visai fainiai ilgakoje manikene😇😇 nieko nepadarysi,kokia gims- tokia

1

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.