2019 m. Rugsėjo mėn. Mažyliai (Archyvas iki 2019.05.17)

1. Berniukas 10 m. 3 mėn.
    Mergaitė 12 m. 7 mėn.

2019.04.23 23:22 (prieš 4 sav.)

katyte2 parašė:
    sveikos, ydomu ar norvegijoje suteikia busta busimai mamai? nes gyvenu bendrabutyje ir neturiu kur kitur gyventi ar buna kad kaip lietuvoje kad suteikia socialiny b…

Na, būsto jums nesuteiks, jei gyvenate su vaikelio tėčiu, tai iš vis jokių pašalpų (na yra išimčių, nedarbo ar ligos atveju) tačiau vienišos mamos pašalpą gali gauti. Į ją įeina dalis už būsto nuomą bei mokesčius, taip pat dalis maistui bei būtinosioms reikmėms. Jums reiktų kreiptis į NAV ir gausite visus atsakymus 😉

2. 2019.04.24 07:36 (prieš 4 sav.)

As cia su tokiu klausimu 🤔 ka jus apie depiliacija manot nestumo metu 😵 ? Internete skaiciau, kad nelabai rekomenduoja, bet galvoju pasiklausiu dar jusu. Arteja atostogos ir kazkaip noretusi bent kojas ir bikini zona svariai susitvarkyti, o nuo peiliuku mane beria 😣 gal kuri daretes? Ar tikrai geriau sito dalyko nesidaryti?

1
  3. 2019.04.24 08:11 (prieš 4 sav.)

Ausra Adele parašė:
    As cia su tokiu klausimu 🤔 ka jus apie depiliacija manot nestumo metu 😵 ? Internete skaiciau, kad nelabai rekomenduoja, bet galvoju pasiklausiu dar jusu. Arteja ato…

Aš darausi Kaip suprantu atsisakyti reikia tuomet,jei jūs patiriat didelį stresą depiliacijos metu.Kiek domėjausi,tai jei darotės pastoviai,tai viskas ok. Tiesa,bikini darausi tik higieninį,nes visą pasidaryt man tikrai būtų stresas, nes nesilaukiant tai tikrai būdavo streso

1
  4. 2019.04.24 08:51 (prieš 4 sav.)

Ausra Adele parašė:
    As cia su tokiu klausimu 🤔 ka jus apie depiliacija manot nestumo metu 😵 ? Internete skaiciau, kad nelabai rekomenduoja, bet galvoju pasiklausiu dar jusu. Arteja ato…

As kaip dariausi, taip ir darausi (rankas, kojas, higienini bikinio)

1
  5. 2019.04.24 09:07 (prieš 4 sav.)

Ausra Adele parašė:

Aš kaip dariausi brazilišką bikini depiliaciją, taip darausi, planuoju vėliau eiti ir kojas pasidaryt, kad nereiktų kankintis.

1
  6. Neegzistuojantis vartotojas
    2019.04.24 11:15 (prieš 4 sav.)

O ar galima skustukus naudoti? Nes man pasirinkimo kito nelabai yra... Tai vargti tenka.. Galbut turit kažkokius savo megstamiausius kuriuos galėtume patarti pabandyti? 😊

1
  7. 2019.04.24 11:22 (prieš 4 sav.)

Beattut parašė:
    O ar galima skustukus naudoti? Nes man pasirinkimo kito nelabai yra... Tai vargti tenka.. Galbut turit kažkokius savo megstamiausius kuriuos galėtume patarti paband…

Aš vyro naudoju Gillete Mach 3 lyg ir vadinasi nu man jie geriausi ir pigesni nei moteriški Venus

2
  8. Mėta 6 m. 2 mėn.
    Kasparas 12 m. 6 mėn.

2019.04.24 12:11 (prieš 4 sav.)

Beattut parašė:
    O ar galima skustukus naudoti? Nes man pasirinkimo kito nelabai yra... Tai vargti tenka.. Galbut turit kažkokius savo megstamiausius kuriuos galėtume patarti paband…

Nzn, abejoju, pasitarkit su gydytoja!😂😂😂

11
  9. 2019.04.24 13:09 (prieš 4 sav.)

lavala parašė:

Pralinksminot

1
  10. 2019.04.24 13:28 (prieš 4 sav.)

lavala parašė:

Aš prisimenu savo pirmą nėštumą tai tikrai kaip iš medžio iškritus buvau 😂🙈 ar tie hormonai smegenis atjungę buvo 😂 google history žiauri turėjo būt 🙈🤣

5

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.