2019 m. Rugsėjo mėn. Mažyliai (Archyvas iki 2019.05.17)

1. 2019.04.25 06:50 (prieš 3 sav.)

Karolynchik parašė:
    Kazkoks siaubekas,dabar visko reik bijot taip iseina,net kojas skust ir tai baisu pasirodo paskutini karta maciau kad isipjoviau,bet nesureiksminau.…

Mano bendradarbis vienas labai tiki paskutiniuoju prietaru del peliu. Kazka ne taip pasako ir klausia ar viskas man gerai

1
  2. Mėta 6 m. 2 mėn.
    Kasparas 12 m. 6 mėn.

2019.04.25 06:58 (prieš 3 sav.)

Karolynchik parašė:
    Kazkoks siaubekas,dabar visko reik bijot taip iseina,net kojas skust ir tai baisu pasirodo paskutini karta maciau kad isipjoviau,bet nesureiksminau.…

Pritariu! Kaip viena nare rase, daugeliui issijungia sveikas protas ir loginis mastymas! Super mamyčių era 😃

2
  3. 2019.04.25 07:10 (prieš 3 sav.)

Karolynchik parašė:

Pas mano vyro sese irgi atsirado pele bute😂 tai taip juokemes sako atsiprasau jei kazka ne taip pasakiau 😂😂 toks tikrai idomus sutapimas😁 nors seip man asmeniskai tiesiog absurdas tie prietarai, ko tik neprisigalvoja zmones😂

Geriau nezinot nieko ir galvos neskauda ir streso nera. As irgi uzvakar pirsta ziauriai isipjoviau su astriausiu peiliu beplaudama galvojau nukrisiu😁 nors seip nesu alpstanti nuo kraujo 😁

1
  4. 2019.04.25 11:48 (prieš 3 sav.)

Nors vat glumina mane toks bairis,mama kai laukesi mano seses nusidegino pirsta ir is to isgascio su tuo pirstu griebe uz slaunies. Keista,nes sese gime su deme,apagamu rudu toje vietoje,ir augdama ji auga ir tas apgamas kuris yra grynai mamos pirsto antspaudas

1
  5. Zuikelis 2 m. 9 mėn.
    Bembis 16 m. 2 mėn.

2019.04.25 12:07 (prieš 3 sav.)

Karolynchik parašė:
    Nors vat glumina mane toks bairis,mama kai laukesi mano seses nusidegino pirsta ir is to isgascio su tuo pirstu griebe uz slaunies. Keista,nes sese gime su deme,apa…

vat ir as turbut bijau tik to, kai issigastu ar kai jautriai i ka nors reguoju, stengiuosi neprisiliesti niekur, ir minti tuo metu visad- tik neprisiliesk, net filmo akimirkom kai kuriom trsukiu rankas salin nes turejau mokytoja su baltom demem ant kaklo tuoj vietoj kur jos mama susigriebe rankom pamacius gaisra kai ka nesiojo pilvuke. Tai ta mokytoja visada vaiksciojo su skarele ant kaklo arba aukstu kaklu megstukais. Pas jos net matosi linijos tokios baltos kaip nuo pirstu

6. Dukra 12 m. 8 mėn.

2019.04.25 12:22 (prieš 3 sav.)

Gal tas prietaras, kad nesakyti tikslios datos ir geras, ne del to, kad nestumas sunkus bus, bet... atsibos pazistami, gimines, draugai ir kaimynai. O tu gimdai? Dar ne? Kodel ne? O dabar? Ir taip be galo.

3
  7. 2019.04.25 12:50 (prieš 3 sav.)

IrVelMama parašė:
    Gal tas prietaras, kad nesakyti tikslios datos ir geras, ne del to, kad nestumas sunkus bus, bet... atsibos pazistami, gimines, draugai ir kaimynai. O tu gimdai? Da…

Man ginekologe ir taip sakė visiem sakyti, kad tiesiog rugsėjo pabaigoje, nes pagal ją kai pirmas vaikutis galiu ir per nešioti 😁😁😁

8. 2019.04.25 14:17 (prieš 3 sav.)

IrVelMama parašė:
    Gal tas prietaras, kad nesakyti tikslios datos ir geras, ne del to, kad nestumas sunkus bus, bet... atsibos pazistami, gimines, draugai ir kaimynai. O tu gimdai? Da…

Oooo taip,
    visiems sakau "maždaug rugsėjo viduryje" o jei mažiau artimas žmogus "rugsėjį". Su pirmu kai prasidėjo "gal jau pagimdei????" klausimai tai jėzau marija

2
  9. Dukra 12 m. 8 mėn.

2019.04.25 14:38 (prieš 3 sav.)

As tai siaip, placiai aptariu ta klausima - rudeni, kaip dramblys vaikus nesiojuosi ilgai ilgai (gines planuojama data 08,31).

10. 2019.04.25 17:03 (prieš 3 sav.)

IrVelMama parašė:

O taip! Aš nepagalvojau iš kart šitos auksinės minties. Dabar jau kai kas klausia tai sakau rugpjūčio gale arba rugsėjį. Turbūt geriausia išvis sakyt, kad rugsėjį, tai nors mažiau klausinėtu nuo pat rugpjūčio

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.