2019 m. Rugsėjo mėn. Mažyliai (Archyvas iki 2019.05.17)

1. 8 m. 8 mėn.
    11 m. 10 mėn.

2019.05.11 05:54 (prieš 1 mėn.)

Dėl formų atgavimo... Po 1 vaiko per mėnesį svoris minuse buvo, du 2 vaiko per 3 mėn nukrito. Dietų nesilaikau. Maitinau 9men ir 1m. Šįkart manau maitinsiu vėl, nes manau pieno bus, o gražių formų pasiilgau jau dabar ir tikiuosi po gimdymo greit susiimti savaime ar ne ir atgauti formas, nes mane seip lb vargina tas meškutės jausmas, žinau tai laikina, suvokiu, bet vistiek nėra man lb faina plius 13 jau turėti. O svoris auga, nėra kad kimsciau daug, o ale nevalgyti negaliu ir neišeis man žinau ir nenoriu net bandyti... Ir celiulitas ir riebaliukai yra, juokas ima žiūrint į save, bet po gimdymo ne norėsiu šių priedų turėt ir stengsiuosi pastangas dėti...

1
  2. 2019.05.11 11:33 (prieš 1 mėn.)

Nu nežinau daug kur skaičiau kaip reikia 9 mėnesius kūnui išnešioti ir ruoštis gimdymui, taip ir reikalingi mažiausiai 9 mėnesiai atsigauti. Sveika mityba reikia susirūpinti ne kai pagimdai, o kai laukiesi. Bet būna visko hormonų disbalansai, visokie sutrikimai organizmui, kaupia skysčius ir priauga nėščiosios nemažai kilogramų. Po nėštumo ir sportas sportui nelygus mano pačios darbe laikomi fiziniai normatyvai ir negaliu apsileisti, bet kažkaip pirmi mėnesiai pažintis su kleckiuku atrodo svarbiausia čia tik mano nuomonė, kaip man buvo po pirmo gimdymo. Niekam neprikišu, tik kad dauguma taip komentuojate kaip mažai priaugate ir sportuojate. Nesvarbu manau ar tu po metų ar po mėnesio atgausi formas yra to laiko tikrai

1
  3. Mylimiausia 8 m. 5 mėn.
    Mylimiausias 10 m. 5 mėn.

2019.05.11 12:32 (prieš 1 mėn.)

Pingviniuk parašė:
    bet kažkaip pirmi mėnesiai pažintis su kleckiuku atrodo svarbiausia čia tik mano nuomonė, kaip man buvo po pirmo gimdymo. Niekam neprikišu, tik kad dauguma taip …

O ka pazindintis, kol kudikis miega? Kai budrauja- aisku, turbut visos sedi nosis sukisusios, o kai miega - kiekviena savo laika priorituoja kaip nori. Viena kepa, kita tvarko, trecia dirba, ketvirta socialiniuose tinkluose mirksta, o kitos sportuoja. Prie ko cia tas pazindinimasis su kudikiu turetu nukentet?

Esu macius n atveju, kai labai besipazindinancios mamos savo kudikiams krutines ar buteliukus sukise sedi ir narso telefonuose, kai mano visas demesys tuo metu i vaika, jo akutes, galvytes glostyma ir tt. O po to tokios man aiskina, kad kudikis, o ne figura svarbiausia😂😂 nu tik juokas is tokiu patareju ima.

4
  4. 2019.05.11 13:47 (prieš 1 mėn.)

Taigi nebutina i sporto kluba eit, galima kilimeli nusipirkti ir pratimus namuose atlikinet 😊

5. 13 m. 4 mėn.

2019.05.11 14:02 (prieš 1 mėn.)

Daznai paskaicius ar paklausius kai kuriu, tai susidaro ispudis, kad prisiziurinti, veikli moteris- netikusi mama. WOW

6. 2019.05.11 14:24 (prieš 1 mėn.)

Tai kad kalba prasidėjo apie kazkieno drauge, kuri nemaitina dėl krūtinės grožio ir nevalgo nėštumo metu, kad nepriaugti svorio. Tai čia kažkaip jau perspaustai skamba. O kad sveikai maitintis, sportuoti ir neaukoti profesinės veiklos dėl vaikų yra sveika- tai visos turbūt su tuo sutinkam ir ribos pas kiekvieną individualios tais klausimais.

2
  7. 2019.05.11 17:23 (prieš 1 mėn.)

Aš irgi pažįstu mamų, kurios na negali ilgai sėdėti su vaiku namuose ir grįžo į darbą, kai vaikui buvo metukai. Aš vat esu iš tokių, kuri su vaikais sėdės namie 6 metus, nes vaikai vienas po kito, tai realiai kai reikės grįžti į darbą, grįšiu kaip studentė, net dar blogiau, nes studentai bent žino šį tą 😆 Na bet čia mūsų su vyru pasirinkimas tuos vaikus vienas po kito gamint 😄 Iš pradžių blogai jaučiausi,kai visos karjeras daro, o aš košėse paskendusi, bet paskui suvokiau,kad man taip yra gerai, man taip tinka. Tai nesmerkiu aš tų mamų, kurios grįžta dirbti anksti, nes jos kitaip negali, jos negali nedirbt, aš negaliu dirbt. Svarbiausia šeimai yra laiminga mama, nes tada tikrai ir visi kiti aplink laimingi 😊

6
  8. 2019.05.11 19:13 (prieš 1 mėn.)

minetre parašė:
    O ka pazindintis, kol kudikis miega? Kai budrauja- aisku, turbut visos sedi nosis sukisusios, o kai miega - kiekviena savo laika priorituoja kaip nori. Viena kepa, …

Nereikia čia jau pykti už kitokią nuomonę. Atgavau ir svorį, gimus vaikui mažiausiai telefone lindėjau. Nepatarinėju tik pasakiau savo patirtį. Sukurti naujoms mamytėms iliuziją kad tik pagimdžius reikia svarbiausia atgauti formą yra netikra, nežinia ar vaikas bus ramus, o paskaičius naujai pagimdžius mamai galvos kad yra nevykusi, nes nepavyksta kaip kitoms. Poilsis, vidinė ramybė ir atsigavimas svarbiau. Jei mityba nesirūpino nėščia, vargu ar pagimdžius dietos padės.

9. 2019.05.11 19:57 (prieš 1 mėn.)

Arsi diskusija cia uzvire...

As manau, kad viskas yra pateisinama - tiek sedejimas namuose, tiek ankstyvas isejimas i sportus, darbus ir tt. Blogai, kad musu visuomene dar ziuri nepalankiai i moteris, kurios nori gyventi, ne vien daryti kaip dare ju mociutes. Privalai zindyt, privalai sedet namie, privalai pamaitinti vyra, privalai privalai privalai. Nieko mes neprivalom! Mes gyvenam laisvoj salyje. O kaip pvz Belgijoj, UK moterys gyvena? Jos juk iskart iseina i darbus, ten vaiko prieziuros atostogos skaiciuojamos savaitemis, ne metais kaip pas mus.
    Visi labai linke teisti - prisiziuri tai vargsas vaikas, negauna mamos demesio; neprisiziuri gimus vaikui - tai kaip nusirito, net delfyje atsimenu straipsnis buvo, kokia apsikuitus klasioke pagimdzius vaika ir kaip taip galima.

Man atrodo, kad reikia surasti laiko sau. Reikia prisizuret pagal kiekvienos galimybes - viena iskart, kita po metu - kaip kam priimtiba. Paskui ir buna, depresijos, pervargimai, vyrai iseina pas kitas ir tt.

4
  10. 2019.05.12 00:10 (prieš 1 mėn.)

Labas mamos, aš truputį iš kitos operos turiu klausimą. Ar esate kuri susidūrusi su tokiu echo parodymu kaip paryškintas žarnynas?

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.