2019 m. Rugsėjo mėn. Mažyliai (Archyvas iki 2019.05.17)

1. Dukra 12 m. 8 mėn.

2019.05.16 13:33 (prieš 1 sav.)

Kauno klinikos, kitu variantu kazkaip nei nesvarstau.

2. 2019.05.16 14:06 (prieš 1 sav.)

kristina147 parašė:
    as irgi situos gimdymo namus renkuosi.Ar tarsites is anksto?ar tiesiog vyksite tenais?

As su pirmu nesitariau ir dbr nesitarsiu Man VGN patiko!

3. Adomas 11 m. 9 mėn.

2019.05.16 14:16 (prieš 1 sav.)

kristina147 parašė:
    Mamytės kur planuojate gimdyt?

Aš planuoju Santariškėse gimdyti.

4. 2019.05.16 14:27 (prieš 1 sav.)

aš taip pat Vilniaus gimdymo namuose be jokių išankstinių susitarimų. Pirmu kartu likau patenkinta, dėl to nieko kito ir neieškau. bandysiu pataikyti ant palatos su vonia - ten gal leis ir vertikaliai gimdyti (naivuolė aš :))

2
  5. 2019.05.16 17:01 (prieš 1 sav.)

kristina147 parašė:

Kauno klinikose 😊

6. 2019.05.16 17:56 (prieš 1 sav.)

Ebruozyte parašė:
    aš taip pat Vilniaus gimdymo namuose be jokių išankstinių susitarimų. Pirmu kartu likau patenkinta, dėl to nieko kito ir neieškau. bandysiu pataikyti ant palatos su…

Girdejau kad labai nepatinka akuserems kai pasipraso gimdyves Nors per apmokymus sake kad tikrai galima poza pasirinkti
    Bet as del to problemu neturejau, nes isvis is lovos lipti nenorejau nei saremiu, nei gimdymo metu

7. 2019.05.16 18:40 (prieš 1 sav.)

kristina147 parašė:

Pas mus Klaipedoj tik vienoj ligoninej galima gimdyti. Bet mastau ir i salia esanti miesta vaziuoti (uz ~25km) Kretinga. Reiks labiau pasidometi,kur butu geriau...

8. 2019.05.16 18:45 (prieš 1 sav.)

Irstul parašė:
    Pas mus Klaipedoj tik vienoj ligoninej galima gimdyti. Bet mastau ir i salia esanti miesta vaziuoti (uz ~25km) Kretinga. Reiks labiau pasidometi,kur butu geriau... …

Kretingoje labai maloniai ir bet kada priima pasižiūrėti, taip sakė draugė. Ji buvo ten, viską aprodė ir galėjo visko klausti. Be to Kretingos ligoninė yra palanki naujagimiams, o Klaipėdos - ne. Tai aš pati mastau aplankyti ir Kretingos ligoninę ir Klaipėdos gimdymo namus 🙂

9. 2019.05.16 18:49 (prieš 1 sav.)

Simona Vit. parašė:
    Kretingoje labai maloniai ir bet kada priima pasižiūrėti, taip sakė draugė. Ji buvo ten, viską aprodė ir galėjo visko klausti. Be to Kretingos ligoninė yra palanki …

Aciu uz komentara Tai as irgi esu girdejusi ne kokiu atsiliepimu apie Klaipedos GN.. todel prisibijau. Tokia sunki ir jautri akimirka,todel labai svarbu man aplinka. O ir paciai teke pakliuti i Klaipedos GN priemima,piktos ir bumbancios tetos... ne kokia patirtis

10. 2019.05.16 18:51 (prieš 1 sav.)

Simona Vit. parašė:
    Kretingoje labai maloniai ir bet kada priima pasižiūrėti, taip sakė draugė. Ji buvo ten, viską aprodė ir galėjo visko klausti. Be to Kretingos ligoninė yra palanki …

Jeigu priima,tai reikes nuvaziuoti su vyru apziureti nes kas man tikrai patinka Klaipedoj,kad pogimdyviniame po viena buna palatoj 👍

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.