2019 m. Rugsėjo mėn. Mažyliai (Archyvas iki 2019.05.17)

1. 2019.05.16 18:52 (prieš 1 sav.)

Irstul parašė:
    Aciu uz komentara Tai as irgi esu girdejusi ne kokiu atsiliepimu apie Klaipedos GN.. todel prisibijau. Tokia sunki ir jautri akimirka,todel labai svarbu man apli…

Tai tikrai pabandykit aplankyti Kretingos ligoninę. Anksčiau ten niekam nepatiko gimdyti, bet dabar jau ne vieną labai gerą komentarą girdžiu apie šią ligoninę. Net sakė draugė, jog per langą jau ją sekę seselės, atbėgo pasitikti ir iškart kuo galim padėti, gimdot? 🙂 Bet gal tik taip pasitaikė pamaina. Bet verta užsukti, net pati pasiryžau tam 🙂

1
  2. 2019.05.16 18:52 (prieš 1 sav.)

Irstul parašė:
    Jeigu priima,tai reikes nuvaziuoti su vyru apziureti nes kas man tikrai patinka Klaipedoj,kad pogimdyviniame po viena buna palatoj 👍

Man irgi šitas patinka 🙂 tai vat dvejoti pradėjau ir manau gyvai pamatyti ir palyginti viską 🙂

1
  3. Dukra 12 m. 8 mėn.

2019.05.16 19:30 (prieš 1 sav.)

Bumbanciu tetu visur yra, kliniku priimamajam mane irgi laaaabai "maloniai" sutiko, nu bet ka su jom padarysi, likes personalas uztat pranoko lukescius.

1
  4. 2019.05.16 19:46 (prieš 1 sav.)

IrVelMama parašė:
    Bumbanciu tetu visur yra, kliniku priimamajam mane irgi laaaabai "maloniai" sutiko, nu bet ka su jom padarysi, likes personalas uztat pranoko lukescius.

Sutinku As ir apie VGN ir Antakalni ir Santariskes girdejau superinius ir neigiamus atsiliepumus! Manau nuo personalo ir gimdyves viskas priklausys:)))

1
  5. 2019.05.16 20:51 (prieš 1 sav.)

J-A-A parašė:
    Na aš nenoriu gąsdinti, bet man buvo tik pirmi 2 gurkšniai skanus, paskutinį gurkšnį vos nevemiau. Bet susilaikiau. Bet tikrai man nebuvo malonus tas tyrimas ir nen…

Nu čia matyt kaip visoms skirtingai būna, vienas pykina, vemia, kažkokių maisto produktų ne tik kad negali valgyti, bet ir užuosti bet aš tiek buvau prisiklausiusi kad vėmimas vos ne 100% 😁

6. 2019.05.16 21:46 (prieš 1 sav.)

As rytoj ryte vaziuosiu darytis Gliukozes tolerancijos testo Tai vat susidesiu kraiteli,knyga,vandens,gal net koki sumustini isimesiu cia tam jei po visko namo varant isalkus pernelyg buciau
    Zinoma pasiimsiu citrina,gal pora skilteliu,geriau biski rugsciau
    Na ir ziuresim kaip ten mum seksis

7. 2019.05.16 22:21 (prieš 1 sav.)

Karolynchik parašė:
    As rytoj ryte vaziuosiu darytis Gliukozes tolerancijos testo Tai vat susidesiu kraiteli,knyga,vandens,gal net koki sumustini isimesiu cia tam jei po visko nam…

Tai nelabai suprantu kaip jis daromas🧐🧐🧐 Reiks ilgai sedet klinikoj? Nieko gine neuzsimine, pamirso turbut, kad ne tik ji viena dirba😂

8. 2019.05.16 22:28 (prieš 1 sav.)

Londa parašė:
    Tai nelabai suprantu kaip jis daromas🧐🧐🧐 Reiks ilgai sedet klinikoj? Nieko gine neuzsimine, pamirso turbut, kad ne tik ji viena dirba😂

Paima kraują nevalgius, tada iš geriat gliukozę ir ramiai sėdit, po 1 val vėl ima kraują, toliau ramiai sėdit ir dar po 1 val ima kraują. Išlaukti reikia ramiai, nes fizinė veikla, vaikščiojimas, valgymas ir gėrimas gali iškreipti rezultatus.

1
  9. 2019.05.16 22:44 (prieš 1 sav.)

leila123 parašė:
    Paima kraują nevalgius, tada iš geriat gliukozę ir ramiai sėdit, po 1 val vėl ima kraują, toliau ramiai sėdit ir dar po 1 val ima kraują. Išlaukti reikia ramiai, ne…

Aciu uz atsakyma🌸 Nekaip skamba 2-3valandas tarp ciaudanciu, bekosejanciu... praleist😕 Gal leis iki namu parvaziuot🙃

10. 2019.05.16 22:51 (prieš 1 sav.)

Londa parašė:
    Aciu uz atsakyma🌸 Nekaip skamba 2-3valandas tarp ciaudanciu, bekosejanciu... praleist😕 Gal leis iki namu parvaziuot🙃

2 valandas su trupučiu ramiai būti reikia. Man sakė važiuok namo ir grįžk už valandos, bet kadangi žinojau apie judėjimo įtaką rezultatams -nevaziavau ir ramiai laukiau. Visoms skirtingų patarimų duoda, bet teisingiausia tikrai tie kur sėdėti ir laukti. Gal yra kur nuošalesnis kampas klinikoj kur galima palaukti. Nuo judėjimo dar ir supykinti gali. Visos į šį tyrimą labai skirtingai reaguoja, vienoms skanu ir nieko baisaus, kitos sunkiai kamuojasi tyrimo metu ir po jo dar parą.

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.
Skelbimai
690,00 €
38 | 10 | S
18,00 €
39 | 25,3 cm | 5½ - 6
500,00 €