2019 m. Rugsėjo mėn. Mažyliai (Archyvas iki 2019.05.17)

1. 2019.05.16 23:09 (prieš 4 d.)

leila123 parašė:
    2 valandas su trupučiu ramiai būti reikia. Man sakė važiuok namo ir grįžk už valandos, bet kadangi žinojau apie judėjimo įtaką rezultatams -nevaziavau ir ramiai lau…

Supratau, aciu uz patarimus. Ziuresiu, jei gerai jausiuos, parleksiu namo(puse minutes automobiliu), ant sofos guledama ramiau isbusiu, nei ant kietos kedes klinikoje. Kazkodel labai sunku ir nepatogu sedeti ant kieto pagrindo, tuoj pradeda pilva tempt, mausti visur🤷‍♀️

1
  2. Susituoke jau 6 m. 4 mėn.
    kartu jau 9 m. 6 mėn.

2019.05.17 07:59 (prieš 3 d.)

leila123 parašė:
    Paima kraują nevalgius, tada iš geriat gliukozę ir ramiai sėdit, po 1 val vėl ima kraują, toliau ramiai sėdit ir dar po 1 val ima kraują. Išlaukti reikia ramiai, ne…

Pas mane su pirmu vaikų du kartus kraują ėmė tik prieš procedūrą ir po..tarp niekas neeme

3. 2019.05.17 08:36 (prieš 3 d.)

kristina147 parašė:
    Pas mane su pirmu vaikų du kartus kraują ėmė tik prieš procedūrą ir po..tarp niekas neeme

Man pirmas vaikas, tai nežinau kaip anksčiau buvo aš kaip suprantu nuo šių metų šis 3 taškų gliukozės toleravimo tyrimas tik įvestas visoms.

4. 2019.05.17 09:02 (prieš 3 d.)

jis nera skirtas visoms,kaip man sake,jis daromas tik toms kurios turi rizikos grupe,jei gimineje kazkas serga cukralige matyt kitoms nebutina gerti gliukozes,o uztenka tik kraujo tyrimo

5. 2019.05.17 09:07 (prieš 3 d.)

beja mergaites,katik isgeriau ta gliukozes tirpala. Nu zinokit prisiekiu,ji isgerti visiskas juokas! Man misini padalino per dvi vienkartines stiklines ir uzpyle gan vesiu vandeniu.Istirpdino. As is namu turejau issispaudus citrinos sulciu kurias susipyliau i tuos "kokteiliukus" savo Super! be citrinos butu sunkiau labai jau saldu,o citrina ant tiek pagerino,ypac kai ryte negerus nevalgius atvariau tai pirma stikline is troskulio per pora gurksniu susileidau

6. 2019.05.17 09:14 (prieš 3 d.)

leila123 parašė:
    Man pirmas vaikas, tai nežinau kaip anksčiau buvo aš kaip suprantu nuo šių metų šis 3 taškų gliukozės toleravimo tyrimas tik įvestas visoms.

Karolynchik parašė:
    jis nera skirtas visoms,kaip man sake,jis daromas tik toms kurios turi rizikos grupe,jei gimineje kazkas serga cukralige matyt kitoms nebutina gerti gliu…

kai klausiau gines, tai sake nebutinas, bet rekomenduotinas👌 tai jei jau daro, manau butu kvaila atsisakyti 😳

7. 2019.05.17 09:34 (prieš 3 d.)

Irstul parašė:
    Pas mus Klaipedoj tik vienoj ligoninej galima gimdyti. Bet mastau ir i salia esanti miesta vaziuoti (uz ~25km) Kretinga. Reiks labiau pasidometi,kur butu geriau... …

Simona Vit. parašė:
    Kretingoje labai maloniai ir bet kada priima pasižiūrėti, taip sakė draugė. Ji buvo ten, viską aprodė ir galėjo visko klausti. Be to Kretingos ligoninė yra palanki …

Aš pati kilusi iš Kretingos, mama dar ten gyvena, keletas draugių gimdė Kretingoje, tai tikrai visos labai patenkintos. Ir taip, jie neseniai gavo naujagimiui palankios ligoninės statusą, plius mažuose miesteliuose vis naikina gimdymo skyrius, tai suprantu jie labai stengiasi, kad apie juos būtų geri atsiliepimai ir visi iš aplinkinių kaimų ir miestelių važiuotų pas juos, nes per metus privalo būti tam tikras naujagimių skaičius, kad išsilaikyti. Be to ten per dieną tikrai būna nedaug gimdymų, tai manau yra dideli šansai gulėti vienai palatoje 🙂 Aišku, visokių yra tetų, visko gali pasitaikyti, tačiau aš apie Kretingos gimdymo skyrių esu girdėjusi daugiau gero, nei blogo 🙂

8. 2019.05.17 09:48 (prieš 3 d.)

Karolynchik parašė:
    jis nera skirtas visoms,kaip man sake,jis daromas tik toms kurios turi rizikos grupe,jei gimineje kazkas serga cukralige matyt kitoms nebutina gerti gliu…

Na tiek pas mane, tiek pas vyrą giminėje niekas neserga diabetu. O ir mano tyrimai visi labai geri. Ir man sakė gydytoja, jog nuo šių metų visoms privaloma.

9. 2019.05.17 10:30 (prieš 3 d.)

Karolynchik parašė:

Neturiu nei jokios rizikos grupės, šeimoje niekas neserga panašioms ligom. Tyrimai kraujo dėl cukraus visada geri, bet gliukoze vistiek gert turėsiu, nes sugriežtino visus tyrimus dėl cukraus nėščiosioms, ir sakė tyrimas privalomas visoms. Tai nesuprantu kaip vienom daro kitom ne. 🤷‍♀️🤦‍♀️

10. 2019.05.17 11:36 (prieš 3 d.)

Riuta parašė:
    Aš pati kilusi iš Kretingos, mama dar ten gyvena, keletas draugių gimdė Kretingoje, tai tikrai visos labai patenkintos. Ir taip, jie neseniai gavo naujagimiui palan…

Aciu uz komentara 😊😊

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.