2019 m. Rugsėjo mėn. Mažyliai (Archyvas iki 2019.05.17)

1. 2019.01.15 22:19 (prieš 5 mėn.)

manilė parašė:
    Echoskopiją dabar jugi daro pati ginekologė , tam nereikia jokio siuntimo . O kėdė siaubūnė nemanau kad dar dažnai kur naudojama ,man tiek pirma tiek antrą echo apž…

Nu matot pas mus miestelis mazas,akusere tik treciadieniais vazineja,o ambulatorijoj tik ta kede siaubune tera 😁 echoskopo nera,tik kitame mieste 🤔

2. 11 mėn. 3 sav.

2019.01.15 23:00 (prieš 5 mėn.)

CitRina1989 parašė:
    Nu matot pas mus miestelis mazas,akusere tik treciadieniais vazineja,o ambulatorijoj tik ta kede siaubune tera 😁 echoskopo nera,tik kitame mieste 🤔

Na tada situacija prastoka 🤷🏻‍♀️ Bet bet kuriuo atveju kazkur ant kazko sėst ar gult reikes 😀 pradžioje per pilvą echo net nežiūri nes tiesiog nieko nemato . O neturite galimybes iki kokio artimiausio miesto pavažiuoti ir nėštumo priežiūrą patikėti rimtesniam daktarui ?

3. 2019.01.16 00:19 (prieš 5 mėn.)

m a m a parašė:
    Jūs šaunuolė, kad tiek maitinat ilgai.. aš tiesiog nusprendžiau nuimti dieninius maitinimus, nes ji nieko kito negėrė, labai mažai valgė normalaus maisto. Kelias di…

O taip žindymas yra nuostabus mamos ir vaiko rysys. Bet musu zindymo kelione jau baigesi, nutraukiau. Manau kad nutraukimas labai individualus dalykas. Maniskis dienos miegeliui uzmiega savo lovoj, nedarem meskos paslaugos, nes iki to pietu miegeli tik vezime miegodavo, tai pripratinom savarankiskai uzmigti savo lovyteje ir jau taip kazkur nuo 13 men. Pats uzmiega tai tikrai laisvuju ranku iranga, ir diena ir vakare. O su zindymu mane sieja geriausi prisiminimai, tai buvo nuostabi kelione, kuri, tikiuosi, bus ir su antru vaiku

4. Roberta 6 m. 4 mėn.

2019.01.16 01:37 (prieš 5 mėn.)

JovitaSta parašė:
    Labas visoms neštukėms lengvo jums nešiojimo
    Norėjau pasiteirauti, kai buna negimdybinis nėštumas, ar visada kraujuoji(teplioji…

s

Sveiki,deja as turejau tame patirty ir as visiskai nemanau ,kad Jums yra ko nerimauti. Man buvo 10savaiciu tik tada pradejau kraujuoti, tada padare scana ir mate tik puslyte kaip 5 savaiciu o vaikucio nebuvo. Po dvieju dienu persileidau. Man jau nuo 5 savaiciu kazkur buvo dinge visi nestumo pozymiai, subliusko krutine ,pilvo nebemaude ,atrode net kad idubes ,jau pato supratau kad kazkas negerai. Tikriausiai tada ir nustojo vystytis o gal dar anksciau.

5. 2019.01.16 06:36 (prieš 5 mėn.)

Aurora26 parašė:
    s

Ohh, užjaučiu. Na tikiuosi kad viskas gerai. Man dar vis krutine jautri, pilvo apačia pasitempusi, poilsio trukumas ištisai..vakar pykino visa diena, bet iki vėmimo dar nedaėjo... aš tiesiog pagalvojau kad visiškai kitos neštumas nei pirmi. Gal jau ir metai savo daro.. o kaip dabar jaučiatias?

6. 2019.01.16 07:23 (prieš 5 mėn.)

Anele parašė:
    Vakare nuėjus į tualetą labai išsigandau, pamačiau kraują iš išanges. Paskaičiau kad tai gali būti hemorojus. Ar kas susidūrėt su tokia problema? Ar reikėtu man lab…

Gali buti gemorojus, bet jaustumete nemalonu pojuti, skaudetu tustinamtis, kietetu viduriai...

lavala parašė:
    Tai jei jum reikia to tepinelio, jei neturit nusiskundimu dabar niekas ju ir nedaro. Bet taip, tepinelio be kedes niekaip nepaims 😃

Daro tepineli privalomai streptokokui, bet veliau zymiai tai kede neisvengiama.

Dovi_9 parašė:
    Su pirmu nėštumu mane sodino ant vadinamojo “lėktuvo” rytoj eisiu, žiūrėsiu kaip šiuo atveju. Bet kadangi ir galimai pienligė prisidėjo, tai manau vistiek teks s…

Citologinis bet kokiu atveju rekomenduojamas iskart po gimdymo. Tai gal palaukit? ar yra kokia rizika?

7. 2019.01.16 07:52 (prieš 5 mėn.)

Sveikos, siandien jau nusprendziau isdristi prisijungti prie laukinciu, nors pas daktare dar tik 29d. Tai kolkas nera 100proc patvirtinta, bet palyginus vakar ir siandien ryte darytus testus darosi vis labiau tikra Vaikelis butu pirmas tai visiskai nezinau ko tiketis

4
  8. 2019.01.16 08:20 (prieš 5 mėn.)

a lur parašė:
    Gali buti gemorojus, bet jaustumete nemalonu pojuti, skaudetu tustinamtis, kietetu viduriai...

Ne, tikiuosi rizikos nėra, tai būtų pirmas citologinis tyrimas, nenoriu perdaug nusivėlinti o po gimdymo žindant kūdykį daro? galvojau, kad nustojus žindyti tik :))

9. 2019.01.16 09:00 (prieš 5 mėn.)

manilė parašė:
    Na tada situacija prastoka 🤷🏻‍♀️ Bet bet kuriuo atveju kazkur ant kazko sėst ar gult reikes 😀 pradžioje per pilvą echo net nežiūri nes tiesiog nieko nemato . O netu…

Nu yra galimybe tik su siuntimu manau..🤔 nes kaip ir prirasyta prie tos ambulatorijos..

10. 2019.01.16 09:19 (prieš 5 mėn.)

Sveikos. Nedrąsiai jungiuosi ir aš. Pagal td terinas 09-22. Pas gines nebuvau. Dar pasidarysiu ryt poryt testus ir kita sav eisiu. Labai lauktas šis vaikelis. Turiu vieną sunų jam 21mėn. Tikiuosi išsaugosiu šį angelėlį ir augsim gražiai,nes prieš tai rugsėjį vieną pamečiau 😭 bet kaip aš sakau nepasiduodam ir keliaujam toliau 😇😍
    Esu iš lietuvos ,man 27.
    Sekmės auginti pilvukus ir kad nepykintu labai 🙏😍

4

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.