2019 m. Rugsėjo mėn. Mažyliai (Archyvas iki 2019.05.17)

1. 2019.01.18 14:17 (prieš 4 mėn.)

ramunegoda parašė:
    Sveikos mergaitės, situacija pask mm buvo 12.18, dabar turėjo būti 15d, bet iki dabar nulis. Dariau ryte NT ir nieko. Krūtinė nei siokia nei anokia, tualetan lak…

Manau, kad buvo ne vienai. Cia tiesiog viens is dvieju: arba tiesiog veluoja mm, kas nera kazkokia anomalija, arba per mazas hcg, kad nt rodytu. Siulyciau hcg kraujo tyrima pasidaryt, nes siaip dazniausiai, tokiu metu jau rodo nt tikrai kazka, bet buna kam ir tik savaite mm veluojant parodo. O lakstymas i wc vos pastojus (teoriskai, jei pastojot) toli grazu ne pats tikriausias pozymis.

2
  2. 2019.01.18 14:18 (prieš 4 mėn.)

JAli parašė:
    būtent 10 gruodžio ir buvo tos paskutinės... Gal pas jus irgi ? :)))
    Gydytoja paminėjo, jog kadangi ciklas yra pakankamai ilgas, tai ir galim būti šiek…

As treciadieni buvau pas gine. Pas mane del zindymo buvo labai nereguliarus ciklas. Bet as zinojau tikslia data kada pastojau tai buvo gruodzio 21 ir paskutiniu menesiniu pirma diena kuri buvo gruodzio 7. Tai man paskaiciavo tiksliai pagal vaiko ,,padarymo” data. Turi jie ten visokias savo metodikas gydytojai.

1
  3. 3 m. 3 mėn.

2019.01.18 14:33 (prieš 4 mėn.)

adiria parašė:
    Manau, kad buvo ne vienai. Cia tiesiog viens is dvieju: arba tiesiog veluoja mm, kas nera kazkokia anomalija, arba per mazas hcg, kad nt rodytu. Siulyciau hcg krauj…

Dėkoju už atsakymą na nenoriu prisisvaigt anksčiau laiko

4. 2019.01.18 15:41 (prieš 4 mėn.)

Tyliai noriu pasidziaugti po 3metu bandymu pamaciau du bruksniukus

11
  5. Zuikelis 2 m. 9 mėn.
    Bembis 16 m. 2 mėn.

2019.01.18 16:16 (prieš 4 mėn.)

delfi21 parašė:
    Biski baisu dar jungtis

pritariu🙂

6. 2019.01.18 16:52 (prieš 4 mėn.)

Padruškė parašė:
    Palieku jus.. vakar prasidėjo kraujavimas, šiandien daktarai pasakė, kad nieko nemato gimdoje..

Aaaa parašė:
    Tyliai noriu pasidziaugti po 3metu bandymu pamaciau du bruksniukus

✊✊✊laikom uz jus

7. 2019.01.18 17:33 (prieš 4 mėn.)

Sveikos busimos mamytes. Kai kurios mamytes prase parasyti, kaip man seksis siandien pas gydytoja.. Taigi, mm vis dar tesiasi.. Gydytoja pranese, kad persileidau, nes per zemas HCG ( hormonu lygis tik 90)... Liudna, pirma karta taip ivyko, bet dziaugiuosi, kad 6 savaiciu nestume negu veliau. Gyvenimas tesiasi, turiu nuostabia dukryte, pabandysim veliau kai sustipresim. Sekmes visoms busimu rugsejinuku mamytems ❤

4
  8. mazylis 14 m. 7 mėn.

2019.01.18 18:56 (prieš 4 mėn.)

Kaip merginos jums su viduriukais man taj misija neimanoma jau kelinta diena nieko.manau reikes zigiuoti i vaistine klizmutes pirkt

1
  9. Mylimiausia 8 m. 4 mėn.
    Mylimiausias 10 m. 4 mėn.

2019.01.18 19:03 (prieš 4 mėn.)

balta viltis parašė:
    Kaip merginos jums su viduriukais man taj misija neimanoma jau kelinta diena nieko.manau reikes zigiuoti i vaistine klizmutes pirkt

Man buvo pradeje kietet, tai pradejau valgyt varske su graikisku jogurtu, dziovintom slyvom ir datulem. Nezinau ar nuo to, bet kiek pagerejo. Ir dar labai koncentruojuosi, kad maista kramtyt ilgai. Bet cia gal daugiau, kad skrandziui pagelbet, kad didelio pilvo putimo nebutu

10. Mylimiausia 8 m. 4 mėn.
    Mylimiausias 10 m. 4 mėn.

2019.01.18 19:03 (prieš 4 mėn.)

Neziniuka parašė:
    Sveikos busimos mamytes. Kai kurios mamytes prase parasyti, kaip man seksis siandien pas gydytoja.. Taigi, mm vis dar tesiasi.. Gydytoja pranese, kad persileidau, n…

Uzuojauta....

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.
Skelbimai
3,00 €
21 | 12,9 cm
2,00 €
38 | 10 | S
20,00 €
38 | 10 | S