2019 m. Rugsėjo mėn. Mažyliai

Komentuoti
  1. 2019.01.20 08:39 (prieš 4 sav.)

Sveikutes pykina stipriai, krutine jautroka, taciau ateina mm dienos ir jau bijau nes vis daugiau tepa😣 jau prisisvajot spejau ech

2. 2019.01.20 09:15 (prieš 4 sav.)

Labas rytas. Jungiuosi prie jūsų- prasidėjo šiandien 7ta savaitė. Buvau pas ginekologę-matė puslytę mažą,dabar vasario 11 vizitas.
    Antrą dieną pykina,labai sukasi galva - guliu ir nesikeliu...kaip reiks dirbti nuo ryt :/ savaite buvau namie - didElė sloga,temperatūra...
    Sveikinimai visoms- gražaus laukimo!

2
  3. 2019.01.20 10:15 (prieš 4 sav.)

Labas rytas mamytes! Norejau paklaut,gal ka nors is jusu jau i perenotalini centra siuncia ar pas ginetikus?

4. Kasparas 12 m. 3 mėn.

2019.01.20 10:22 (prieš 4 sav.)

Aleada84 parašė:
    Labas rytas mamytes! Norejau paklaut,gal ka nors is jusu jau i perenotalini centra siuncia ar pas ginetikus?

Registruosiuos kovo mėnesiui 😉

5. 2019.01.20 10:32 (prieš 4 sav.)

lavala parašė:
    Registruosiuos kovo mėnesiui 😉

O kiek savaiciu bus pas jus? Zinau kad iki 12-13sav reikia!

6. 2019.01.20 10:48 (prieš 4 sav.)

Aleada84 parašė:

Mane su pirmais dviem siunte dabr mzn jai nestumas isilaikys tai vasario 5 einu pas gyd tai zesim😉

7. Kasparas 12 m. 3 mėn.

2019.01.20 11:08 (prieš 4 sav.)

Aleada84 parašė:
    O kiek savaiciu bus pas jus? Zinau kad iki 12-13sav reikia!

Ir bus mazdaug 12-13savaite.

8. 2019.01.20 11:11 (prieš 4 sav.)

gretaxs parašė:
    Mane su pirmais dviem siunte dabr mzn jai nestumas isilaikys tai vasario 5 einu pas gyd tai zesim😉

As tai su pirmu vaiku papoliau tik 24 sav.del vaisiaus vistimosi sutrikimu. O su dukra tai 12 sav.pas genetike o poto visa nestuma perenotaliniam stebejo

9. Matas 6 m. 9 mėn.

2019.01.20 12:12 (prieš 4 sav.)

Jei šia savaite dariausi HCG kada ji kartoti? 🤔 ar daryti dar karta tik HCG ar ir HCG ir progesteroną? kaip patartumet? Ir ar iš rezultatų bus aiškų, kad vystosi? negali buti taip, kad ten tuscia puslyte o rodys gerus rezultatus? neramina mane labai, nes pries pusmeti kai laukiaus mane ir pykino ir buvo visi nestumo pozymiai nuejau pas gyd. o jis pamate tik tuscia puslyte 😯 nors pozymiai nebuvo dinge... echo eisiu darytis 01 28d galvoju pries vizita gal kazkiek aiskiau butu. Nes toks jausmas , kad man vel bus ta pati situacija kaip pirma karta, nes krutine liko tik stangri bet ne be tokia skausminga, nuovargio, mieguistumo ,isvis nebejauciu... nors dar preita savaite luzdavau vakare 20 val. miegoti, pulvas atrodo biski buvo pradejes lyg dideti dabar jau nebe.... as tiek pergyvenu , kad negaliu ta nezinomybe varo is proto 😢😢😢

10. 2019.01.20 12:18 (prieš 4 sav.)

Kristina787 parašė:
    Jei šia savaite dariausi HCG kada ji kartoti? 🤔 ar daryti dar karta tik HCG ar ir HCG ir progesteroną? kaip patartumet? Ir ar iš rezultatų bus aiškų, kad vystosi? n…

Pagal jusu nestumo laika,manau neverta darytis hcg,is jo nieko nepamatysit.. Hcg auga ir kai nestumas nesivysto. Deja. Toki nestuma stebeti tik Echoskopu. O prg galit pasidaryti is tikro.

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras