2020 m. Kovo zuikiai :)

Komentuoti
  1. Loli Popiukas 6 m.
    Loli Popyte 8 m. 8 mėn.

2019.07.11 23:06 (prieš 1 sav.)

Magdalenaa parašė:
    O jūs pilną genetinį tyrimą darėtes, man labai idomu apie šiuos tyrimus. Nes pasiklausiau apie juos ir išsigandau dėl visų ligų. Nežinau ar darytis tą pilną ar ne, …

olos parašė:
    O jus darete genetinius LT? Ir kaip daro per krauja ar kitaip?

As dariausi Santariskese. Su pirma net minciu nebuvo, bet po to vyro giminej gime vaikiukas su genetikos sutrikimu. Pastojau antra kart, tai tada visko ir pradejau bijot, issiprasiau siuntimo pas gine! Su siuntimu nekainuoja! Tai daro 3 tyrimus jei yra reikalas prisca 1, prisca 2 ir prisca 3. Bent jau tada kai as laukiausi buvo taip! Per pirma vizita padare issamu echo, pasake lyti ir paise genetine schema! Jau tada pasake kad nesu rizikos faktoriui nei pagal schema nei pagal echo duomenis. Bet kad mane nuramint paskyre ta pirma. Ji daro is kraujo, zodziu nuleido gerai kraujuko, net nualpau....gavus jo duomenis, pasake kad viskas puiku! Vel padare echo. Tada gydytoja sako as nematau reikalo testi toliau, nes viskas puiku, nera jokiu abejoniu, badyt pilvo nemato reikalo. Sako butum mano dukra, atsisakyciau daryt, bet spresti man. Kazkaip ji mane itikino, tai likom prie genetinio echo stebejimo! Tada ejau 5 men ir berods 7 ar 8. Va tokia mano patirtis. Dabar jei viskas bus gerai, neabejotinai vel eiciau. O nuo 35 m jis net privalomas

1
  2. 2019.07.11 23:14 (prieš 1 sav.)

Sveikos merginos, jungiuosi nuo pradziu neskaiciau, bet toliau meginsiu sekti ir dalyvauti!

1
  3. 2019.07.11 23:20 (prieš 1 sav.)

CannaLilly parašė:
    Nu dar nei vieno

Ai sumaišiau,

CannaLilly parašė:
    Nu dar nei vieno

Sumaišiau, bet jau atrašė😂

4. 2019.07.11 23:24 (prieš 1 sav.)

Loli Pop parašė:
    As dariausi Santariskese. Su pirma net minciu nebuvo, bet po to vyro giminej gime vaikiukas su genetikos sutrikimu. Pastojau antra kart, tai tada visko ir pradejau …

O tas NIPT, Jis irgi iš kraujo imamas, tik kaina didelė, bet jis tikslesnis yra? Nes kiek supratau tas Prisca tikimybę parodo, o NIPT teigiamą/neigiamą. Atsiprašau, jei klausiu, tiesiog man, kai pasako, tai prisigalvoju nesamonių. Nėra giminej nei vieno atvejo, bet aš esu toks žmogus kur viską “perdeda”

5. Loli Popiukas 6 m.
    Loli Popyte 8 m. 8 mėn.

2019.07.11 23:54 (prieš 1 sav.)

Magdalenaa parašė:
    O tas NIPT, Jis irgi iš kraujo imamas, tik kaina didelė, bet jis tikslesnis yra? Nes kiek supratau tas Prisca tikimybę parodo, o NIPT teigiamą/neigiamą. Atsiprašau,…

As kai klausiau genetikes, tai siule pradziai ta kur dare, sake jei matysim koki nors menkiausia nukrypima tada gali daryt. As kazkaip ja labai pasitikejau, ka siule ir rekomendavo ta ir pasidariau!

6. Loli Popiukas 6 m.
    Loli Popyte 8 m. 8 mėn.

2019.07.12 00:05 (prieš 1 sav.)

Va pas sia gyd ir buvau!
    https://www.google.lt/amp/s/m.delfi.lt/vaikai/article.php%3fid=78649975&amp=1

1
  7. Trecias 1 m. 11 mėn.
    Pirmas 14 m. 10 mėn.

2019.07.12 06:46 (prieš 1 sav.)

Magdalenaa parašė:
    O tas NIPT, Jis irgi iš kraujo imamas, tik kaina didelė, bet jis tikslesnis yra? Nes kiek supratau tas Prisca tikimybę parodo, o NIPT teigiamą/neigiamą. Atsiprašau,…

Nip is kraujo tiria.jis jau pasako ligas ir lyti.as manau jei prisca 1 nerodo nieko blogo nereik ir nip.pas mus uk visoms nemok daro prisca per 12sav echo

8. Loli Popiukas 6 m.
    Loli Popyte 8 m. 8 mėn.

2019.07.12 07:00 (prieš 1 sav.)

Ketvirtas parašė:
    Nip is kraujo tiria.jis jau pasako ligas ir lyti.as manau jei prisca 1 nerodo nieko blogo nereik ir nip.pas mus uk visoms nemok daro prisca per 12sav echo

Man dare is kraujo, bet yen prie prisca buvo lyg

9. Trecias 1 m. 11 mėn.
    Pirmas 14 m. 10 mėn.

2019.07.12 07:07 (prieš 1 sav.)

Loli Pop parašė:
    Man dare is kraujo, bet yen prie prisca buvo lyg

Taip prisca1 daro echo matuoja rauksle ir krauja ima.nip visai kitas tyrimas bet irgi is kraujo

10. Loli Popiukas 6 m.
    Loli Popyte 8 m. 8 mėn.

2019.07.12 07:11 (prieš 1 sav.)

Ketvirtas parašė:
    Taip prisca1 daro echo matuoja rauksle ir krauja ima.nip visai kitas tyrimas bet irgi is kraujo

Tai jo tada viskas gerai!!! Prisca 1. S
    Usibalamutinau visai!

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras