2020 m. Vasario menesio mažyliai :)

Komentuoti
  1. 2019.06.13 12:12 (prieš 1 sav.)

Sveikutes,jungiuosi ir as,mm veluoja pora dienu,nestumo testas teigiamas dar bijau dziaugtis,nes labai anksti

1
  2. 2019.06.13 13:05 (prieš 1 sav.)

Stebuklaii parašė:
    Pagal paskutines mm, tai Man būtų 5 savaitės, nes jos buvo 2019.05.11 🙄, ai bet nežinau, bus kaip bus, svarbiausia, kad būtų stiprus ir laikytųsi iki galo, nes bepr…

Tikrai taip ir ši programėlė, ir turiu telefone Flo. Pas gine einu liepos 4d, bus 8sav pabaiga, 9 pradzia. Skambinausi tai sake gert folio rugsti, ka iki dabar darau, pradet gert zuvu taukus, nesidegint ir t.t trumpai tariant rupintis.

3. 2019.06.13 13:32 (prieš 1 sav.)

Laura23 parašė:
    Tikrai taip ir ši programėlė, ir turiu telefone Flo. Pas gine einu liepos 4d, bus 8sav pabaiga, 9 pradzia. Skambinausi tai sake gert folio rugsti, ka iki dabar dara…

O kodėl nesideginti kaži? Mes dabar esam pajūrį tai rytais valandai nueinam pagulet

4. 2019.06.13 13:36 (prieš 1 sav.)

jurune parašė:
    O kodėl nesideginti kaži? Mes dabar esam pajūrį tai rytais valandai nueinam pagulet

Manau šiuo metu yra gan stipriai suaktyvėja ultravioletiniai saulės spinduliai

5. 2019.06.13 13:38 (prieš 1 sav.)

Atsimenu kai laukiausi pirmojo, tai leido saulėje gulėti tik po 16val ir uždengti pilva, o kodėl konkrečiai nepamenu 🙄 faktas kad dėl saugumo

6. 2019.06.13 13:52 (prieš 1 sav.)

Labas merginos, o galima i baseinus, pirtis, burbulines nestumo pradzioj? Bus jau 6ta savaite, kai vaziuosim pramogaut 🤔

7. 2019.06.13 14:39 (prieš 1 sav.)

Karolina0401 parašė:
    Labas merginos, o galima i baseinus, pirtis, burbulines nestumo pradzioj? Bus jau 6ta savaite, kai vaziuosim pramogaut 🤔

I pirtį ir burbuline vonia tikrai negalima viso nėštumo metu. Per aukšta temperatūra

8. 5 sav.
    Melita 2 m. 2 sav.

2019.06.13 14:41 (prieš 1 sav.)

Karolina0401 parašė:

Y pirtis nepatartina eiti. O visa kita manau nieko. Bet reikia zinoti jog pirmi 3 menesiai yra patys pavojingiausi. Tad jum rinktis😊
    As pasisaugociau.

9. 2019.06.13 14:41 (prieš 1 sav.)

Oho, negalima degintis, o taip mėgstu , Man tai naujiena, bet nenusiminiau, teks atsisakyti, kad tik viskas būtų gerai 😊
    Kai Gruodį laukiausi (baigėsi nesėkmingai), gėriau Difolin folį ir dar Floradix geležį (pridėsiu foto). Šiuo metu nieko nenaudoju, bet manau reikės važiuoti į vaistinę ir vėl šiuos nusipirkti

10. 2019.06.13 15:05 (prieš 1 sav.)

Stebuklaii parašė:
    Oho, negalima degintis, o taip mėgstu , Man tai naujiena, bet nenusiminiau, teks atsisakyti, kad tik viskas būtų gerai 😊

O gelezi vartojot profilaktiskai ar buvo mazas hemoglobinas? 🤔 man pastaruoju metu pasvaigsta galva pakilus is gulimos padeties, bet tai priemiau kaip tiesiog simptoma + karsciai 🤷‍♀️ galbut gelezis pgelbetu..

Baisu.. kiek dabar klausimu ir bijau kazka padaryt ne taip 🙈😅

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras