2020 m. Vasario mėnesio mažyliai :)

Komentuoti
  1. 2019.06.18 21:50 (prieš 4 sav.)

cesnakiukas parašė:
    Vaziuokite iki ligonines. Buna visokiu atveju ir nebutinai blogiausias variantas

Kad esu girdejus kad jai nera 12 svaiciu daktarau nk negali padet.. Ar cia melas? Nes tikrai baisu jaigu dr mažytis vis ne drykit ka nirit..

2. 2019.06.18 22:00 (prieš 4 sav.)

kityte parašė:
    Man su šia neatitinka, programėlė rodė 7+2, o ginė su echo nustatė, kad dar tik nepilnai 5

O nuo paskutiniu mmm atitinka pagal gine ar ne?

3. 1 m. 2 sav.

2019.06.18 22:01 (prieš 4 sav.)

Stebuklaii parašė:
    Kaip jaučiatės? Ar stipriai kraujuojate? 🙄

Na kaip čia pasakius buvau pas gyditojus tai viskas baikta nieko pakeist nebuvo galima nes pernelyg mažai laiko, psichologiskai jaučiuosi klaikei sunkei po kol kas o fiziškai galiu pasakyt tiek kad kraujavimas silpnas labai tik to tarpu kai iskraujavau mažylį buvo labai daug ir viskas liko ant paketo kaip ant delno o dabar na ką kai pasisioju tik ir tiek, gyditoju nieko negalėjo man padėt kai baiksiu kraujot prasidės tyrimų maratonas kadangi jau identiškas antras kartas toks ir išties savy nežinau kaip nebenuleist rankų atrodo du sveiki vaikučiai viskas OK o dabar per metus šitaip ir mažyliai taip laukia broliuko ar sesutės to labiau aplinkiniai per dantį trauke, mergaitės saugokit save linkiu visoms sėkmingo nėštumo ir taip lauktų ir milimu angeliuku

4. 2019.06.18 22:02 (prieš 4 sav.)

Sraigiukkė parašė:

Įdomus dalykas tas, kad man yra 8+4 nors nuo ov dienos turėtų būti 6+4, bet pagal echo matė 8+4. Nors savaites paklaida galį būti

5. 1 m. 2 sav.

2019.06.18 22:04 (prieš 4 sav.)

[email protected] parašė:
    Kad esu girdejus kad jai nera 12 svaiciu daktarau nk negali padet.. Ar cia melas? Nes tikrai baisu jaigu dr mažytis vis ne drykit ka nirit..

Na kai biskuti didesnis tarkim 6-7sav tai tikrai gali padėt o mano buvo tik keturios tai kaip ir pati tik pradžia nelabai ką pakeis

6. 2019.06.19 00:21 (prieš 4 sav.)

ingius68 parašė:
    Na kaip čia pasakius buvau pas gyditojus tai viskas baikta nieko pakeist nebuvo galima nes pernelyg mažai laiko, psichologiskai jaučiuosi klaikei sunkei po kol kas …

Stiprybės ir didžiausios sėkmės, kad tik kuo greičiau vėl užsimegztų nauja gyvybė, kuri jūsų daugiau nepaliks

7. 2019.06.19 01:29 (prieš 4 sav.)

Sveikutes,sunerimau ir as,pamaciau ant popieriaus po sisiuko tamsesnes isskiras nedaug buvo ir ant kelnaiciu,labiau primena ruda spalva,tikiuosi,kad taip turi but,man 6sav...

8. 2019.06.19 07:43 (prieš 4 sav.)

Sraigiukkė parašė:

Neatitinka, paskutinės buvo gegužės 4d, tai būtų jau 7 sav, bet po echo sakė dar tik pūslytė matosi ir ne daugiau kaip 4-5 sav. Tai net ir nežinau dabar kuo tikėt

9. 2019.06.19 08:21 (prieš 4 sav.)

Silvija parašė:
    Sveikutes,sunerimau ir as,pamaciau ant popieriaus po sisiuko tamsesnes isskiras nedaug buvo ir ant kelnaiciu,labiau primena ruda spalva,tikiuosi,kad taip turi but,m…

Rasiau kitoje temoje,pas mane pasireiskia jau trecia karta per dvi savaites. Vakar buvo trecias kartas,kai matau isskyros ne baltos spalvos o su rudu atspalviu,ju vos vos bet nerima kelia,galvojau jei bus daugiau eisiu siandien privaciai ir nelauksiu rytojaus pas savo privacia gydytoja... Bet kol kas tfutfu

10. 2019.06.19 08:28 (prieš 4 sav.)

ingius68 parašė:
    Na kaip čia pasakius buvau pas gyditojus tai viskas baikta nieko pakeist nebuvo galima nes pernelyg mažai laiko, psichologiskai jaučiuosi klaikei sunkei po kol kas …

As irgi du turejau nesivystancius iki 12 sav viska tyre nerado priezasties 🙁 bet su laiku pastojai vel ir buvo viskas gerai 😊 linkiu ir jums kad kitas kartas butu sekmingas ❤️🌸

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras