2020 m. Vasario mėnesio mažyliai :)

Komentuoti
  1. Jogailė- Lea 1 m. 4 mėn.
    Gabrielius- Daniel 7 m. 10 mėn.

2019.07.12 00:41 (prieš 1 sav.)

[email protected] parašė:
    Sveikute, o as gyvenu Sandnes

Super kaimyne ❤️ Ziurek dar ar nebusim bent is matymo pazistamos ;) beja, mano mazei bus nepilnai 2m kai gimdysiu
    P.S. sveikinu su pilveliu! Lengvo nesiojimo ❤️

2. 5 m. 2 mėn.

2019.07.12 02:43 (prieš 1 sav.)

KERI parašė:
    Mane is jos gyvenimo tik ikvepia tai, kad ji turi tiek zmoniu, kurie gali jai padeti kai neturi tevu, uosviu, kurie pasiruose visad pagelbet ir kai net vyro nebu…

Taip, man taip pat dziugiu, kad jos pagalbos šeimai tinklas yra toks platus, tarkim mano aplinkoje yra ne viena močiutė, kuri neapsiima saugot anūko net keliom valandom, nes yra svarbesniu reikalu, tai liūdina... man seima yra didele vertybė, savo sesers vaika, prižiūriu kada reikia ir kiek reikia ir ji visiem giriasi, kad mane turi 😁😁😁 kazi kaip man bus, nes jos vaikui dabar 2m ir laukiasi antro, kazi kaip bus su tuo dabojimu kai man reikes 😁😁😁

1
  3. 2019.07.12 03:47 (prieš 1 sav.)

Sveikos merginos. As nzn ar jus matot mano zinute

4. 2019.07.12 03:48 (prieš 1 sav.)

Sveikos merginos ! Mano data irhi vasario 12;)

5. 2019.07.12 08:38 (prieš 1 sav.)

Sveikos niestukems,norėjau pasiklausti ar kam taip būna nes man atrodo visiškai nebenormalu įsibėgėjo trečias mėnuo bet jaučiuosi nusilpusi dažnai jaučiu silpnumą ...

6. 2019.07.12 08:55 (prieš 1 sav.)

Rituks parašė:
    Sveikos niestukems,norėjau pasiklausti ar kam taip būna nes man atrodo visiškai nebenormalu įsibėgėjo trečias mėnuo bet jaučiuosi nusilpusi dažnai jaučiu silpnumą .…

Gali buti nukrites spaudimas, taip pat daznai buna anemija nestukiu, siulyciau nueiti pas gydytoja, pasidaryti tyrimus ;)

7. 2019.07.12 10:10 (prieš 1 sav.)

mi_lyte parašė:
    Instagrame pasekite simona_lipne, taip pat turi trynukus, ikvepia pozityvo 😍

Ji gali įkvėpt nebent reklamoms😂😂 Fui, nemaloni persona, nors vaikučiai ir faini. Daug fainesnė ketvertuko mama Viktorija iš Panevėžio🙂

5
  8. 2019.07.12 10:36 (prieš 1 sav.)

mergyte parašė:
    Super kaimyne ❤️ Ziurek dar ar nebusim bent is matymo pazistamos ;) beja, mano mazei bus nepilnai 2m kai gimdysiu

Sveikinu ir tave ir tavo seimyna gal ir busim maciusios viena kita, arba kokiu bendru pazystamu galime tureti
    Tavo gal mazoji darzeli lankys?
    Maniskis nelankys, tai biski pergyvenu, su dviem vaikais busiu izoliuota namie 🙈 jau kada panorejus i lauka neiseisiu su dviem, tai biski vaikucio gaila bus.

9. 2019.07.12 11:08 (prieš 1 sav.)

Joliukas9 parašė:
    Sveikos, jauciu, kad reikes pereit i ankstesniu vaikiuku grupe, bet visvien norejau pasidalinti savo patirtimi, cia toms kurios galvoja jei nepykina ar krutine neja…

Oho smagumelis triguba laime nuosirdziausi sveikinimai

10. 2019.07.12 13:53 (prieš 1 sav.)

Sveikos maciau cia kazkuriai nepavalgius sleokstulys buna, o ar yra kurioms nesveikai skauda skrandi jei sociai nepavalgot? 🤔 Vakar nenorejau vakarirnes, uzkandau pora pomiduru su druskyte ir ejau miegot, nuo puses nakties miegot negalejau.. Kosmaras kazkoks, is ryto po truputi bandziau isidet i burna vis kazka, ir pomazu pramuse, jau pietus socius valgau bet toks skausmas..

1
Žinutės parašytos:

Naujas komentaras