2020 m. Vasario mėnesio mažyliai :)

Komentuoti
  1. Jogailė- Lea 1 m. 4 mėn.
    Gabrielius- Daniel 7 m. 10 mėn.

2019.07.12 13:59 (prieš 1 sav.)

[email protected] parašė:
    Sveikinu ir tave ir tavo seimyna gal ir busim maciusios viena kita, arba kokiu bendru pazystamu galime tureti

Uzrasem pupa nuo vasario 3d/sav bet neaisku kaip bus... kolkas negavom patvirtinimo- tai nenudtebciau jei sedesim namie ;)

2. 2019.07.12 14:14 (prieš 1 sav.)

mergyte parašė:
    Uzrasem pupa nuo vasario 3d/sav bet neaisku kaip bus... kolkas negavom patvirtinimo- tai nenudtebciau jei sedesim namie ;)

Tai pries pat gimdyma pradetu lankyti darzeli.
    Nu tikekimes gausite ir vaikas greitai pripras prie darzelio. 👌🥰, nes daug pokyciu bus vienu metu

1
  3. 2019.07.12 16:03 (prieš 1 sav.)

Sveikos mamytes, man jau 9 savaite ipusejo ir kazkaip paplyso nykscio odele ir kaip ir puliuot noretu, ar galima kokiu tepaliuku naudoti? Valau su vandenilio peroksidu, net nezinau ar galiu kazka daugiau, bijau, kad pasekmiu nebutu😢

4. Jogailė- Lea 1 m. 4 mėn.
    Gabrielius- Daniel 7 m. 10 mėn.

2019.07.12 17:16 (prieš 1 sav.)

Kataleja91 parašė:
    Sveikos mamytes, man jau 9 savaite ipusejo ir kazkaip paplyso nykscio odele ir kaip ir puliuot noretu, ar galima kokiu tepaliuku naudoti? Valau su vandenilio peroks…

Aisku, kad galima!
    Merginos, bu neisprotekit! Gi, kad laukiates- tai nereiskia, kad dabar jau jum reik sedet i vata susivyniojusiom ir tik melstis... alkoholis/ tabakas- faktas negalima. Rimti vaistai irgi tik gydytojui leidziant (kaip ir visad- savigyda nepatartina), bet pasitept kazkuo ar nuo pvz galvos skausmo paraceto tablete isgert tikrai niekas nedraudzia
    Lygiai taip pat su pozymiais, vienos lb lengvai vaiksto, kitom mirtinai bloga... neieskokit papildomu ligu jei esat is laimingu, kuriu organizmas lengvai nestuma priima patikekit manim,- jau trecia karta nescia, visi nestumai skirtingi= nera taisykliu kaip turit jaustis... visoms lengvo nesiojimo ir pozityvo 🦋🌸🍒

4
  5. 2019.07.12 17:31 (prieš 1 sav.)

Sveikos yra čia tokių kurios apie NIPT tyrimą galvoja?

6. 2019.07.12 17:52 (prieš 1 sav.)

kotusiukas parašė:

Aš uzsirašiau pas genetikę. Jai jos apžiūros metu kils betkokia abejonė, tai tikrai darysiuos.

7. 2019.07.12 18:37 (prieš 1 sav.)

edi05 parašė:
    Aš uzsirašiau pas genetikę. Jai jos apžiūros metu kils betkokia abejonė, tai tikrai darysiuos.

O genetikei uzsiraset del rizikos kokios ar tik norit isitikint kad viskas gerai?

8. 2019.07.12 18:42 (prieš 1 sav.)

kotusiukas parašė:

Aš prieš 4 dienas pasidariau nipt tyrimą, nes išvykusi būsiu per didijį scaną, tai noriu žinoti ar viskas gerai.

9. 2019.07.12 19:36 (prieš 1 sav.)

Aš darysiuosi ta mokama scana kur viską nuodugniai išmatuoja ir jei reiks, o turbūt ir reiks darysiu nipta, nes vasario men turėjau 17 sav. priešlaikini gimdymą ir dabar 6 sav. kraujavau tai rizikos yra pas mane..
    Bet kiek su kuo pakalbu ir dabar ginekologe sakė, kad tai tikimybių teorija ir pas mane su tokiais rodikliais jau faktas kad bus tikimybė didesnė nors jos gali ir nebūt, tai labai pasimetusi esu..

10. 2019.07.12 20:35 (prieš 1 sav.)

Pasisveikinau su klozetu katik... Su dukra buvo tik 3 savaites pykinimo ir jokio vėmimo. Nu, su šiuo, kažkoks košmaras, nusivėmiau skysčiais, o tai nieko nevalgiau senokai, tai žiauriai sutąsė, galva sukasi, skauda, temp. sukilusi. Nebesuprantu, kas per...!!!!

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras